Iskolánk dolgozói

Iskolánk dolgozói

SZILÁGYINÉ DEBRECZENI MÁRIA – intézményvezető
JORDÁNNÉ TÓTH MAGDOLNA – alsós intézményvezető helyettes
PÁSZTORNÉ MÁRFI KATALIN – felsős intézményvezető helyettes

Osztálytanítók, napközis nevelõk

1.a – Szendrei Marianna, Steve Horvath, Barta István
1.b – Majákné Pálfi Adrienn, Stephanie Simon, Bodnárné Kojsza Olívia
1.c – Császárné Póti Marianna, Mészárosné Padó Zsuzsanna

2.a – Nagy Lászlóné, Courtney Donovan, Karácsony Attila
2.b – dr. Mestyán Rezsőné, Magyar Attiláné
2.c – Kubinszkyné Szegedi Henrietta, Bodzás Edina

3.a – Lakatos Diána, Hilla Bornstein, Tóthné Kalocsai Nikolett
3.b – Gálné Répászky Gabriella, Hornyákné Szőnyi Judit
3.c – Glaserné Rohonyi Mária, Vellai Anna

4.a – Glaser Zsófia, Jordánné Tóth Magdolna, Mike Fülöp
4.b – Czibulyás-Zörög Blanka, Baloghné Klopcsek Nóra
4.c – Lőrincz Eszter, Vass Mária

Osztályfõnökök, osztályfõnök-helyettesek

5.a – Fenyvesi Edit, Szendrei Marianna, Erin Levenhagen
5.b – Szabó Flóra, Tóth Anna
5.c – Petri Csilla, Vass Mária

6.a – Szász Adrienne, Pásztorné Márfi Katalin, Christianne Goodwin
6.b – Papp Nóra, Eszenyiné Gombos Csilla
6.c – Molnár Judit, Botár Elek

7.a – Fazekasné Ambrus Nóra, Klotzné Egry Katalin, Sarah Schuyler
7.b – Sipos Emőke Villő, Kormos Gábor
7.c – Kovacsics Irén, Faragóné Bogdán Ágnes

8.a – Borsos Irén, Jordánné Tóth Magdolna, Erin Levenhagen
8.c – Sinka Magdolna, Lánginé Gál Csilla

Berki-Szedlacskó Krisztina, Szíjártóné Huszti Erika, Tóth Anna – angol nyelv
Járay Katalin, Szabó Flóra – tanító angol műveltségterülettel
Pappné Takács Tünde – magyar nyelv és irodalom
Kiss Virág – történelem
Jennifer Haesun Moon, Bradley Manouse – anyanyelvi tanárok a kéttannyelvű osztályokban
Kövesdy Csaba – technika
Strausz Tamás – földrajz
Aradi Szilvia – természetismeret
Sass Boldizsár – ének
Lőrincze Tímea – biológia

Bayan-Al Darawish, Laudadio Anthony Joseph, Jake Badger, Natalia Sofie Novak, Ruth Senum, Neil Wolstenholme, Hannah Heaton – anyanyelvi tanárok a Bilingual.hu programban
Nagy-György Gábor, Kormos Gábor, Kovacsics Irén – felsős napközis nevelők

Fejlesztő pedagógusok: Eszenyiné Gombos Csilla, dr. Balassyné Nyári Mónika, Kubinszkyné Szegedi Henrietta, Bodzás Edina
Logopédus: Vékásné Ács Noémi
Pszichológus: Wesolowski Korinna
Könyvtáros: Tatárné Csalódi Zsuzsanna

Gyermekvédelmi felelős: Nagyné Hlavács Beatrix
Iskolatitkár: Molnárné Gál Erika
Intézményi koordinátor: Galambosné Kozma Krisztina
Bilingual koordinátor: Pálinkás Péter
Pedagógiai asszisztens: Honesz Ágnes, Botár Elek
Ebédbefizetés: Bakonyi Rita
Védőnő: Dücső Dorottya
Portások: Strausz Jánosné, Mokosné Horváth Mária