Galéria

További képekért látogassa meg a következő Facebookos oldalt:
https://www.facebook.com/onlvaradi/

Böngész Országos Levelezőverseny
Madarak és fák vetélkedő
3. helyezés (holtverseny)
Gratulálunk!

Sájer Dalma, Bukva Anna, Gerzsenyi Viola, Muri Vanda 2.c
Szegedi Bálint, Gálik Olivér, Kele Viktor, Marginean Andrei Ádám 2.c
Farkas Mercédesz, Dányi Tamara, Rácz Boglárka, Urbán Virág 2.c

 

Kerületi prózamondó verseny
Hankó Milán 1.b
3. helyezés
Gratuláluk!

Sakk Csapat Diákolimpia
3. helyezés (bronz érem)
Sándor Eszter 5.a, Sterbenz Anna 4.a, Hangyál Dóra 3.a, Hangyál Anna 1.a
Felkészítő tanár: Sármási Péter
Gratulálunk!

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny (62 csapat)
4. helyezett lett a 7.b: Kovács Zoé, Bodzás-Kiss Boglárka, Tóvári Nikolett és Székely Boglárka
Felkészítő tanáruk: Sipos Emőke
7.b Kovács Zoé, Bodzás-Kiss Boglárka, Tóvári Nikolett és Székely Boglárka

Magyar Kultúra Napja alkalmából rendezett Kerületi Műveltségi Vetélkedő (18 csapat)

1.helyezett lett a Reformerek csapata: Nagy László, Perjési Márk, Péter Zsombor  8.c osztályos tanulók
2.helyezett lett a Mázli csapat: Bodzás-Kiss Boglárka, Kovács Zoé, Tóvári Nikolett 7.b és Orosz Regő 7.c osztályos tanulók
Felkészítő tanáraik: Sinka Magdolna, Kiss Virág, Kovacsics Irén, Kormos Gábor, Molnár Judit

8. c
7.b és 7.c

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei/körzeti fordulóján


4.a
osztályból: Barcza Luca, Gazsi Fruzsina, Molnár Benjamin, Fazekas Áron – III. helyezés 
5.b osztályból: Fercsi Roland, Gjorgjevic Jovan, Schneider Péter, Szűcs Roland Balázs – III. helyezés
8.c osztályból: Gergely Anna, Juhos László, Sass Nóra, Szekeres Hunor – VI. helyezés
Gratulálunk nekik!

5.b
4.a
8.c

 

World Dance Championship Róma 
Mini street 1. hely, Mini összetett 1. hely, 2 ARANY!!!!!
Gratulálunk az 1.a-s MOLNÁR BARNINAK!
Nagyon ügyes voltál, büszkék vagyunk rád!
Iriczfalvi Gábor 8/a osztályos tanulónk kiemelkedő tanulmányi – és sporteredményei elismeréseként
“Jó tanuló, jó sportoló” ösztöndíjban részesült!

 

A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei/körzeti fordulóján iskolánk
8.c osztályának tanulói 4. helyezést értek el. 
A csapat tagjai: Gergely Anna Lídia, Juhos László Péter, Perjési Márk Medárd, Péter Zsombor.
A 7.b osztályos tanulóink 5. helyezést értek el. 
A csapat tagjai: Bodzás – Kis Boglárka Zsófia, Kovács Zoé, Mikulinecz Emma és Schuster Alexandra.
Gratulálunk nekik!
7.b
8.c

Az atlétikai diákolimpián a lányok a II., a fiúk a IV. helyen végeztek!
Csapat tagok:
Lányok: Kelly Emma, Fazekas Tamara, Csontos Fanni, Barcza Luca, Zacher Flóra, Császár Lilla
Fiúk: Kállay Gellért, Sándorfi Bende, Fazekas Áron, Csatári Barnus, Császár Misi, Franyó Levi.

Kelly Emma egyéniben I. helyezést ért el!