Délutáni foglalkozások

Délutáni tanulmányi foglalkozások 2018-2019

Foglalkozás

Vezető tanár

Időpont

1.c korrepetálás

Császárné Póti Marianna

szerda 6. óra

2.c korrepetálás

Kubinszkyné Szegedi Henrietta

hétfő 6. óra

3.c korrepetálás

Glaserné Rohonyi Mária (2 óra)

csütörtök 5. óra
kedd 4. óra

4.c korrepetálás

Lőrincz Eszter

kedd 7. óra

5.c angol korrepetálás

Tóth Anna

péntek 6. óra

8.c – angol nyelvi előkészítő

Szíjártóné Huszti Erika

szerda 8. óra

8.c angol korrepetálás

Berki-Szedlacskó Krisztina

kedd 8. óra

7.c angol korrepetálás

Tóth Anna

péntek 7. óra

8.ac – matematika előkészítő

Borsos Irén

csütörtök 8. óra

8.b – matematika előkészítő

Faragóné Bogdán Ágnes

szerda 8. óra

6.c, 7.c matematika korrepetálás

Faragóné Bogdán Ágnes

kedd 7. óra

7. évfolyam ECDL

Petri Csilla

hétfő 8. óra

8. évfolyam ECDL

Petri Csilla

hétfő 7. óra

6.c magyar korrepetálás

Molnár Judit

csütörtök 7. óra

8.abc magyar előkészítő

Sinka Magdolna

hétfő 8. óra

Délutáni művészeti foglalkozások 2018-2019

Foglalkozás

Vezető tanár

Időpont

Média szakkör 5. a

Fenyvesi Edit

hétfő 7., 8. óra

Rajz és festés 2.a, 2.b, 3.a, 3.b, 4.b, 4.c, 7.b, 7.c

Polyák Aida

hétfő 1400-1700

Rajz és festés
1.a, 2.a, 2.b

Polyák Aida

kedd 1330-1500

Rajz és festés
3.b, 3.c, 5.a, 5.b, 5.c, 6.a

Polyák Aida

kedd 1500-1800

Rajz és festés
1.b, 1.c

Polyák Aida

szerda 1330-1500

Rajz és festés
4.b, 5.a, 5.b, 7.b, 8.c

Polyák Aida

szerda 1500-1800

Rajz és festés
3.a, 4.a, 5.a, 5.b, 6.a,7.a

Polyák Aida

csütörtök 1400-1700

Rajz és festés
4.b, 5.b, 5.c, 6.b, 7.b, 8.ab

Polyák Aida

péntek 1400-1700

Kerámia
1.a, 2.a, 3.a, 3.b

Németh Nóra

hétfő 1400-1530

Kerámia
3.a, 3.c, 4.b, 4.c

Németh Nóra

hétfő 1530-1830

Kerámia
1.b, 1.c, 2.b, 2.c, 3.a, 5.a

Németh Nóra

szerda 1330-1500

Kerámia
3.a, 3.b, 4.a, 4.c, 5.a, 5.c

Németh Nóra

hétfő 1500-1630

Délutáni sportfoglalkozások 2018-2019

Foglalkozás

Vezető tanár

Időpont

Tömegsport
5. évfolyam

Klotzné Egry Katalin

szerda 1400-1500

Tömegsport
2-3. évfolyam

Lánginé Gál Csilla

szerda 1400-1500

Szivacskézilabda OKSI
1-2. évfolyam

Fazekasné Ambrus Nóra

csütörtök 1600-1730

Röplabda
2-3. évfolyam

Lánginé Gál Csilla

hétfő 1400-1500

Röplabda VASAS
4. évfolyam

Lánginé Gál Csilla

kedd, csütörtök 1430-1530

DSE röplabda
5-7. évfolyam

Lánginé Gál Csilla

kedd, csütörtök 1530-1700

DSE röplabda
8. évfolyam

Vinnai Ildikó

hétfő, szerda, péntek
1630-1800

Kosárlabda
1-5. évfolyam

Kaszás Akadémia

hétfő, kedd, szerda, péntek
1600-1730