Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Osztály Csapattagok Induló csapatok száma
Helyezés
4.a Barcza Luca
Gazsi Fruzsina
Molnár Benjamin
Fazekas Áron
71 3. hely
(díjazott csapat)
4.b Diósi Anna
Oltvai Angéla Anita
Szajkó Kitti
Tóth Réka
71 23. hely
4.a Fazekas Tamara
Tejfalussy-Gecse Éva
Sterbenz Anna
Bátorfalvi Aliz
71 28. hely
4.a Molnár Bertalan
Ungár Vince
Csatári Barnabás
71 34. hely
4.b Szakos Anna Laura
Kollmann-Zorger Hedvig
Patai Zoé
Tóth Szilveszter
71 43. hely
4.c Németh Csenge Réka
Havasi Boglárka
Topor-Molnár Míra
71 53. hely
4.c Orsós Márton
Szegedi György Balázs
Nagy Zsombor
Mossóczy Dániel
71 59. hely
4.a Bucher Angéla
Tang Xin Noémi
Csontos Fanni
71 61. hely
4.a Matejka-Csernus Hanna
Enyedi Máté
Zacher Flóra
Kállay Gellért
71 64. hely
4.b Marton Alina
Deniz Günes
Kovács Zara
71 70. hely
5.b Fercsi Roland
Gjorgjevic Jovan
Schneider Péter
Szűcs Roland Balázs
55 3. hely
(díjazott csapat)
5.b Csobádi Nelli
Kovács Dorottya
Galló Noémi Léna
Szabó Petra
55 27. hely
6.a Herczeg Noel
Kaczmarek Ata Bertalan
Mizik Lóránt
Szigeti Zsombor
60 31. hely
7.b Bodzás-Kiss Boglárka
Kovács Zoé
Mikulinecz Emma
Schuster Alexandra
28 24. hely
8.c Gergely Anna Lídia
Juhos László
Sass Nóra
Szekeres Hunor
14 6. hely
(díjazott csapat)

 

Bolyai matematikaverseny

Évf.

Csapattagok

Induló csapatok száma

Helyezés

3.a

Hangyál Dóra
Ye Fanyan
Tóth Olivér
Weintrauth Ábel

65

8. hely

3.b

Sztojka Balázs István
Balla Ákos
Győrfi Ádám
Földes Ádám

65

18. hely

3.b

Neményi Ádám
Módli Richárd
Török Dániel
Kómár Marcell

65

22. hely

3.a

Jánosa-Szabolcsi Tibor
Kövér-Wolf Timon
Kiss Ádám
Fülöp Félix

65

29. hely

3.a

Aksar Axel
Lodge Benedek
Klenovszki Botond
Varró Bence

65

58. hely

3.b

Erőss Liana
Sztraka Panka
Ruskó Anna
Széll-Vári Zsófia Éva

65

65. hely

4.a

László-Jávori Bence
Tejfalussy-Gecse Éva
Matejka-Csernus Hanna
Sterbenz Anna

84

11. hely

4.a

Ungár Vince
Hajdu Zsombor
Molnár Bertalan
Gazsi Fruzsina

84

20. hely

4.a

Bátorfalvi Aliz
Barcza Luca
Zacher Flóra
Fazekas Tamara

84

23. hely

4.b

Szűcs Dániel Levente
Császár Vince
Tóth Szilveszter

84

26. hely

4.b

Varga Ábel
Diósi Anna
Oltvai Angéla
Brrcskó Balázs Dávid

84

32. hely

4.a

Fazekas Áron
Kállay Gellért
Kállay Levente
Csatáéri Barnabás

84

39. hely

4.c

Mucha Csilla
Orczán Hanna

84

42. hely

4.c

Franyó Levente
Gász Bálint
Nagy Zsombor

84

52. hely

4.c

Eszlári Ádám
Hesz Norbert
Mossóczy Dániel
Zsebeházi Ákos

84

63. hely

4.b

Szabó Domán
Starcz Ádám
Marton Alina

84

72. hely

4.b

Kovácsics Hanna Kata
Bereczki Lili
Erdődy Gréta

84

75. hely

5.a

Dobos Lili
Pazsitka Neszta
Sántha Boglárka
Sterbenz Dóra

69

7. hely

5.b

Durmics Torda
Szűcs Roland
Schneider Péter
Fercsi Roland

69

47. hely

5.c

Marlok Anna
Földvári Ildikó
Hesz Orsolya
Horváth Szonja

69

49. hely

6.a

Csikós Tamás Attila
Kálóczy Kristóf János
Szigeti Zsombor
Tóth Milla Léna

65

10. hely

6.a

Kaczmarek Ata Bertalan
Mizik Lóránt Sándor
Tolnai András Zsolt
Tóth Laura Eszter

65

18. hely

6.c

Borsodi Anett
Földes Dániel
Hornyák Boglárka
Hudák Martin

65

22. hely

6.b

Bauer Krisztofer
Diósi Péter
Tóth Patrik
Varga Boldizsár

65

29. hely

7.b

Bodzás – Kiss Boglárka Zsófia
Kovács Zoé
Mikulinecz Emma
Schuster Alexandra

31

5. hely
(díjazott csapat)

7.a

Klein Alex
Láng Nikolett
Molnár Benedek
Holovács Márk

31

8. hely

7.b

Nagy Celina Gabriella
Patai Márk
Pócsik Emma Lilla
Székely Boglárka

31

13. hely

7.a

Abonyi Trisztán
Dovzhenko Vladyslav
Podhorányi Donát

31

24. hely

8.c

Gergely Anna Lídia
Juhos László Péter
Perjési Márk Medárd
Péter Zsombor

32

4. hely
(díjazott csapat)

8.ab

Csikós Anna Dorka
Iriczfalvi Gábor Lajos
Marosi Aliz
Szücs Eszter Anna

32

7. hely

Diákolimpia

Atlétika Kelly Emma 4.a 1. helyezett
Atlétika Kelly Emma 4.a
Fazekas Tamara 4.a
Csontos Fanni 4.a
Barcza Luca 4.a
Zacher Flóra 4.a
Császár Lilla 4.c
2. helyezett
Atlétika Kállay Gellért 4.a
Sándorfi Bende 4.a 
Fazekas Áron 4.a
Csatári Barnus 4.a
Császár Mihály 4.c
Franyó Levente 4.c
4.helyezett

Diétás ellátás

Tisztelt Hölgyem, Uram!
Közétkeztetési szolgáltatásunk körében egyre növekszik azon fogyasztóink száma, akik speciális táplálkozási igénnyel rendelkeznek.
Célunk a szolgáltatást igénybevevő fogyasztók legmagasabb szintű biztonságos kiszolgálása ezen kiemelt figyelmet igénylő területen is.
Ennek elérése érdekében fontosnak látjuk, hogy megfelelő szintű és minőségű kommunikáció folyjék a fogyasztók, szüleik, illetve a Hungast csoport diétás ellátásért felelős munkatársai
között.
A megfelelő szintű információáramlás elősegítése érdekében összeállítottunk egy, a diétás szolgáltatás igénybe vétele esetén alkalmazandó tájékoztatót (lásd melléklet: Hungast TAJEKOZTATO dietas ellatas 20180815.pdf), valamint a változó jogszabályi környezetnek eleget téve módosítottuk a Szülő/gondviselői nyilatkozat nyomtatványt (lásd melléklet: Hungast NYILATKOZAT dietas ellatas 20180815.pdf).
Kérjük, legyen partnerünk a megfelelő tájékoztatás elősegítésében és a mellékletek szerinti információt (akár azok nyomtatott, vagy elektronikus formában történő átadásával) szíveskedjen
átadni a diétás szolgáltatást igénybe vevők részére.

Tájékoztató

Hungast_TAJEKOZTATO_dietas_ellatas_20180815

Nyilatkozat

Hungast_NYILATKOZAT_dietas_ellatas_20180815

Beiratkozás művészeti foglalkozásokra

Beiratkozás és tandíj befizetés a délutáni művészeti foglalkozásokra (rajz-festés, kerámia)
Aelia Sabina AMI – 2018/2019 tanév

IDŐPONT: 
2018. június 5.(kedd) 17.00-18.30
2018. június 6.(szerda) 17.00-18.30

HELYSZÍN:
Óbudai Nagy László Ált. Isk.- Váradi u. 15/b