Bolyai Matematika Csapatverseny

Osztály Csapatnév Csapattagok Induló csapatok száma Helyezés Felkészítő tanár
3.a Királyok Kállay Gellért
Kállay Levente
Fazekas Áron
Csatári Barnabás
83 7. hely Jordánné Tóth Magdolna
3. c MatekMenők Déri Dániel
Császár Mihály
Horkay Edvárd
Gász Bálint
83 21. hely Majákné Pálfi Adrienn
3. a Nyerő Négyes Fazekas Tamara
Gazsi Fruzsina
Ungár Vince
Hajdu Zsombor
83 27. hely Jordánné Tóth Magdolna
3. a 2×2 Matejka-Csernus Hanna
Sterbencz Anna
Tejfalussy-Gecse Éva
László-Jávori Bence
83 34. hely Jordánné Tóth Magdolna
3. b Matek Ászok Székely Balázs
Papp Bálint
Al-Husseini Ádám
Kázmér Armand
83 47. hely Czibulyás-Zörög Blanka
3. b Ravasz Rókák Oltvai Angéla
Kovácsics Hanna Kata
Diósi Anna
Marton Alina
83 61. hely Czibulyás-Zörög Blanka
3. c Zseni matekosok Nagy Zsombor 
Eszlári Ádám
Szoták Szonja
Havasi Boglárka
83 63. hely Majákné Pálfi Adrienn
3. a Matek kígyók Barcza Luca
Zacher Flóra
Molnár Benjamin
Molnár Bertalan
83 69. hely Jordánné Tóth Magdolna
3. b és 3. c Öcsisajtok Varga Ábel
Brrcskó Balázs Dávid
Franyó Levente
Gót Mátyás
83 74. hely Majákné Pálfi Adrienn Czibulyás-Zörög Blanka
3. b és 3. c Király Matekosok Császár Vince
Tóth Szilveszter
Orsós Márton
Zsebeházi Ákos
83 79. hely Majákné Pálfi Adrienn Czibulyás-Zörög Blanka
4. b Matekokosok Fercsi Roland
Schneider Péter
Szajkó Péter
Durmics Torda
81 11. hely Császárné Póti Mariann
4. a Smart Monkeys Dobos Lili
Sándor Eszter
Sántha Boglárka
Sterbenz Dóra
81 21. hely Szendrei Mariann
4. b Számhorgászok Gjorgjevic Jovan
Bana Boldizsár
Horovitz Milán
Bernát Botond
81 28. hely Császárné Póti Mariann
4. b Számművészek Galló Noémi Léna
Csobádi Nelli
Holluby Lola
Kovács Dorottya
81 64. hely Császárné Póti Mariann
4. c Csalafinták Földvári Ildikó
Horváth Szonja Éva
Imre Boróka Eszter
Tarcsi Dávid
81 72. hely Kovács Gyöngyi
4. c Furfangosok Dózsa Ádám
Kotljarszkij Artúr
Mahmoud Nóra Zsófia
Lődi Balázs
81 81. hely Kovács Gyöngyi
5. a Kisszámolók Kaczmarek Ata Bertalan
Mizik Lóránt
Tolnai András Zsolt
Tóth Laura Eszter
73 1. hely
(díjazott csapat)
Borsos Irén
5. b Supercell Diósi Péter
Neszmélyi Emil Orbó
Tóth Patrik
Varga Boldizsár
73 5. hely
(díjazott csapat)
Papp Nóra
5. a Logika Csikesz Dezső Máté
Hibály Stefánia Erzsébet
Kiss Tamara
Szirovatka Szonja Helga
73 30. hely Borsos Irén
5. a Mázlisták Csikós Tamás Attila
Kálóczy Kristóf János
Kevevári Gyula Botond
Tóth Milla Léna
73 59. hely Borsos Irén
6. a GoPros Molnár Benedek
Láng Nikolett
Németh Csenge 
Dovzhenko Vladyslav
66 38. hely Papp Nóra
6. b Kékibolyák Bodzás-Kiss Boglárka Zsófia
Schuszter Alexandra
Orosz Léda Panna
Pócsik Emma Lilla
66 59. hely Borsos Irén
6. a Már nem számít Podhorányi Donát
Kiss Benedek
Abonyi Trisztán
Porcher Michael
66 61. hely Papp Nóra
6. b Balázs angyalai Bana Balázs
Kovács Zoé
Mikulinecz Emma
Székely Boglárka
66 64. hely Borsos Irén
7. c 7UP Gergely Anna Lídia
Perjési Márk
Péter Zsombor
Juhos László Péter
27 6. hely
(díjazott csapat)
Papp Nóra
7. a 2+2 néha 5 Csikós Anna Dorka
Marosi Alíz
Szücs Eszter Anna
Szvétek – Müller Lilla Réka
27 8. hely Borsos Irén
8. b 4-es szorzók Botyánszki János Gábor
Doncsev Nikola
Ferenczi Patrik
Meksz Vivien
37 30. hely Borsos Irén
8. b Váradi – Sokk Magyar Dárius István
Princz Anna
Riegler Dóra
Szabó Bence Zsombor
37 36. hely Borsos Irén