2016-17

Versenyeredmények 2016-2017
Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Iskolai versenyek
Matematika
2. évfolyam Varga Ábel 2.b 1. Czibulyás-Zörög Blanka
Bereczki Lili 2.b 2. Czibulyás-Zörög Blanka
Gazsi Fruzsina 2.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
Császár Vince 2.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
Orsós Márton 2.c 3. Majákné Pálfi Adrienn
3. évfolyam Sterbenz Dóra 3.a 1. Szendrei Marianna
Dobos Lili 3.a 2. Szendrei Marianna
Schneider Péter 3.b 3. Császárné Póti Marianna
4. évfolyam Neszmélyi Emil Orbó 4.b 1. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Juhos Bálint 4.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Tóth Laura 4.a 3. Nagy Lászlóné
5. évfolyam Zólyomi András 5.c 1. Faragóné Bogdán Ágnes
Molnár Benedek 5.a 2. Papp Nóra
Komlósi Csongor 5.c 3. Faragóné Bogdán Ágnes
6. évfolyam Szirovatka Liza 6.a 1. Borsos Irén
Aranyossy Mátyás 6.a 2. Borsos Irén
Szirovatka Petra 6.a 3. Borsos Irén
7. évfolyam Magyar Dáriusz 7.b 1. Borsos Irén
Riegler Dóra 7.b 2. Borsos Irén
Szabó Bence 7.b 3. Borsos Irén
8. évfolyam Dujmó Petra 8.a 1. Borsos Irén
Szekeres Panna 8.a 2. Borsos Irén
Bitte Roland 8.a 3. Borsos Irén
Magyar
Kazinczy szép magyar beszéd verseny Sass Nóra 6.c 1. Sinka Magdolna
5-6. évfolyam Miklósi Márk 6.a 2. Sinka Magdolna
Péter Zsombor 6.c 3. Sinka Magdolna
7-8. évfolyam Gáspár Regina 8.a 1. Sinka Magdolna
Meksz Vivien 7.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Doncsev Nikola 7.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
Magyar Dáriusz 7.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
Nyelvtan és helyesírás verseny
2. évfolyam Ungár Vince 2.a 1. Jordánné Tóth Magdolna
Szajkó Kitti 2.b 2. Czibulyás-Zörög Blanka
Molnár Bertalan 2.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
3. évfolyam Paskó Patrik 3.c 1. Kovács Gyöngyi
Kovács Dorottya 3.b 2. Császárné Póti Marianna
Csobádi Nelli 3.b 3. Császárné Póti Marianna
4. évfolyam Csikós Tímea 4.c 1. Mestyán Rezsőné
Juhos Bálint 4.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Csanádi Lorina 4.b 3. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
5. évfolyam Bodzás-Kiss Boglárka 5.b 1. Molnár Judit
Székely Boglárka 5.b 2. Molnár Judit
Schuster Alexandra 5.b 3. Molnár Judit
Csikós Viktória 5.c 3. Gyurákiné Bordács Éva
6. évfolyam Sass Nóra 6.c 1. Sinka Magdolna
Pereczes Domonkos 6.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Kiss Fanni 6.c 3. Sinka Magdolna
7. évfolyam Princz Anna 7.b 1. Gyurákiné Bordács Éva
Kovaci Fanni 7.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Riegler Dóra 7.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
8. évfolyam Szekeres Panna 8.a 1. Sinka Magdolna
Albel Éva 8.b 2. Molnár Judit
Kis Fanni 8.b 3. Molnár Judit
Vers-és prózamondó verseny
Vers kategória 5-6. évfolyam Péter Zsombor 6.c 1. Sinka Magdolna
Szilágyi Alexandra 6.b 2. Sinka Magdolna
Gergely Anna 6.c 3. Sinka Magdolna
Próza kategória 5-6. évfolyam Sass Nóra 6.c 1. Sinka Magdolna
Orosz Léda 5.b 2. Molnár Judit
Pereczes Domonkos 6.b 3. Sinka Magdolna
Vers kategória 7-8. évfolyam Juhász Noémi 7.b 1. Gyurákiné Bordács Éva
Próza kategória 7-8. évfolyam Doncsev Nikola 7.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Szépolvasó verseny
2. évfolyam Havasi Boglárka 2.c 1. Majákné Pálfi Adrienn
Gazsi Fruzsina 2.a 2. Jordánné Tóth Magdolna
Tejfalussy Gecse Éva 2.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
Galambos Marcell 2.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
3. évfolyam Fábián Szofi Alíz 3.b 1. Császárné Póti Marianna
Garaci Mia Milli 3.a 2. Szendrei Marianna
Kovács Dorottya 3.b 2. Császárné Póti Marianna
Sántha Boglárka Csenge 3.a 3. Szendrei Marianna
Özeren Nezire 3.c 3. Kovács Gyöngyi
4. évfolyam Csikós Tímea 4.c 1. Mestyán Rezsőné
Juhos Bálint 4.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Tolnai András 4.a 3. Nagy Lászlóné
Rajz
1-2. évfolyam Gazsi Fruzsina 2.a 1. Fenyvesi Edit
Kiss Janka 2.c 2. Fenyvesi Edit
Majek Afusat Ábel 1.b 3. Fenyvesi Edit, Szabó Flóra
3-4. évfolyam Aranyossy Balázs 4.a 1. Nagy Lászlóné
Hornyák Boglárka 4.c 2. Fenyvesi Edit
Dobozi Panna 4.b 3. Fenyvesi Edit, Szabó Flóra
5-6. évfolyam Kovács Marcell 6.b 1. Fenyvesi Edit
7-8. évfolyam Kovács Elek 7.b 1. Fenyvesi Edit
Gáspár Regina 8.a 2. Fenyvesi Edit
Riegler Dóra 7.b 3. Fenyvesi Edit
Wang Szonja 7.b 3. Fenyvesi Edit
Kerületi versenyek
Magyar
“A magyar kultúra napja” műveltségi vetélkedő Nagy Boglárka 8.a 2. Sinka Magdolna, Pásztorné Márfi Katalin
Bitte Vivien
Coulthard Natasha
Dujmó Petra 8.a 4. Sinka Magdolna, Pásztorné Márfi Katalin
Szekeres Panna
Gráner Kevin
Szép magyar beszéd verseny
5-8. évfolyam Sass Nóra 6.c 4. Sinka Magdolna
Gáspár Regina 8.a 6. Sinka Magdolna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Sass Nóra 6.c 9. Sinka Magdolna
Princz Anna 7.b 9. Gyurákiné Bordács Éva
Bodzás-Kiss Boglárka 5.b 11. Molnár Judit
Szekeres Panna 8.a 11. Sinka Magdolna
Helyesíró verseny 3-4. évfolyam Kovács Dorottya 3.b 7. Császárné Póti Marianna
Dobos Lili 3.a 9. Szendrei Marianna
Paskó Patrik 3.c 27. Kovács gyöngyi
Juhos Bálint 4.b 3. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Csikós Tímea 4.c 4. Mestyán Rezsőné
Tóth Milla Léna 4.a 36. Nagy Lászlóné
Kerületi vers-és prózamondó verseny Sass Nóra 6.c 1. Sinka Magdolna
Juhász Noémi 7.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Molnár Bertalan 2.a 2. Jordánné Tóth Magdolna
Juhos Bálint 4.b 3. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Eszlári Ádám 2.c 7. Majákné Pálfi Adrienn
Szikra Kiara 1.c 8. Glaserné Rohonyi Mária
Péter Zsombor 6.c 10. Sinka Magdolna
Juhász Réka 1.b 12. Gálné Répászky Gabriella
“Arany 200” vers-és prózamondó verseny Dobozi Panna 3.b 12. Császárné Póti Marianna
“Arany 200” rajzpályázat Majek Afusat Zsóka 4.b 1. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Somogyi Kornél 4.b különdíj Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Csikós Vitória 5.c különdíj Fenyvesi Edit
Szépolvasó verseny Hornyák Boglárka 4.c 13. dr. Mestyán Rezsőné
Somogyi Kornél 4.b 26. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Bárczi Bölcs Bagoly csapatverseny Diósi Péter 4.b 1. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Juhos Bálint
Neszmélyi Emil Orbo
Somogyi Kornél
Csikós Tímea 4.c 2. Mestyán Rezsőné
Franyó Hanga
Földes Dániel
Kiss Ruben
Kaczmarek Ata Bertalan 4.a 4. Nagy Lászlóné
Mizik Lóránt
Szigeti Zsombor
Tolnai András
Matematika
Kerületi matematika verseny
Felső tagozat Kevevári Keve 6.a 3. Borsos Irén
Szirovatka Liza 6.a 8. Borsos Irén
Dujmó Petra 8.a 19. Borsos Irén
Bitte Roland 8.a 24. Borsos Irén
Zólyomi András 5.c 14. Faragóné Bogdán Ágnes
Molnár Benedek 5.a 22. Papp Nóra
Riegler Dóra 7.b 17. Borsos Irén
Szabó Bence 7.b 31. Borsos Irén
Alsó tagozat Sterbenz Dóra 3.a 6. Szendrei Marianna
Schneider Péter 3.b 14. Császárné Póti Marianna
Tarcsi Dávid 3.c 24. Kovács Gyöngyi
Csikós Tímea 4.c 11. dr. Mestyán Rezsőné
Neszmélyi Emil Orbó 4.b 15. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Amfiteátrum Kupa matematika verseny
125 tanulóból Szők-Gonzalez Mateo 5.a 12. Papp Nóra
Molnár Benedek 5.a 19. Papp Nóra
160 tanulóból Aranyossy Mátyás 6.a 24. Borsos Irén
Juhos László 6.c 30. Borsos Irén
Szirovatka Liza 6.a 37. Borsos Irén
Fizika Dujmó Petra 8.a 3. Borsos Irén
Bitte Roland 8.a 4. Borsos Irén
Kémia Szekeres Panna 8.a 5. Sipos Emőke Villő
Matyasovszky Márton 8.b 7. Sipos Emőke Villő
Doncsev Nikola 7.b 14. Sipos Emőke Villő
Meksz Vivien 7.b 20. Sipos Emőke Villő
Molnár Alexandra 7.b 29. Sipos Emőke Villő
Angol
Angol vers-és prózamondó Szabó Bence 3.a 1. Steve Horvath
Sándor Eszter 3.a 2. Steve Horvath
Komplex angol nyelvi verseny írásbeli forduló Kiss Benedek 5.a 3. Horváth Andrea, Matthew Scheffler
Doncsev Nikola 7.b 8. Szász Adrienne
Szirovatka Petra 6.a 11. Szász Adrienne, Matthew Scheffler
Szőke-Gonzalez Mateo 5.a 16. Horváth Andrea, Matthew Scheffler
Ollé Réka 6.a 20. Szász Adrienne, Matthew Scheffler
Komplex angol nyelvi verseny szóbeli forduló Kiss Benedek 5.a 3. Horváth Andrea, Matthew Scheffler
Doncsev Nikola 7.b 3. Szász Adrienne
Angol nyelvű környezetvédelmi verseny Sándor Eszter 3.a 3. Járay Katalin
Balázs Botond 3.a
Mizik Lóránt 4.a
Tóth Milla Léna 4.a
Németh Csenge 5.a 4. Ariel Clark
Molnár Benedek 5.a
Kiss Benedek 5.a
Kevevári Keve 6.a
Természettudományok
Teleki Pál földrajz-földtan verseny Szász András 8.b 5. Sipos Emőke Villő
Wégerer Anna 8.b 7. Sipos Emőke Villő
Hungaricum verseny Zólyomi András 5.c 1. Gábor-Nagy Katalin
Gergely Anna Lídia 6.c
Meksz Vivien 7.b
Szekeres Panna 8.a
Herman Ottó biológia verseny Doncsev Nikola 7.b 12. Gábor-Nagy Katalin
Szász András 8.b 4. Gábor-Nagy Katalin
Gjorgjevic Natália 8.a 9. Gábor-Nagy Katalin
Kaán Károy Természetismeret verseny Dujmó Nóra 5.c 11. Gábor-Nagy Katalin
Gergely Anna 6.c 8. Sipos Emőke Villő, Gábor-Nagy Katalin
Perjési Márk 6.c 16. Sipos Emőke Villő, Gábor-Nagy Katalin
Népdaléneklési verseny Bodzás-Kiss Boglárka 5.b bronz Molnár Judit
Informatika
FIAT informatika alkalmazói (kiskomplex) Petrov Szonja 6.b 3. Petri Csilla
FIAT informatika alkalmazói (grafika) Martonos Petra 5.b 2. Petri Csilla
FIAT informatika alkalmazói (szövegszerkesztés) Dujmó Petra 8.a 1. Petri Csilla
FIAT informatika alkalmazói (táblázatkezelés) Wégerer Anna 8.b 1. Petri Csilla
Matyasovszky Márton 8.b 2. Petri Csilla
Comenius logo verseny Filkus Aida 4.c 1. Papp Nóra
Csanádi Lorina 4.b 2. Papp Nóra
Molnár Benedek 5.a 4. Petri Csilla
“Paint”digitális alkalmazói rajzverseny Majek Afusat Zsóka 4.b 2. Papp Nóra
Rajz
Tagozatos rajzverseny Majek Afusat Zsóka 4.b 1. Polyák Aida
Oltvai Angéla 2.b 2. Polyák Aida
Gjorgjevic Jovan 3.b 2. Polyák Aida
Erdődy Gréta 2.b 3. Polyák Aida
Fejérvári Lorina 3.a 3. Polyák Aida
Székely Boglárka 5.b 3. Polyák Aida
ÖKO verseny Szabó Petra 3.b 1. Császárné Póti Marianna
Zima Viola
Fábián Szofi
Loviaguin Janka
Papp-Nagy Eszter
Csobádi Nelli
Csanádi Lorina 4.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Németh Koppány 4.b
Mizik Lóránt 4.a
Tóth Milla Léna 4.a
Földes Dániel 4.c
Napközis pályázat
150 éves az Állatkert 4.b 2. Magyar Attiláné
2.b 6. Lőrincz Eszter
Sport
Sakk
csapat Hangyál Dóra 1.a 1. Sármási Péter
Sterbencz Dóra 3.a
Barcza Luca 2.a
Fazekas Tamara 2.a 3. Sármási Péter
Zacher Flóra
Özeren Nezire
Floorball Szász András 8.b 3. Klotzné Egry Katalin
Marosits András 8.b
Marosits Marcell 8.b
Kisari Patrik 7.b
Richter Márton 7.b
Kisari Martin 5.c
Zsinórlabda dikolimpia Mikulinecz Emma 5.b 1. Klotzné Egry Katalin
Nagy Celina 5.b
Kisari Martin 5.c
Komlósi Csongor 5.c
Orosz Regő 5.c
Hajbák Alexandra 5.c
Krajcsi János 6.b
Galló Dominik 6.b
Tiborcz Blanka 7.b
Klein Maja 1. Fazekasné Ambrus Nóra
Kuncz Linda
Kiss Tamara
Aranyossy Balázs
Mizik Lóránt
Csikós Tamás
Horváth Barbara 2. Fazekasné Ambrus Nóra
Dancs Adrienn
Borsodi Anett
Gergely Patrik
Krajcsi Kornél
Tóth Patrik
Szivacs kézilabda Zacher Flóra 1. Fazekasné Ambrus Nóra
Gazsi Fruzsina
Fazekas Tamara
Szilvássy Jessika
Császár Lilla
Tejfalussy-Gecse Éva
Molnár Bertalan 1. Fazekasné Ambrus Nóra
Molnár Benedek
Fazekas Áron
Ungár Vince
Csatári Barnabás
Jánosi Bence
Perczel Zétény
Enyedi Máté
Röplabda Tiborcz Blanka 7.b 3. Lánginé Gál Csilla
Mikulinecz Emma
Nagy Celina
Orosz Léda
Dezsényi Kincső 2. Lánginé Gál Csilla
Molnár Alexandra
Tiborcz Blanka
Szédeli Nikolett
Orosz Léda
Mikulinecz Emma
Mezei futóverseny
I. korcsoport fiú Kállay Gellért 2.a 1. Fazekasné Ambrus Nóra
Molnár Bertalan 2.a
Császár Vince 2.b
Császár Mihály 2.c
II. korcsoport lány Fejérvári Lorina 3.a 1. Fazekasné Ambrus Nóra
Sterbenz Dóra 3.a
Kelly Emma Louise 3.a
Franyó Hanga 4.c
Fazekas Tamara 2.a
egyéni Franyó Hanga 4.c 1. Fazekasné Ambrus Nóra
Klenovszki Hunor 3.a 3. Fazekasné Ambrus Nóra
Mikulinecz Emma 5.b 5. Fazekasné Ambrus Nóra
Fővárosi versenyek
Rajz
Fővárosi versillustrációs rajzverseny Kerkay Norma 3.b 1. Polyák Aida
Erdődy Gréta 2.b műve kiállítva Polyák Aida
Bereczky Lili 2.b műve kiállítva Polyák Aida
Gelencsér Dorottya 3.a műve kiállítva Polyák Aida
Tölgyes Tünde 3.b műve kiállítva Polyák Aida
Várhelyi Anna Fruzsina 3.c műve kiállítva Polyák Aida
Tóth Milla Léna 4.a műve kiállítva Polyák Aida
Csanádi Lorina 4.b műve kiállítva Polyák Aida
Majek Afusat Zsóka 4.b műve kiállítva Polyák Aida
Székely Boglárka 5.b műve kiállítva Polyák Aida
Magyar
Vers-és prózamondó verseny Sass Nóra 6.c 9. Sinka Magdolna
Sport
“Röpsuli”a Magyar Röplabdaszövetség versenysorozata
Szupermini kategória Filkus Aida 4.c 3., 5. Lánginé Gál Csilla
Láng Lilla 4.c
Borsodi Anett 4.c
Kovacsics Panna 4.b
Dobozi Panna 4.b
Mini kategória Mikulinecz Emma 5.b 1., 3. Lánginé Gál Csilla
Anderka Rita 6.c
Orosz Léda 5.b
Nagy Celina 5.b
Gyerek kategória Molnár Alexandra 7.b 1., 3. Lánginé Gál Csilla
Tiborcz Blanka 7.b
Szédeli Nikolett 7.b
Diákolimpia Dezsényi Kincső 7.b 5. Lánginé Gál Csilla
Molnár Alexandra 7.b
Tiborcz Blanka 7.b
Szédeli Nikolett 7.b
Mikulinecz Emma 5.b
“Dobd a kosárba” a Magyar Kosárlabdaszövetség versenysorozata
3-4. évfolyam Krajcsi Krisztián 4.b 2. Lánginé Gál Csilla
Szigeti Zsombor 4.a
Mizik Lóránt 4.a
Varga Boldizsár 4.b
Szabadi Kristóf 4.b
Dobozi Panna 4.b
Kuncz Linda 4.b
Horváth Barbara 4.c
Borsodi Anett 4.c
Láng Lilla 4.c
Klein Maja 4.b
Gjorgjevic Jovan 3.b 1. Lánginé Gál Csilla
Fazekas Bendegúz 4.a
Varga Boldizsár 4.b
Mizik Lóránt 4.a
Kuncz Linda 4.b
Dobozi Panna 4.b
Tóth Patrik 4.b
Klein Maja 4.b
Borsodi Anett 4.c
Láng Lilla 4.c
Horváth Barbara 4.c
1-2. évfolyam Polik Zsófia 1.b 3. Járay Katalin
Győrfi Ádám 1.b
Vadovics Roland 1.b
Sztojka Balázs 1.b
Molnár Bertalan 2.a
Král Gabriella 2.c
Szajkó Kitti 2.b
Kállay Levente 2.a
Sterbencz Anna 2.a
Szilvássy Jessica 2.b
Polik Zsófia 1.b 2. Járay Katalin
Vadovics Roland 1.b
Szojka Balázs 1.b
Molnár Bertalan 2.a
Král Gabriella 2.c
Szajkó Kitti 2.b
Kállay Levente 2.a
Sterbencz Anna 2.a
Török Dániel 1.b
Erdődy Gréta 2.b
Sakk
Polgár Judit Nemzetközi Sakkfesztivál Varga Ábel 2.b 3.
Szivacskézilabda (OKSI szervezés)
“Mikulás” és “Nyuszi” kupa
“MINICITA” futóverseny 36 tanuló
“SPAR” futás 40 tanuló
“COCA-COLA” női futógála 22 tanuló
Megyei versenyek
Zrínyi matematika verseny Szirovatka Liza 6.a 50. Borsos Irén
Miklósi Márk 6.a 86. Borsos Irén
Szőke-González mateo 5.a 89. Papp Nóra
Juhos László 6.c 91. Faragóné Bogdán Ágnes
Péter Zsombor 6.c 98. Faragóné Bogdán Ágnes
Bolyai matematika verseny
65 csapatból Bódi Tünde 5.b 18. Borsos Irén
Mikulinecz Emma
Nagy Celina
Orosz Léda
52 csapatból Aranyossy Mátyás 6.a 13. Borsos Irén
Kevevári Keve
Szirovatka Liza
Miklósi Márk
Gergely Anna 6.c 17. Faragóné Bogdán Ágnes
Juhos László
Perjési Márk
Péter Zsombor
20 csapatból Magyar Darius 7.b 6. Borsos Irén
Princz Anna
Riegler Dóra
Szabó Bence
Bolyai magyar verseny
 65 nevezett csapatból Fábián Szofi Alíz 3.b 12. Császárné Póti Marianna
Galló Léna 3.b
Kovács Dorottya 3.b
Schneider Péter 3.b
62 nevezett csapatból Csikós Tímea 4.c ??? dr. Mestyán Rezsőné
Franyó Hanga 4.c
Juhos Bálint 4.b
Kaczmarek-Ata Bertalan 4.a
Csanádi Lorina 4.b ??? Nagy Lászlóné, Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Diósi Péter 4.b
Szigeti Zsombor 4.a
Tolnai András 4.a
Kevevári Gyula 4.a 49. Nagy Lászlóné
Tóth Laura 4.a
Tóth Milla Léna 4.a
54 nevezett csapatból Csikós Viktória 5.c 20. Gyurákiné Bordács Éva
Kis Zsófia 5.c
Zólyomi András 5.c
Wetterhan Viktorina 5.c
Kiss Benedek 5.a 46. Sinka Magdolna
Molnár Benedek 5.a
Németh Csenge Boglárka 5.a
Szőke González Mateo 5.a
Bodzás-Kis Boglárka 5.b 52. Molnár Judit
Dovzhenko Vladyslav 5.b
Mikulinecz Emma 5.b
Schuszter Alexandra 5.b
32 nevezett csapatból Kevevári Keve 6.a 18. Sinka Magdolna
Miklósi Márk 6.a
Szirovatka Petra 6.a
Szirovatka Liza 6.a
Juhos László 6.c 24. Sinka Magdolna
Perjési Márk 6.c
Sass Nóra 6.c
Péter Zsombor 6.c
23 nevezett csapatból Dujmó Petra 8.a 6. Sinka Magdolna
Szekeres Panna 8.a
Nagy Boglárka 8.a
Gjorgjevic Natália 8.a
Albel Éva 8.b 12. Molnár Judit
Áy Nóra 8.b
Kis Fanni 8.b
Matyasovszki Márton 8.b
15 nevezett csapatból Kovaci Fanni 7.b 7. Gyurákiné Bordács Éva
Meksz Vivien 7.b
Princz Anna 7.b
Riegler Dóra 7.b
Országos versenyek
Rajz
Első országos vizuális alkotó gyakorlat verseny Majek Afusat Zsóka 4.b 2. Polyák Aida
Sport
Röplabda (mini csapat) Mikulinecz Emma 5.b 9. Lánginé Gál Csilla
Orosz Léda 5.b
Andeka Rita 6.c
Borsodi Anett 4.c
Láng Lilla 4.c
Tiborcz Blanka 7.b
Sakk Hangyál Dóra 1.a 17.
Sterbencz Dóra 3.a
Barcza Luca 2.a
Fazekas Tamara 2.a