2015-16

Versenyeredmények 2015-2016
Iskolai versenyek Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Matematika
3. évfolyam Tóth Laura 3.a 1. Nagy Lászlóné
Juhos Bálint 3.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Varga Boldizsár 3.b 3. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
4. évfolyam Barcza Kata 4.a 1. Jakabfi Emese
Dovzhenko Vladyslav 4.b 1. Glaserné Rohonyi Mária
Szabados Benjámin 4.a 2. Jakabfi Emese
Telkes Ágota 4.b 3. Glaserné Rohonyi Mária
5. évfolyam Kovács Marcell 5.b 1. Faragóné Bogdán Ágnes
Juhos László 5.c 2. Papp Nóra
Kevevári Keve 5.a 3. Borsos Irén
6. évfolyam Szigeti Bernadett 6.a 1. Papp Nóra
Fuzik Zsófia 6.a 2. Papp Nóra
Gergely Márk 6.a 2. Papp Nóra
Keresztély-Farkas Benedek 6.b 3. Borsos Irén
7. évfolyam Bitte Roland 7.a 1. Borsos Irén
Szekeres Panna 7.a 2. Borsos Irén
Dujmó Petra 7.a 3. Borsos Irén
Hornett Dániel 7.a 3. Borsos Irén
Módosi András 7.a 3. Borsos Irén
8. évfolyam Nagy Boglárka 8.b 1. Faragóné Bogdán Ágnes
Scheiber Viktória 8.b 2. Faragóné Bogdán Ágnes
Li Siqi 8.b 3. Faragóné Bogdán Ágnes
Magyar
Szép magyar beszéd verseny
5-6. évfolyam Sass Nóra 5.c 1. Sinka Magdolna
Meksz Vivien 5.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Wang Anna 5.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
7-8. évfolyam Gjorgjevic Natália 7.a 2. Sinka Magdolna
Mersics Alexa 7.b 3. Molnár Judit
Nyelvtan és helyesírás verseny
2. évfolyam Fábián Szofia 2.b 1. Császárné Póti Marianna
Weintrauth Ádám 2.a 2. Szendrei Marianna
Paskó Patrik 2.c 3. Kovács Gyöngyi
Garaci Mia Milli 2.a 3. Szendrei Marianna
3. évfolyam Csikós Tímea 3.c 1. dr. Mestyán Rezsőné
Juhos Bálint 3.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Csanádi Lorina 3.b 3. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
4. évfolyam Zólyomi András 4.c 1. Gálné Répászky Gabriella
Molnár Benedek 4.a 2. Jakabfi Emese
Székely Boglárka 4.b 2. Glaserné Rohonyi Mária
Csikós Viktória 4.c 2. Gálné Répászky Gabriella
Kis Zsófia 4.c 3. Gálné Répászky Gabriella
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
5. évfolyam Pereczes Domonkos 5.b 1. Gyurákiné Bordács Éva
Galambos Dániel 5.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Sass Nóra 5.c 3. Sinka Magdolna
6. évfolyam Wang Anna 6.b 1. Gyurákiné Bordács Éva
Szigeti Bernadett 6.a 2. Sinka Magdolna
Riegler Dóra 6.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
7. évfolyam Wégerer Anna 7.b 1. Molnár Judit
Dujmó Petra 7.a 2. Sinka Magdolna
Áy Nóra 7.b 3. Molnár Judit
8. évfolyam Brátán Benedek 8.a 1. Molnár Judit
Kollár Zsanett 8.a 2. Molnár Judit
Scheiber Viktória 8.b 3. Molnár Judit
Vers-és prózamondó verseny
Vers kategória 1. évfolyam Gazsi Fruzsina 1.a 1. Jordánné Tóth Magdolna
Ferencz Zsófia 1.c 2. Majákné Pálfi Adrienn
Papp Bálint 1.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
Próza kategória 1. évfolyam Drimmer Anna 1.c 1. Majákné Pálfi Adrienn
Özeren Aylin 1.b 2. Czibulyás-Zörög Blanka
Zsebeházi Ákos 1.c 3. Majákné Pálfi Adrienn
Vers kategória 2. évfolyam Zima Viola 2.b 1. Császárné Póti Marianna
Szabó Petra 2.b 2. Császárné Póti Marianna
Sántha Boglárka 2.a 3. Szendrei Marianna
Próza kategória 2. évfolyam Fábián Szofi 2.b 1. Császárné Póti Marianna
Radó Natasa 2.a 2. Szendrei Marianna
Tölgyesi Tünde 2.b 3. Császárné Póti Marianna
Vers kategória 3. évfolyam Horváth Fruzsina 3.b 1. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Juhos Bálint 3.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Borsodi Anett 3.c 3. dr. Mestyán Rezsőné
Próza kategória 3. évfolyam Hornyák Boglárka 3.c 1. dr. Mestyán Rezsőné
Csikós Tímea 3.c 2. dr. Mestyán Rezsőné
Kiss Ruben 3.c 3. dr. Mestyán Rezsőné
Vers kategória 4. évfolyam Csikós Viktória 4.c 1. Gálné Répászky Gabriella
Kovács Zoé 4.b 2. Glaserné Rohonyi Mária
Komlósi Csongor 4.c 3. Gálné Répászky Gabriella
Próza kategória 4. évfolyam Orosz Léda 4.b 1. Glaserné Rohonyi Mária
Kállay Roland 4.c 2. Gálné Répászky Gabriella
Szőke-Gonzalez Mateo 4.a 3. Jakabfi Emese
Vers kategória 5-6. évfolyam Szvétek-Müller Lilla 5.a 1. Sinka Magdolna
Gergely Márk 6.a 2. Sinka Magdolna
Szabó Dorka 6.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
Próza kategória 5-6. évfolyam Pereczes Domonkos 5.b 1. Gyurákiné Bordács Éva
Sass Nóra 5.c 2. Sinka Magdolna
Wang Anna 5.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
Vers kategória 7-8. évfolyam Nagy Boglárka 8.b 1. Molnár Judit
Dujmó Petra 7.a 2. Sinka Magdolna
Szekeres Panna 7.a 3. Sinka Magdolna
Próza kategória 7-8. évfolyam Papp Evelin Csenge 8.b 1. Molnár Judit
Angol verseny
5. évfolyam
1. kategória Badari-Békési Alex 5.c 1. Szíjártóné Huszti Erika
Juhos László 5.c 2. Szíjártóné Huszti Erika
Gergely Anna Lídia 5.c 3. Szíjártóné Huszti Erika
2. kategória Szirovatka Petra 5.a 1. Danielle Klassen, Szász Adrienne
Telegdi Tamás 5.b 1. Max Kaufman, Tarpai Lilla
Aranyossy Mátyás 5.a 2. Danielle Klassen, Szász Adrienne
Györke Dániel 5.a 3. Danielle Klassen, Szász Adrienne
6. évfolyam
1. kategória Doncsev Nikola 6.b 1. Szíjártóné Huszti Erika
Princz Anna 6.b 2. Szíjártóné Huszti Erika
Wang Anna 6.b 3. Szász Adrienne
2. kategória Paravjanc Artúr 6.a 1. Charlotte Fellows, Horváth Andrea
Fuzik Zsófia 6.a 2. Charlotte Fellows, Horváth Andrea
Sziigeti Bernadett 6.a 3. Charlotte Fellows, Horváth Andrea
7. évfolyam Hornett Dániel 7.a 1. Szíjártóné Huszti Erika
Nagy Boglárka 7.a 2. Szíjártóné Huszti Erika
Gjorgjevic Natália 7.a 3. Szíjártóné Huszti Erika
8. évfolyam Brátán Benedek 8.a 1. Szíjártóné Huszti Erika
Papp Evelin Csenge 8.b 2. Szíjártóné Huszti Erika
Perjési Inez 8.b 3. Szíjártóné Huszti Erika
Kajati Szabolcs 8.b 3. Szíjártóné Huszti Erika
Poetry Competition verseny Majek Afusat Zsóka 3.b 1. Horváth Andrea, Max Kaufman
Csanádi Lorina 3.b 1. Horváth Andrea, Max Kaufman
Mikulinecz Emma 4.b 1. Járay Katalin, Max Kaufman
Láng Nikolett 4.a 1. Járay Katalin, Olivia Fonzi
Kiss Anna 5.a 1. Szász Adrienne, Danielle Klassen
Kálóczy Borbála 6.a 1. Horváth Andrea, Charlotte Fellows
Kiss Anna 5.a 1. Szász Adrienne, Danielle Klassen
Perjési Márk 5.c 1. Szíjártóné Huszti Erika
Keresztély-Farkas Benedek 6.b 1. Szíjártóné Huszti Erika
Gjorgjevic Natália 7.a 1. Szíjártóné Huszti Erika
Kerületi versenyek
Magyar
“A magyar kultúra napja” műveltségi vetélkedő Nagy Boglárka 8.b 3. Molnár Judit, Gyurákiné Bordács Éva, Kovacsics Irén
Scheiber Viktória 8.b
Perjési Inez 8.b
Czimmer Olimpia 8.b
Turcsányi Botond 8.a 12. Molnár Judit, Gyurákiné Bordács Éva, Kovacsics Irén
Németh Benedek 8.a
Szép magyar beszéd verseny
5-6. évfolyam Sass Nóra 5.c 4. Sinka Magdolna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Pereczes Domonkos 5.b 5. Gyurákiné Bordács Éva
Wang Anna 6.b 9. Gyurákiné Bordács Éva
Wégerer Anna 7.b 12. Molnár Judit
Brátán Benedek 8.a 14. Molnár Judit
Magyar nyelvtan verseny alsó tagozat Csikós Tímea 3.c 2. Dr. Mestyán Rezsőné
Juhos Bálint 3.b 8. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Csanádi Lorina 3.b 18. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Molnár Benedek 4.a 21. Jakabfi Emese
Székely Boglárka 4.b 25. Glaserné Rohonyi Mária
Kerületi vers-és prózamondó verseny Pereczes Domonkos 5.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Papp Evelin Csenge 8.b 3. Molnár Judit
Nagy Boglárka 8.b 7. Molnár Judit
Szvétek-Müller Lili 5.a 11. Sinka Magdolna
Gazsi Fruzsina 1.a 2. Jordánné Tóth Magdolna
Zima Viola 2.b 13. Császárné Póti Marianna
Drimmer Anna Zsófia 1.c 8. Majákné Pálfi Adrienn
Fábián Szofi Alíz 2.b 5. Császárné Póti Marianna
Hornyák Boglárka 3.c 2. dr. Mestyán Rezsőné
Horváth Fruzsina 3.b 12. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Orosz Léda 4.b 11. Glaserné Rohonyi Mária
Csikós Viktória 4.c 8. Gálné Répászky Gabriella
Pais Dezső Ált. Isk. vers- és prózamondó versenye
Vers kategória Juhos Bálint 3.b 4. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Horváth Fruzsina 3.b 9. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Próza kategória Gróf Emese 3.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Varga Boldizsár 3.b 4. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Szépíró verseny Csercsa Jázmin 2.c 3. Eszenyiné Gombos Csilla
Szépolvasó verseny Schuszter Alexandra 4.b 10. Glaserné Rohonyi Mária
Kiss Benedek 4.a 20. Jakabfi Emese
Kállai Roland 4.c 21. Gálné Répászky Gabriella
Matematika
Kerületi matematika verseny Tóth Laura Eszter 3.a 4. Nagy Lászlóné
Csikós Tímea 3.c 9. Dr. Mestyán Rezsőné
Juhos Bálint 3.b 20. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Dovzhenko Vladyslav 4.b 14. Glaserné Rohonyi Mária
Szabados Benjámin 4.a 19. Jakabfi Emese
Barcza Kata 4.a 20. Jakabfi Emese
Gergely Márk 6.a 13. Papp Nóra
Szigeti Bernadett 6.a 13. Papp Nóra
Nagy Boglárka 8.b 15. Borsos Irén
Scheiber Viktória 8.b 15. Borsos Irén
Juhos László 5.c 7. Papp Nóra
Kovács Marcell 5.b 12. Faragóné Bogdán Ágnes
Bitte Roland 7.a 14. Borsos Irén
Szekeres Panna 7.a 17. Borsos Irén
Fizika Kolléga-Tarsoly Attila 8.a 5. Borsos Irén
Nagy Boglárka 8.b 6. Borsos Irén
Kémia Szekeres Panna 7.a 3. Sipos Emőke Villő
Dujmó Petra 7.a 4. Sipos Emőke Villő
Palotai Erik 8.a 15. Sipos Emőke Villő
Fedorov Angéla 8.a 17. Sipos Emőke Villő
Történelem
“Ókori és középkori városok”  történelem verseny Szirovatka Liza 5.a 5. Pásztorné Márfi Katalin
Szirovatka Petra 5.a
Györke Dániel 5.a
Miklósi Márk 5.a
Angol
Angol vers-és prózamondó Molnár Benedek 4.a 3. Járay Katalin, Olivia Fonzi
Majek Afusat Zsóka 3.b 5. Horváth Andrea, Max Kaufman
Keresztély-Farkas Benedek 6.b 6. Szíjártóné Huszti Erika
Perjési Márk 5.c 8. Szíjártóné Huszti Erika
Kiss Anna 5.a 11. Szász Adrienne, Danielle Klassen
Gjorgjevic Natália 7.a 13. Szíjártóné Huszti Erika
Kálóczy Borbála 6.a 20. Horváth Andrea, Charlotte Fellows
Csanádi Lorina 3.b 22. Horváth Andrea, Max Kaufmann
Mikulinecz Emma 4.b 25. Járay Katalin, Olivia Fonzi
Komplex angol nyelvi verseny írásbeli forduló Doncsev Nikola 6.b 8. Szíjártóné Huszti Erika
Wégerer Anna 7.b 5. Szíjártóné Huszti Erika
Brátán Benedek 8.a 8. Szíjártóné Huszti Erika
Paravjanc Artúr 6.a 9. Horváth Andrea, Charlotte Fellows
Szirovatka Petra 5.a 12. Szász Adrienne, Danielle Klassen
Teleki Tamás 5.b 12. Tarpai Lilla, Max Kaufman
Nagy Boglárka 7.a 21. Szíjártóné Huszti Erika
Angol nyelvű környezetvédelmi verseny Dekker Dávid 3.a 1. Nagy Lászlóné
Tóth Milla Léna 3.a Jeffry Alexander
Molnár Benedek 4.a Olivia Fonzi
Láng Nikolett 4.a Jakabfi Emese
Természettudományok
Teleki Pál földrajz-földtan verseny Szekeres Panna 7.a 5. Strausz Tamás
Dujmó Petra 7.a 9. Strausz Tamás
Hungaricum verseny Kollega-Tarsoly Attila 8.a 4. Nagy Katalin
Szekeres Panna 7.a
Botyánszki Gábor 6.b
Petrov Szonja 5.b
Herman Ottó biológia verseny Szász András 7.b 4. Nagy Katalin
Gjorgjevic Natália 7.a 11. Nagy Katalin
Horváth Natasa 8.a 10. Nagy Katalin
Kaán Károy Természetismeret verseny Kiss Anna 5.a 15. Sipos Emőke Villő
Princz Anna 6.b 20. Sipos Emőke Villő
Doncsev Nikola 6.b 21. Sipos Emőke Villő
Kutató diákok pályázat Szász András 7.b 3. Nagy Katalin
Népdaléneklési verseny Barát Lúcia 5.c dícsérő oklevél Molnár Judit
Nagy Balázs 5.c Molnár Judit
Perjési Márk 5.c Molnár Judit
Sass Nóra 5.c Molnár Judit
Déri Bettina 5.c Molnár Judit
Informatika
FIAT informatika alkalmazói (kiskomplex) Kiss Anna 5.a 1. Papp Nóra
Petrov Szonja 5.b 4. Petri Csilla
FIAT informatika alkalmazói (grafika) Szücs Eszter 5.a 2. Papp Nóra
Kovács Marcell 5.b 5. Petri Csilla
FIAT informatika alkalmazói (prezentáció) Dujmó Petra 7.a 1. Petri Csilla
Gjorgjevic Natália 7.a 4. Petri Csilla
FIAT informatika alkalmazói (szövegszerkesztés) Wégerer Anna 7.b 2. Petri Csilla
Kocsi Laura 7.b 5. Petri Csilla
Mersics Alexandra 7.b 8. Petri Csilla
FIAT informatika alkalmazói (táblázatkezelés) Bánszky Szabolcs 8.b 5. Petri Csilla
Perjési Inez 8.b 6. Petri Csilla
Comenius logo verseny Molnár Benedek 4.a 3. Petri Csilla
Martonos Petra 4.b 5. Papp Nóra
Hájas Viola 4.b 7. Papp Nóra
Gergely Márk 6.a 3. Petri Csilla
Strausz Viktória 6.a 11. Petri Csilla
“Paint”digitális alkalmazói rajzverseny Martonos Petra 4.b 1. Papp Nóra
Barcza Kata 4.a 4. Petri Csilla
Rajz
Lengyel-magyar barátság pályázat Sterbencz Dóra 2.a 1. Polyák Aida
Kerkay Norma 2.b 2. Polyák Aida
Hesz Orsolya 2.c különdíj Fenyvesi Edit
Kovács Zoé 4.b 1. Polyák Aida
Tóvári Nikolett 4.b 2. Polyák Aida
Krausz Rebeka 4.b különdíj Polyák Aida
Életvitel verseny Gjorgjevic Natália 7.a 4. Faragóné Bogdán Ágnes
Szekeres Panna 7.a
Papp Evelin Csenge 8.b
Technika verseny Bánszky Szabolcs 8.b 8. Kövesdy Csaba
Kajati Szabolcs 8.b
Ángyási Ferenc 8.b
ÖKO verseny Bitte Roland 7.a díszoklevél Nagy Katalin
Gráner Kevin 7.a
Módosi András 7.a
Móré Roland 7.a
Mezei Benjámin 7.a
Váradi Balázs 8.a díszoklevél Nagy Katalin
Turcsányi Botond 8.a
Kovács Dorka 8.a
Jeles Brigitta 8.a
Mersics Alexa 7.b
Apágyi Péter 8.a díszoklevél Nagy Katalin
Juhász Viktor 8.a
Németh Benedek 8.a
Kolléga-Tarsoly Attila 8.a
Németi Balázs 8.a
Holluby Lola 2.b díszoklevél Nagy Katalin
Kerkay Norma 2.b
Bernát Botond 2.b
Balog Nóra 2.b
Papp-Nagy Eszter 2.b
Balázs Boglárka 2.a 3. Nagy Katalin
Radó Natasa 2.a
Sántha Boglárka 2.a
Kelly Emma 2.a
Garajszki Emma 2.a
Fésü Lara 2.c díszoklevél Nagy Katalin
Imre Boróka Eszter 2.c
Martonos Patrik 2.c
Tarcsi Dávid 2.c
Özeren Nezire 2.c
Napközis pályázat
2016-os olimpia 1.b 1. Lőrincz Eszter
4.c 8. Hornyákné Szőnyi Judit
Sport
Asztalitenisz Botyánszki Gábor 6.b 5.
Sakk
egyéni Varga Ábel 1.b 1.
Kis Benedek 4.a 3.
Aranyossy Mátyás 5.a 2.
Barcza Luca 1.a 1.
Barcza Kata 4.a 1.
Sakk
csapat Ungár Vince 1.a 5.
Perczel Zétény 1.a
Császár Vince 1.b
Varga Ábel 1.b
Varga Boldizsár 3.b
Császár Sándor 3.c
Kis Benjámin 4.a
Barcza Luca 1.a 4.
Sándor Eszter 2.a
Kelly Emma Louise 2.a
Barcza Kata 4.a
Úszás Balázs Boglárka 2.a 6., 9.
Sterbencz Dóra 2.a 9.
Klenovszky Hunor 2.a 5., 5.
Zsinórlabda dikolimpia
II. korcsoport Mikulinecz Emma 4.b 1. Fazekasné Ambrus Nóra
Orosz Léda 4.b
Telkes Ágota 4.b
Kiss Benedek 4.a
Nagy Celina 4.b
Székely Boglárka 4.b
Barcza Kata 4.a
Podhorányi Donát 4.a
Szabados Benjámin 4.a
Dvozhenko Vladyslav 4.b
III. korcsoport Botyánszki Gábor 6.b 3. Klotzné Egry Katalin
Kisari Patrik 6.b
Mozsolics Márk 6.b
Szédeli Nikolett 6.b
Szabó Bence 6.b
Tiborcz-Bátori Blanka 6.b
Molnár Alexandra 6.b
Wang Anna 6.b
Hoffmann Ferenc 6.c
Szivacs kézilabda
II. korcsoport lány Mikulinecz Emma 4.b 2. Fazekasné Ambrus Nóra
Dancs Adrienn 3.c
Németh Csenge 4.a
Urbán Szonja 4.a
Hajbák Alexandra 4.c
Németh Petra 3.c
Varga Vivien 3.c
Dujmó Nóra 4.c
Dózsa Boglárka 4.c
Wetterhan Viktorina 4.c
Perczel Jázmin 4.a
II. korcsoport fiú Szorokin Bence 4.c 4. Fazekasné Ambrus Nóra
Bedő Dominik 3.c
Fejszés Balázs 3.c
Császár Sándor 3.c
Komlósi Csongor 4.c
Szücs Péter 4.c
Röplabda
III. korcsoport lány Molnár Alexandra 6.b 1. Lánginé Gál Csilla
Tiborcz-Bátori Blanka 6.b
Wang Anna 6.b
Szédeli Nikolett 6.b
IV. korcsoport lány Dányi Letícia 8.a 4. Lánginé Gál Csilla
Horváth Natasa 8.a
Kovács Dorka 8.a
Jeles Brigitta 8.a
Molnár Alexandra 6.b
Tiborcz-Bátori Blanka 6.b
Wang Anna 6.b
Szédeli Nikolett 6.b
IV. korcsoport fiú Sztankai Márk 8.b 5. Klotzné Egry Katalin
Turcsányi Botond 8.a
Németi Balázs 8.a
Bánszky Szabolcs 8.b
Kajati Szabolcs 8.b
Pintér Gábor 8.b
Ángyási Ferenc 8.b
Floorball
III. korcsoport fiú Hoffmann Ferenc 6.c 4. Klotzné Egry Katalin
Hájas Róbert 6.c
Botyánszki Gábor 6.b
Ferenczi Patrik 6.b
Kisari Patrik 6.b
Mozsolics Márk 6.b
Keresztély-Farkas Benedek 6.b
Molnár Alexandra 6.b 4., 5. Klotzné Egry Katalin
Tiborcz-Bátori Blanka 6.b
Wang Anna 6.b
Szédeli Nikolett 6.b
Juhász Noémi 6.b
IV. korcsoport fiú Móré Roland 7.a 4. Klotzné Egry Katalin
Richter Márton 6.b
Bánszky Szabolcs 8.b
Szász András 7.b
Marosits András 7.b
Marosits Marcell 7.b
Keresztély-Farkas Benedek 6.b
Fővárosi versenyek
Rajz
Költészet napi versillusztrációs pályázat
85 pályaműből Majek Afusat Zsóka 3.b 1. Polyák Aida
Theresa Kamilla Kelly 3.a 2. Polyák Aida
Csikós Tamás 3.a 3. Polyák Aida
75 pályaműből Sterbencz Dóra 2.a 1. Polyák Aida
Kovács Dorottya 2.b 2. Polyák Aida
Budapesti Tavaszi Fesztiválra beválogatoott művek Majek Afusat Zsóka 3.b Polyák Aida
Marlok Anna 2.c Polyák Aida
Sport
“Röpsuli”a Magyar Röplabdaszövetség versenysorozata
Mini kategória Tiborcz-Bátori Blanka 6.b 1., 1., 1. Lánginé Gál Csilla
Wang Anna 6.b
Szédeli Nikolett 6.b
Molnár Alexandra 6.b
Szupermini kategória Nagy Celina 4.b 3., 1., 2. Lánginé Gál Csilla
Mikulinecz Emma 4.b
Székely Boglárka 4.b
Orosz Léda 4.b
“Dobd a kosárba” a Magyar Kosárlabdaszövetség versenysorozata Csatári Barnabás 1.a 4. Járay katalin
I. korcsoport Molnár Bertalan 1.a
Kállay Levente 1.a
Balázs Botond 2.a
Balázs Boglárka 2.a
Sterbencz Dóra 2.a
Schneider Péter 2.b
Fehérvári Enikő 2.c
Csercsa Jázmin 2.c
Szontagh Maja 2.c
Dobos Lili 2.a
Garaci Mia Milli 2.a
II. korcsoport Mikulinecz Emma 4.b 2., 4. Lánginé Gál Csilla
Nagy Celina 4.b
Orosz Léda 4.b
Krausz Rebeka 4.b
Telkes Ágota 4.b
Pócsik Emma 4.b
Németh András 5.a
Nagy László 5.c
Bana Balázs 4.b
Molnár Benedek 4.a
Dvozhenko Vladyslav 4.b
Frizbi Budapest és környéke bajnokság
“A” csapat Csikós Anna 5.a 6. Fazekasné Ambrus Nóra
Perjési Márk 5.c
Németh András 5.a
Szirovatka Petra 5.a
Nádor Márk 5.b
Péter Zsombor 5.c
Kiss Anna 5.a
Nagy László 5.c
Szilágyi Alexandra 5.b
Szöllőssy Artúr 5.a
“B” csapat Kovács Milán 5.c 7. Fazekasné Ambrus Nóra
Déri Bettina 5.c
Nagy Balázs 5.c
Badari-Békési Alex 5.c
Ollé Réka 5.a
Aranyossy Mátyás 5.a
Szivacskézilabda (OKSI szervezés)
“Mikulás” és “Nyuszi” kupa Szorokin Bence 4.c Fazekasné Ambrus Nóra
Bedő Dominik 3.c
Fejszés Balázs 3.c
Császár Sándor 3.c
Komlósi Csongor 4.c
Szücs Péter 4.c
Wetterhan Viktorina 4.c Fazekasné Ambrus Nóra
Hajbák Alexandra 4.c
Dujmó Nóra 4.c
Dózsa Boglárka 4.c
Hájas Viola 4.b
Dancs Adrienn 3.c
Richter Tifani 3.c
Németh Petra 3.c
Mikulinecz Emma 4.b
Perczel Jázmin 4.a
Urbán Szonja 4.a
Németh Csenge 4.a
Láng Nikolett 3.c
“SPAR” futás 40 gyerek Fazekasné Ambrus Nóra, Klotzné Egry Katalin
Megyei versenyek
Zrínyi matematika verseny Juhos Bálint 3.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Csapat Juhos Bálint 3.b 3. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Csikós Tímea 3.c dr. Mestyán Rezsőné
Kaczmaraek-Ata Bertalan 3.a Nagy Lászlóné
Bolyai matematika verseny
74 nevezett csapatból Juhos Bálint 3.b 4. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Kaczmarek Ata Bertalan 3.a Nagy Lászlóné
Tolnai András 3.a
Tóth Laura 3.a
Csikós Tamás 3.a 16. Nagy Lászlóné
Kevevári Gyula 3.a
Szigeti Zsombor 3.a
Szirovatka Szonja 3.a
75 nevezett csapatból Németh Csenge 4.a 26. Jakabfi Emese
Kiss Benedek
Szabados Benjámin
Szőke-González Mateo
Bódi Tünde 4.b 39. Glaserné Rhonyi Mária
Mikulinecz Emma
Orosz Léda
Telkes Ágota
Kállai Roland 4.c 71. Gálné Répászky Gabriella
Komlósi Csongor
Orosz Regő
Szorokin Bence
68 nevezett csapatból Aranyossy Mátyás 5.a 9. Borsos Irén
Kevevári Keve
Kiss Anna
Szirovatka Liza
Balog Bercel 5.c 41. Papp Nóra
Nagy László
Perjési Márk
Péter Zsombor
Badari-Békési Alex 5.c 48. Papp Nóra
Gergely Anna Lídia
Juhos László
Sass Nóra
Csonka Raul 5.b 66. Faragóné Bogdán Ágnes
Kovács Marcell
Pereczes Domonkos
Teleki Tamás
57 nevezett csapatból Balázs Bence 6.a 21. Papp Nóra
Fuzik Zsófia
Kolozsváry Benedek
Szigeti Bernadett
Keresztély-Farkas Benedek 6.b 38. Borsos Irén
Szabó Bence
Szabó Dorka
Wang Anna
Gergely Márk 6.a 39. Papp Nóra
Kálóczy Borbála
Pákozdi Lóránt
Strausz Viktória
Doncsev nikola 6.b 46. Borsos Irén
Juhász Botond
Princz Anna
Riegler Dóra
20 nevezett csapatból Bitte Roland 7.a 15. Borsos Irén
Gráner Kevin
Kocsis Dániel
Módosi András
24 nevezett csapatból Nagy Boglárka 8.b 11. Borsos Irén
Perjési Inez
Pintér Gábor
Scheiber Viktória
Horváth Natasa 8.a 17. Faragóné Bogdán Ágnes
Kolléga-Tarsoly Attila
Turcsányi Botond
Váradi Balázs
Bolyai magyar verseny
 48 nevezett csapatból Aranyossy Mátyás 5.a 20. Sinka Magdolna
Miklósi Márk
Kevevári Keve
Ollé Réka
Gergely Anna 5.c 22. Sinka Magdolna
Szekeres Hunor
Juhos László
Nagy Balázs
Sass Nóra 5.c 25. Sinka Magdolna
Perési Márk
Péter Zsombor
Nagy László
40 nevezett csapatból Wang Anna 6.b 7. Gyurákiné Bordács Éva
Meksz Vivien
Szabó Dorka
Kovaci Fanni
Fuzik Zsófia 6.a 25. Sinka Magdolna
Gergely Márk
Kálóczy Borbála
Strausz Viktória
Szigeti Bernadett 6.a 34. Sinka Magdolna
Pákozdi Lóránt
Kolozsváry Benedek
Balázs Bence
Princz Anna 6.b 40. Gyurákiné Bordács Éva
Riegler Dóra
Keresztély-Farkas Benedek
Doncsev Nikola
18 nevezett csapatból Dujmó Petra 7.a Sinka Magdolna
Szekeres Panna
Nagy Boglárka
Gjorgjevic Natália
Albel Éva 7.b 11. Molnár Judit
Áy Nóra
Kiss Fanni
Mersics Alexa
25 nevezett csapatból Pacurar Petra 8.b 9. Molnár Judit
Perjési Inez
Scheiber Viktória
Czimmer Olimpia 8.b 14. Molnár Judit
Nagy Boglárka
Papp Evelin
Kolléga-Tarsoly Attila 8.a 22. Molnár Judit
Németi Balázs
Turcsányi Botond
Váradi Balázs
Bánszky Szabolcs 8.b 24. Molnár Judit
Kajati Szabolcs
Pintér Gábor
Sztankai Márk
Országos versenyek
London angol verseny Györke Dániel 5.a Szász Adrienne
Ollé Réka Jordánné Tóth Magdolna
Miklósi Márk
Kis Tamara 3.a Nagy Lászlóné
Hoffman Hanga
Kaczmarek-Ata Bertalan
HEBE “Időutazó” történelem verseny Doncsev Nikola 6.b 27. Gyurákiné Bordács Éva