2014-15

Versenyeredmények 2014-2015
Iskolai versenyek Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Matematika
2. évfolyam Kaczmarek Ata Bertalan 2.a 1. Nagy Lászlóné
Csikós Tímea 2.c 1. dr. Mestyán Rezsőné
Juhos Bálint 2.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Tolnai András 2.a 3. Nagy Lászlóné
Filkus Aida Zoé 2.c 3. dr. Mestyán Rezsőné
3. évfolyam Telkes Ágota 3.b 1. Glaserné Rohonyi Mária
Bódi Tünde 3.b 2. Glaserné Rohonyi Mária
Kovács Zoé 3.b 3. Glaserné Rohonyi Mária
Szorokin Bence 3.c 3. Gálné Répászky Gabriella
4. évfolyam Perjési Márk 4.c 1. Majákné Pálfi Adrienne
Juhos László 4.c 2. Majákné Pálfi Adrienne
Kevevári Keve 4.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
Kovács Marcell 4.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
Szirovatka Liza 4.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
5. évfolyam Wang Anna 5.b 1. Borsos Irén
Fuzik Zsófia 5.a 2. Papp Nóra
Szabó Dorka 5.b 3. Borsos Irén
6. évfolyam Lengyel Balázs 6.a 1. Borsos Irén
Bitte Roland 6.a 2. Borsos Irén
Módosi András 6.a 3. Borsos Irén
7. évfolyam Nagy Boglárka 7.b 1. Borsos Irén
Brátán Benedek 7.a 2. Faragóné Bogdán Ágnes
Turcsányi Botond 7.a 3. Faragóné Bogdán Ágnes
Váradi Balázs 7.a 3. Faragóné Bogdán Ágnes
8. évfolyam Fekete Szabolcs 8.a 1. Borsos Irén
Obermayer Éva 8.a 2. Borsos Irén
Ludman Amand 8.a 3. Borsos Irén
Csillaghegy kupa iskolai forduló Aranyossy Mátyás 4.a 1. Jordánné Tóth Magdolna
Badari-Békési Alex 4.c 2. Majákné Pálfi Adrienn
Perjési Márk 4.c 3. Majákné Pálfi Adrienn
Juhos László 4.c 3. Majákné Pálfi Adrienn
Magyar
Szép magyar beszéd verseny
4. évfolyam Sass Nóra 4.c 1. Majákné Pálfi Adienn
Kaufmann Zsigmond 4.b 2. Czibulyás-Zörög Blanka
Belényesi Niké 4.c 3. Majákné Pálfi Adrienn
Pereczes Domokos 4.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
5-6. évfolyam Meksz Vivien 6.b 1. Gyurákiné Bordács Éva
Becz Dániel 6.a 2. Sinka Magdolna
Wang Anna 5.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
Gráner Kevin 6.a 3. Sinka Magdolna
7-8. évfolyam Kovács Dániel 8.a 1. Sinka Magdolna
May Orsolya 8.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Perjési Inez 7.b 3. Molnár Judit
Czimmer Olimpia 7.b 3. Molnár Judit
Nyelvtan és helyesírás verseny
2. évfolyam Csikós Tímea 2.c 1. dr. Mestyán Rezsőné
Juhos Bálint 2.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Csanádi Lorina 2.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Kevevári Gyula 2.a 3. Nagy Lászlóné
Majek Afusat Zsóka 2.b 3. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
3. évfolyam Csikós Viktória 3.c 1. Gálné Répászky Gabriella
Kiss Benedek 3.a 2. Jakabfi Emese
Szabados Benjámin 3.a 3. Jakabfi Emese
4. évfolyam Juhos László 4.c 1. Majákné Pálfi Adrienn
Szekeres Hunor 4.c 2. Majákné Pálfi Adrienn
Kovács Marcell 4.b 2. Czibulyás-Zörög Blanka
Kevevári Keve 4.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
5. évfolyam Wang Anna 5.b 1. Gyurákiné Bordács Éva
Szigeti Bernadett 5.a 2. Sinka Magdolna
Strausz Viktória 5.a 3. Sinka Magdolna
Szabó Dorka 5.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
6. évfolyam Szekeres Panna 6.a 1. Sinka Magdolna
Kocsi Laura 6.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Dujmó Petra 6.a 3. Sinka Magdolna
Gjorgjevic Natália 6.a 3. Sinka Magdolna
7. évfolyam Turcsányi Botond 7.a 1. Molnár Judit
Németh Benedek 7.a 2. Molnár Judit
Scheiber Viktória 7.b 3. Molnár Judit
8. évfolyam Kovács Dániel 8.a 1. Sinka Magdolna
Váradi Veronika 8.a 2. Sinka Magdolna
Ludman Armand 8.a 3. Sinka Magdolna
Szépolvasó verseny
2. évfolyam Juhos Bálint 2.b 1. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Hornyák Boglárka 2.c 2. Dr. Mestyán Rezsőné
Kiss Ruben Mihály 2.c 3. Dr. Mestyán Rezsőné
3. évfolyam Schuszter Alexandra 3.b 1. Glaserné Rohonyi Mária
Bódi Tünde 3.b 2. Glaserné Rohonyi Mária
Csikós Viktória 3.c 3. Gálné Répászky Gabriella
4. évfolyam Belényesi Niké 4.c 1. Majákné Pálfi Adrienn
Aranyossy Mátyás 4.a 2. Jordánné Tóth Magdolna
Pereczes Domonkos 4.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
Vers-és prózamondó verseny
Vers kategória 1. évfolyam Sántha Csnge Boglárka 1.a 1. Szendrei Marianna
Balázs Boglárka 1.a 2. Szendrei Marianna
Galló Léna 1.b 3. Császárné Póti Marianna
Próza kategória 1. évfolyam Klenovszki Hunor 1.a 1. Szendrei Marianna
Fábián Szofi Alíz 1.b 2. Császárné Póti Marianna
Dobos Lili 1.a 3. Szendrei Marianna
Vers kategória 2. évfolyam Csikós Tímea 2.c 1. dr. Mestyán Rezsőné
Gergely Patrik 2.a 2. Nagy Lászlóné
Varga Vivien 2.c 3. dr. Mestyán Rezsőné
Próza kategória 2. évfolyam Gróf Emese 2.b 1. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Juhos Bálint 2.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Diósi Péter 2.b 3. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Vers kategória 3. évfolyam Csikós Viktória 3.c 1. Gálné Répászky Gabriella
Spadoni Analisa 3.a 2. Jakabfi Emese
Láng Nikolett 3.a 3. Jakabfi Emese
Próza kategória 3. évfolyam Kállai Roland 3.c 1. Gálné Répászky Gabriella
Vers kategória 4. évfolyam Pereczes Domonkos 4.b 1. Czibulyás-Zörög Blanka
Ollé Réka 4.a 2. Jordánné Tóth Magdolna
Radnai Dániel 4.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
Próza kategória 4. évfolyam Sass Nóra 4.c 1. Majákné Pálfi Adrienn
Fodor Emese 4.b 2. Czibulyás-Zörög Blanka
Belényesi Niké 4.c 2. Majákné Pálfi Adrienn
Péter Zsombor 4.c 3. Majákné Pálfi Adrienn
Vers kategória 5-6. évfolyam Juhász Botond 5.b 1. Gyurákiné Bordács Éva
Meksz Vivien 5.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Gergely Márk 5.a 3. Sinka Magdolna
Próza kategória 5-6. évfolyam Becz Dániel 6.a 1. Sinka Magdolna
Kálóczy Borbála 5.a 2. Sinka Magdolna
Szigeti Bernadett 5.a 2. Sinka Magdolna
Szekeres Panna 6.a 3. Sinka Magdolna
Vers kategória 7-8. évfolyam Szvétek-Müller András 8.a 1. Sinka Magdolna
Pacurár Petra 7.b 2. Molnár Judit
Czimmer Olimpia 7.b 3. Molnár Judit
Angol verseny
5. évfolyam Szabó Dorka 5.b 1. Szász Adrienne
Karácsony Kira 5.b 2. Szász Adrienne
Riegler Dóra 5.b 3. Szíjártóné Huszti Erika
6. évfolyam Hornett Dániel 6.a 1. Szíjártóné Huszti Erika
Wégerer Anna 6.b 2. Krusperné Botlik Éva
Módosi András 6.a 3. Szíjártóné Huszti Erika
7. évfolyam Brátán Benedek 7.a 1. Szíjártóné Huszti Erika
Kajati Szabolcs 7.b 2. Krusperné Botlik Éva
Nagy Boglárka 7.b 3. Krusperné Botlik Éva
8. évfolyam Valu András 8.b 1. Szász Adrienne
Telegdi-Kőbe Richárd 8.a 2. Szász Adrienne
Szvétek-Müller András 8.a 3. Szász Adrienne
Rajz
Nem tagozatos rajzverseny Garaci Mia Milli 1.a Szendrei Marianna
kerületire továbbjutók Bozi Marcell 2.c Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Barcza Kata 3.a Jakabfi Emese
Nádor Márk Manó 4.b Czibulyás-Zörög Blanka
Csontos Dorka 6.a Fenyvesi Edit
Informatika
Digitális rajzverseny Kiss Anna 4.a 1. Papp Nóra
Fodor Emese 4.b 2. Papp Nóra
Ollé Réka 4.a 3. Papp Nóra
Kerületi versenyek
Magyar
“A magyar kultúra napja” műveltségi vetélkedő Kovács Dániel 8.a 3. Sinka Magdolna
Obermayer Éva 8.a Pásztorné Márfi Katalin
Fekete Szabolcs 8.a
Birinyi Gergely 8.a 6. Sinka Magdolna
Apa zoltán 8.a Pásztorné Márfi Katalin
Telegdi-Kőbe Richárd 8.a
Szép magyar beszéd verseny Meksz Vivien 5.b 12. Gyurákiné Bordács Éva
Kovács Dániel 8.a 12. Sinka Magdolna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Wang Anna 5.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
Kovács Dániel 8.a 3. Sinka Magdolna
Magyar nyelvtan verseny alsó tagozat Csikós Viktória 3.c 11. Gálné Répászky Gabriella
Kiss Benedek 3.a 18. Jakabfi Emese
Szabados Benjámin 3.a 21. Jakabfi Emese
Kovács Marcell 4.b 9. Czibulyás-Zörög Blanka
Juhos László 4.c 10. Majákné Pálfi Adrienn
Szekeres Hunor 4.c 15. Majákné Pálfi Adrienn
Vers- és prózamondó verseny Szvétek-Müller András 8.a 1. Sinka Magdolna
Juhász Botond 5.b 10. Gyurákiné Bordács Éva
Sántha Boglárka Csenge 1.a 3. Szendrei Marianna
Klenovszki Hunor 1.a 10. Szendrei Marianna
Gróf Emese 2.b 4. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Csikós Tímea 2.c 11. dr. Mestyán Rezsőné
Kállai Roland 3.c 11. Gálné Répászky Gabriella
Csikós Viktória 3.c 12. Gálné Répászky Gabriella
Sass Nóra 4.c 8. Majákné Pálfi Adrienn
Pereczes Domonkaos 4.b 10. Czibulyás-Zörög Blanka
Szépíró verseny Gróf Emese 2.b 1. Eszenyiné Gombos Csilla
Horváth Fruzsina 2.b 5. Eszenyiné Gombos Csilla
Kocsi Laura 6.b 1. Eszenyiné Gombos Csilla
Bodnár Viktória 8.a 2. Eszenyiné Gombos Csilla
Katona Viktória 8.a 6. Eszenyiné Gombos Csilla
Matematika
Kerületi matematika verseny Telkes Ágota 3.b 3. Glaserné Rohonyi Mária
Kovács Zoé 3.b 14. Glaserné Rohonyi Mária
Bódi Tünde 3.b 24. Glaserné Rohonyi Mária
Juhos László 4.c 17. Majákné Pálfi Adrienn
Perjési Márk 4.c 23. Majákné Pálfi Adrienn
Kovács Marcell 4.b 25. Czibulyás-Zörög Blanka
Lengyel Balázs 6.a 3. Borsos Irén
Bitte Roland 6.a 18. Borsos Irén
Szvétek-Müller András 8.a 15. Borsos Irén
Obermayer Éva 8.a 27. Borsos Irén
Csillaghegy matematika verseny Szőke-Gonzalez Mateo 3.a 11. Jakabfi Emese
Aranyossy Mátyás 4.a 7. Jordánné Tóth Magdolna
Wang Anna 5.b 10. Borsos Irén
Bitte Roland 6.a 8. Borsos Irén
Scheiber Viktória 7.b 5. Borsos Irén
Apa Zoltán 8.a 11. Borsos Irén
Fizika Obermayer Éva 8.a 13. Borsos Irén
Szvétek-Müller András 8.a 14. Borsos Irén
Történelem
Szent László történelem verseny Bitte Roland 6.a 2. Pásztorné Márfi Katalin
Dujmó Petra 6.a
Gráner Kevin 6.a
“Magyarország a II. világháborúban” történelem verseny Kovács Dániel 8.a 3. Pásztorné Márfi Katalin
Fekete Szabolcs 8.a
Telegdi-Kőbe Richárd 8.a
“Hellász” történelem verseny Szabó Bence 5.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
Juhász Noémi 5.b
Kolozsváry Benedek 5.a Kovacsics Irén
Angol
Angol vers-és prózamondó Wang Anna 5.b 3. Szász Adrienne
Becz Dániel 6.a 5. Szíjártóné Huszti Erika
Brátán Benedek 7.a 5. Szíjártóné Huszti Erika
Papp Evelin 7.b 7. Krusperné Botlik Éva
Komplex angol nyelvi verseny Szabó Dorka 5.b 10. Szász Adrienne
Wégerer Anna 6.b 3. Krusperné Botlik Éva
Brátán Benedek 7.a 6. Szíjártóné Huszti Erika
Kajati Szabolcs 7.b 10. Krusperné Botlik Éva
Valu András 8.b 9. Szász Adrienne
Angol nyelvű környezetvédelmi verseny Németh Csenge 3.a 2. Jordánné Tóth Magdolna
Kiss Benjámin 3.a
Kiss Anna 4.a
Kevevári Keve 4.a
Ének-zene
Népdaléneklési verseny Botyánszki Gábor 5.b bronz fokozat Molnár Judit
Juhász Noémi 5.b
Csontos Dorka 6.a
Németh Gréta 6.a
Nyilas Péter 6.a
Szekeres Panna 6.a
Bartók vetélkedő Csontos Dorka 6.a 6. Molnár Judit
Németh Gréta 6.a
Szekeres Panna 6.a
Mersics Alexa 6.b
Informatika
Informatika alkalmazói (grafika) Kálóczy Borbála 5.a 1. Petri Csilla
Dujmó Petra 6.a 3. Petri Csilla
Gjorgjevic Natália 6.a 3. Petri Csilla
Németh Gréta 6.a 4. Petri Csilla
Informatika alkalmazói (kiskomplex) Wang Anna 5.b 1. Petri Csilla
Meksz Vivien 5.b 4. Petri Csilla
Szabó Dorka 5.b 5. Petri Csilla
Comenius logo verseny Lengyel Balázs 6.a 1. Petri Csilla
Fodor Emese 4.b 1. Papp Nóra
Szilágyi Alexandra 4.b 2. Papp Nóra
Déri Bettina 4.c 3. Papp Nóra
Kuczora Laura 4.c 3. Papp Nóra
Perjési Márk 4.c 4. Papp Nóra
Bedi Zsófia 4.b 5. Papp Nóra
Gál Bence 4.c 6. Papp Nóra
“Paint”digitális alkalmazói rajzverseny Kiss Anna 4.a 2. Papp Nóra
Fodor Emese 4.b 4. Papp Nóra
Rajz
Aelia Sabina művészeti verseny Kerkay Norma 1.b 1. Polyák Aida, Fenyvesi Edit
Majek Afusat Zsóka 2.b 2. Polyák Aida, Fenyvesi Edit
Csikós Viktória 3.c 2. Polyák Aida, Fenyvesi Edit
Kerületi nem tagozatos rajz verseny Garaci Mia Milli 1.a 3. Szendrei Marianna, Fenyvesi Edit
Bozi Marcell 2.b 3. Kubinszkyné Szegedi Henrietta, Fenyvesi Edit
Barcza Kata 3.a 4. Jakabfi Emese, Fenyvesi Edit
Nádor Márk 4.b 7. Czibulyás-Zörög Blanka, Fenyvesi Edit
Csontos Dorka 6.a 12. Fenyvesi Edit
Nagy László képzőművészeti pályázat
festészet Földvári Ildikó 1.c 1. Polyák Aida, Fenyvesi Edit
Kovács Dorottya 1.b 2.
Weintrauth Ádám 1.a 2.
Tölgyes Tünde 1.b 3.
Sándor Eszter 1.a 3.
Sterbenz Dóra 1.a különdíj
Györke Richárd 1.a különdíj
Fábián Szofia 1.b különdíj
Csikós Viktória 3.c 1. Polyák Aida, Fenyvesi Edit
Bódi Tünde 3.b 2.
Spadoni Annalisa 3.a 3.
Tóvári Nikolett 3.b 3.
Szvétek-Müller Lilla 4.a 1. Polyák Aida, Fenyvesi Edit
Sass Nóra 4.c 2.
Szekeres Hunor 4.c 3.
Szirovatka Petra 4.a 3.
Szabó Dorka 5.b 2. Polyák Aida, fenyvesi Edit
Wang Anna 5.b különdíj
Horváth Dóra 6.b különdíj
Visnyei Letícia 8.a 1. Polyák Aida, Fenyvesi Edit
Gaál Viktória 8.b 2.
Katona Viktória 8.a 3.
kerámia Kiss Tamara 2.a 2. Fenyvesi Edit
Szirovatka Szonja 2.a 3.
Aranyossy Balázs 2.a különdíj
Tóth Léna 2.a különdíj
Németh Csenge 3.a 2.
Spadoni Annalisa 3.a 3.
Bedi Zsófia 4.b különdíj
Szvétek-Müller Lilla 4.a különdíj
Gönczi Zsófia 6.a különdíj
Obermayer Éva 8.a különdíj
Életvitel verseny Nagy Boglárka 7.b 1. Faragóné Bogdán Ágnes
Scheiber Viktória 7.b
Papp Evelin 7.b
Technika verseny Apa Zoltán 8.a 4. Kövesdy Csaba
Ludman Armand 8.a
Telegdi-Kőbe Richárd 8.a
ÖKO verseny Aranyossy Balázs 2.a 1. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Horváth Fruzsina 2.b
Németh Koppány 2.b
Filkus Aida 2.c
Földes Dániel 2.c
Szajkó Péter 1.b 2. Császárné Póti Marianna
Imre Boróka Eszter 1.c
Kovács Dorottya 1.b
Pap Kincső 1.b
Balázs Boglárka 1.a
Schneider Péter 1.b
Napközis pályázat 1.c 6. Vass Mária
Lakóhelyünk Óbuda fonalgrafika 2.b 5. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
3.c 2. Hornyákné Szőnyi Judit
3.b 5. Győri Katalin
4.b 3. Lőrincz Eszter
Sport
Atlétika ősz
I. korcsoport lány Kiss Tamara 2.a 2. Fazekasné Ambrus Nóra
Lám Hanna 2.b
Klein Maja 2.b
Lepsényi Dorka 2.b
Kovacsics Panna 2.b
Kürtös Éva 2.b
Láng Lilla 2.c
Hájas Vivien 2.c
II. korcsoport fiú Németh András 4.a 1. Fazekasné Ambrus Nóra
Wolf Péter 4.a
Kevevári Keve 4.a
Iriczfalvi Gábor 4.a
Aranyossy Mátyás 4.a
Hofmann Máté 4.a
Kovács Elek 5.c
Egyéni Hofmann Máté 4.a 1. Fazekasné Ambrus Nóra
Úszás Iriczfalvi Gábor 4.a 4. Fazekasné Ambrus Nóra
Aranyossy Máté 4.a
Novák Izsák 2.a
Podhorányi Donát 3.a
Úszás egyéni Déri Bettina 4.c 3. Fazekasné Ambrus Nóra
Iriczfalvi Gábor 4.a 4. Fazekasné Ambrus Nóra
Sakk Kiss Benedek 3.a 1.
egyéni Aranyossy Mátyás 4.a 2.
Szabados Benjámin 3.a 5.
Bedi Zsófia 4.b 5.
Juhász Botond 5.b 3.
Sakk Barcza Kata 3.a 1.
csapat Kiss Benedek 3.a
Szabados Benjámin 3.a
Aranyossy Mátyás 4.a
Kaufmann Zsigmond 4.b
Bedi Zsófia 4.b
Zsinórlabda dikolimpia Hofmann Máté 4.a 1. Fazekasné Ambrus Nóra
II. korcsoport Aranyossy Mátyás 4.a
Szirovatka Liza 4.a
Szirovatka Petra 4.a
Csikesz Kornél 4.a
Wolf Péter 4.a
Csikós Anna 4.a
Györke Dániel 4.a
Szücs Eszter 4.a
Radnai Dániel 4.a
Bedi Zsófia 4.b
Csonka Raul 4.b
Szivacs kézilabda Perczel Jázmin 3.a 3. Fazekasné Ambrus Nóra
II. korcsoport lány Németh Csenge 3.a
Barcza Kata 3.a
Orosz Léda 3.b
Mikullinecz Emma 3.b
Dujmó Nóra 3.c
Szivacs kézilabda Aranyossy Mátyás 4.a 3. Fazekasné Ambrus Nóra
II. korcsoport fiú Wolf Péter 4.a
Németh András 4.a
Radnai Dániel 4.a
Iriczfalvi Gábor 4.a
Hofmann Máté 4.a
Csikesz Kornél 4.a
Vörös Nándor 3.b
Orosz Regő 3.c
Szorokin Bence 3.c
Halász Ákos 3.c
Komlósi Csongor 3.c
Röplabda
III. korcsoport Wang Anna 5.b 4. Lánginé Gál Csilla
Molnár Alexandra 5.c
Tiborcz-Bátori Blanka 5.c
Horváth Napsugár 5.b
Szédeli Nikolett 5.b
IV. korcsoport Obermayer Éva 8.a 1. Lánginé Gál Csilla
Tiborcz Noémi 8.a
Bencsics Vanessza 8.a
Katona Viktória 8.a
Sebestyén Fruzsina 8.a
Sebestyén Andrea 8.b
Mikulinecz Réka 8.b
Floorball Kocsis Dániel 6.a 4. Klotzné Egry Katalin
Becz Dániel 6.a
Nagy Vitéz Sámuel 6.a
Szász András 6.b
Kovács Dániel 8.a 3. Klotzné Egry Katalin
Telegdi-Kőbe Richárd 8.a
Szvétek-Müller András 8.a
Bánszki Szabolcs 7.b
Úti Raul 7.b
Atlétika tavasz
I. korcsoport lány Hoffman Hanga 2.a 1. Fazekasné Ambrus Nóra
Kiss Tamara 2.a
Klein Maja 2.b
Lepsényi Dorka 2.b
Lám Hanna 2.b
Hájas Vivien 2.c
Láng Lilla 2.c
II. korcsoport fiú Iriczfalvi Gábor 4.a 1. Fazekasné Ambrus Nóra
Hofmann Máté 4.a
Aranyossy Mátyás 4.a
Wolf Péter 4.a
Németh András 4.a
Szöllősy Artúr 4.a
Atlétika egyéni Hofmann Máté 4.a 1. Fazekasné Ambrus Nóra
III. korcsoport lány Dujmó Petra 6.a 6. Fazekasné Ambrus Nóra
Gönczi zsófia 6.a
Nagy Boglárka 6.a
Szekeres Panna 6.a
Szigeti Bettina 5.a
Molnár Alexandra 5.c
Wang Anna 5.b
Szédeli Nikoletta 5.b
Mezei futóverseny
egyéni Klenovszky Hunor 1.a 1. Fazekasné Ambrus Nóra
Tolna András 2.a 2. Fazekasné Ambrus Nóra
Szirovatka Liza 4.a 3. Fazekasné Ambrus Nóra
csapat
I. korcsoport lány Hohman Hanga 2.a 2. Fazekasné Ambrus Nóra
Klein Maja 2.b
Lepcsényi Dorka 2.b
Lám Hanna 2.b
I. korcsoport fiú Klenovszki Hunor 1.a 1. Fazekasné Ambrus Nóra
Balász Botond 1.a
Tolnai András 2.a
Csikós Tamás 2.a
II. korcsoport lány Szirovatka Liza 4.a 3. Fazekasné Ambrus Nóra
Szirovatka Petra 4.a
Németh Csenge 3.a
Urbán Szonja 3.a
II. korcsoport fiú Szőke Balázs 4.a 4. Fazekasné Ambrus Nóra
Hofmann Máté 4.a
Wolf Péter 4.a
Szöllősy Artúr 4.a
Fővárosi versenyek
Virágos gyermekrajz pályázat Mersics Alexa 6.b különdíj Fenyvesi Edit
Röplabda bajnokság mini kategória Wang Anna 5.b decemberben 1. Lánginé Gál Csilla
Tiborcz-Bátori Blanka 5.c januárban 1.
Molnár Alexandra 5.c februárban 2.
Csontos Dorka 6.a márciusban 1.
Szédeli Nikolett 5.b áprilisban 3.
Röplabda bajnokság gyermek kategória Bencsics Vanessza 8.a decemberben 2. Lánginé Gál Csilla
Obermayer Éva 8.a januárban 1.
Tiborcz Noémi 8.a februárban 2.
Katona Viktória 8.a márciusban 1.
Sebestyén Fruzsina 8.a áprilisban 1.
Szépíró verseny Bodnár Viktória 8.a 7. Eszenyiné Gombos Csilla
MOA tavaszi versmondó verseny Fodor Emese 4.b 1. Czibulyás-Zörög Blanka
Szilágyi Alexandra 4.b 2. Czibulyás-Zörög Blanka
Pereczes Domonkos 4.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
Megyei versenyek
Zrínyi matematika verseny Csikós Tímea 2.c 1. dr. Mestyán Rezsőné
Bolyai matematika verseny
63 nevezett csapatból Mikulinecz Emma 3.b 6. Glaserné Rohonyi Mária
Nagy Celina 3.b
Telkes Ágota 3.b
Bód Tünde 3.b
Barcza Kata 3.a 27. Jakabfi Emese
Kállai Roland 3.a
Kiss Benedek 3.a
Vörös Nándor 3.c
Szőke-González Mateo 3.a 49. Jakabfi Emese
Szabados Benjámin
Podhorányi Donát
Kosztadinov Péter
67 nevezett csapatból Juhos László 4.c 15. Jordánné Tóth Magdolna
Kevevári Keve 4.a Czibulyás-Zörög Blanka
Perjési Márk 4.c Majákné Pálfi Adrienn
Teleki Tamás 4.b
Badari-Békési Alex 4.c 27. Jordánné Tóth Magdolna
Kaufmann Zsigmond 4.b Czibulyás-Zörög Blanka
Kovács Marcell 4.b Majákné Pálfi Adrienn
Péter Zsombor 4.c
Aranyossy Mátyás 4.a 43. Jordánné Tóth Magdolna
Györke Dániel 4.a
Kiss Anna 4.a
Szirovatka Liza 4.a
Bedi Zsófia 4.b 50. Czibulyás-Zörög Blanka
Csonka Raul 4.b
Nádor Márk 4.b
Szilágyi Alexandra 4.b
Amland Bonnie 4.a 67. Jordánné Tóth Magdolna
Ollé Réka 4.a Majákné Pálfi Adrienn
Sass Nóra 4.c
Szücs Eszter 4.a
58 nevezett csapatból Keresztély-Farkas Benedek 5.b 6. Borsos Irén
Riegler Dóra 5.b
Szabó Dorka 5.b
Wang Anna 5.b
Fuzik Zsófia 5.a 26. Papp Nóra
Gergely Márk 5.a
Kolozsvári Benedek 5.a
Szigeti Bernadett 5.a
46 nevezett csapatból Becz Dániel 6.a 39. Borsos Irén
Bitte Roland 6.a
Lengyel Balázs 6.a
Módosi András 6.a
Albel Éva 6.b 44. Papp Nóra
Dujmó Petra 6.a
Horváth Dóra 6.b
Wégerer Anna 6.b
18 nevezett csapatból Nagy Boglárka 7.b 6. Borsos Irén
Perjési Inez 7.b
Pintér Gábor 7.b
Scheiber Viktória 7.b
Apágyi Péter 7.a 17. Faragóné Bogdán Ágnes
Horváth Natasa 7.a
Turcsányi Botond 7.a
Váradi Balázs 7.a
26 nevezett csapatból Apa Zoltán 8.a 9. Borsos Irén
Ludman Armand 8.a
Obermayer Éva 8.a
Szvétek-Mülle András 8.a
Fekete Szabolcs 8.a 12. Borsos Irén
Kozma Hunor 8.a
Kovács Dániel 8.a
Telegdi-Kőbe Richárd 8.a
May Orsolya 8.b 18. Papp Nóra
Molnár Márton 8.b
Üveges Zsófia 8.b
valu András 8.b
Gaál Viktória 8.b 26. Papp Nóra
Mikulinecz Réka 8.b
Németh Zita 8.b
Bolyai magyar verseny
23 nevezett csapatból Németh Benedek 7.a 9. Molnár Judit
Turcsányi Botond 7.a
Váradi Balázs 7.a
Czimmer Olimpia 7.b 11. Molnár Judit
Nagy Boglárka 7.b
Perjési Inez 7.b
Scheiber Viktória 7.b
Bánszky Szabolcs 7.b 16. Molnár Judit
Kajati Szabolcs 7.b
Pintér Gábor 7.b
Sztankai Márk 7.b
28 nevezett csapatból Apa Zoltán 8.a 16. Sinka Magdolna
Kovács Dániel 8.a
Obermayer Éva 8.a
Szvétek-Müller András 8.a
87 nevezett csapatból Kovaci Fanni 5.b 16. Gyurákiné Bordács Éva
Keresztély-Farkas Benedek 5.b
Szabó Dorka 5.b
Wang Anna 5.b
Fuzik Zsófia 5.a 36. Sinka Magdolna
Kálóczy Borbála 5.a
Strausz Viktória 5.a
Szigeti Bernadett 5.a
38 nevezett csapatból Dujmó Petra 6.a 29. Sinka Magdolna
Gjorgjevic Natália 6.a
Nagy Boglárka 6.a
Szekeres Panna 6.a
Albel Éva 6.b 33. Molnár Judit
Áy Nóra 6.b
Kiss Fanni 6.b
Mersics Alexa 6.b
Országos versenyek
Zrínyi matematika verseny Csikós Tímea 2.c dr. Mestyán Rezsőné
“Népek tavasza” Szilágyi Alexandra 4.b 7. Czibulyás-Zörög Blanka
országos történelem verseny Bedi Zsófia
Pereczes Domonkos
Fodor Emese
Magyar Amanda
Kaufmann Zsigmond 4.b 8. Czibulyás-Zörög Blanka
Kovács Marcell
Galló Dominik
Krajcsi János
Nádor Márk