2013-14

Versenyeredmények 2013-2014
Iskolai versenyek Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Matematika
1. évfolyam Juhos Bálint 1.b 1. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Tolnai András 1.a 2. Nagy Lászlóné
Neszmélyi Orbó 1.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Csikós Tímea 1.c 3. Mestyán Rezsőné
2. évfolyam Telkes Ágota 2.b 1. Glaserné Rohonyi Mária
Kovács Zoé 2.b 2. Glaserné Rohonyi Mária
Mikulinecz Emma 2.b 3. Glaserné Rohonyi Mária
3. évfolyam Perjési Márk 3.c 1. Majákné Pálfi Adrienn
Juhos László 3.c 2. Majákné Pálfi Adrienn
Kevevári Keve 3.a 2. Jordánné Tóth Magdolna
Nagy László 3.c 2. Majákné Pálfi Adrienn
Aranyossy Mátyás 3.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
Kauffmann Zsigmond 3.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
4. évfolyam Wang Anna 4.b 1. Császárné Póti Marianna
Princz Anna 4.b 1. Császárné Póti Marianna
Szigeti Bernadett 4.a 1. Szendrei Marianna
Saracco Lucio 4.a 2. Szendrei Marianna
Balázs Bence 4.a 3. Szendrei Marianna
5. évfolyam Lengyel Balázs 5.a 1. Borsos Irén
Bitte Roland 5.a 2. Borsos Irén
Módosi András 5.a 3. Borsos Irén
6. évfolyam Simorádi Bence 6.b 1. Borsos Irén
Turcsányi Botond 6.a 2. Faragóné Bogdán Ágnes
Scheiber Viktória 6.b 3. Borsos Irén
7. évfolyam Üveges Zsófia 7.b 1. Papp Nóra
Kerecsendy Adrienn 7.a 2. Borsos Irén
Valu András 7.b 3. Papp Nóra
8. évfolyam Szabó Henriett 8.a 1. Borsos Irén
Bánszky Balázs 8.a 2. Borsos Irén
Fejes Bianka 8.a 3. Borsos Irén
Magyar
Szép magyar beszéd verseny
5. évfolyam Becz Dániel 5.a 1. Sinka Magdolna
Gjorgjevic Natália 5.a 2. Sinka Magdolna
Kis Fanni 5.b 2. Molnár Judit
Gáspár Regina 5.a 3. Sinka Magdolna
Lénárt Bettina 5.b 3. Molnár Judit
6. évfolyam Németh Benedek 6.a 1. Molnár Judit
Perjési Inez 6.b 2. Molnár Judit
Fórizs Fanni 6.b 3. Molnár Judit
Papp Evelin 6.b 3. Molnár Judit
Turcsányi Botond 6.a 3. Molnár Judit
7. évfolyam Telegdi-Kőbe Richárd 7.a 1. Sinka Magdolna
Kovács Dániel 7.a 2. Sinka Magdolna
Obermayer Éva 7.a 3. Sinka Magdolna
8. évfolyam Gyarmati Boglárka 8.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Bánszky Balázs 8.a 2. Gyurákiné Bordács Éva
Fejes Bianka 8.a 3. Gyurákiné Bordács Éva
Kajati Bence 8.b 3. Molnár Judit
Szénási Fanni 8.b 3. Molnár Judit
Nyelvtan és helyesírás verseny Csikós Viktória 2.c 1. Gálné Répászky Gabriella
Kis Zsófia 2.c 2. Gálné Répászky Gabriella
Orosz Gergő 2.c 2. Gálné Répászky Gabriella
Székely Boglárka 2.b 3. Glasrné Rohonyi Mária
Telkes Ágota 2.b 3. Glasrné Rohonyi Mária
Kovács Marcell 3.b 1. Czibulyás-Zörög Blanka
Juhos László 3.c 2. Majákné Pálfi Adrienne
Sass Nóra 3.c 3. Majákné Pálfi Adrienne
Princz Anna 4.b 1. Császárné Póti Marianna
Wang Anna 4.b 2. Császárné Póti Marianna
Szigeti Bernadett 4.a 3. Szendrei Marianna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
5. évfolyam Gjorgjevic Natália 5.a 1. Sinka Magdolna
Gáspár Regina 5.a 2. Sinka Magdolna
Csapó Luca 5.b 3. Molnár Judit
Dujmó Petra 5.a 3. Sinka Magdolna
6. évfolyam Németh Benedek 6.a 1. Molnár Judit
Scheiber Viktória 6.b 1. Molnár Judit
Pintér Gábor 6.b 2. Molnár Judit
Váradi Balázs 6.a 2. Molnár Judit
Szabó Áron 6.a 3. Molnár Judit
7. évfolyam Kovács Dániel 7.a 1. Sinka Magdolna
Obermayer Éva 7.a 2. Sinka Magdolna
Balog Eszter 7.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
May Orsolya 7.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
8. évfolyam Bánszky Balázs 8.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Szénási Fanni 8.b 2. Molnár Judit
Szabó Henriett 8.a 2. Gyurákiné Bordács Éva
Fejes Bianka 8.a 3. Gyurákiné Bordács Éva
Olvasó verseny
1. évfolyam Juhos Bálint 1.b 1. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Bóka Tamás 1.c 1. Mestyán Rezsőné
Csikós Tímea 1.c 2. Mestyán Rezsőné
Hornyák Boglárka 1.c 2. Mestyán Rezsőné
Fazekas Bendegúz 1.a 3. Nagy Lászlóné
2. évfolyam Telkes Ágota 2.b 1. Glaserné Rohonyi Mária
Kiss Benedek 2.a 2. Jakabfi Emese
Schuszter Alexandra 2.b 2. Glaserné Rohonyi Mária
Missura Márta Panna 2.a 3. Jakabfi Emese
Csikós Viktória 2.c 3. Gálné Répászky Gabriella
Novák Dániel 2.c 3. Gálné Répászky Gabriella
3. évfolyam Belényesi Niké 3.c 1. Majákné Pálfi Adrienn
Sass Nóra 3.c 2. Majákné Pálfi Adrienn
Kovács Marcell 3.b 2. Czibulyás-Zörög Blanka
Amland Bonnie 3.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
Zorigt Anujin 3.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
4. évfolyam Kálóczy Borbála 4.a 1. Szendrei Marianna
Kovaci Fanni 4.b 2. Császárné Póti Marianna
Strausz Viktória 4.a 3. Szendrei Marianna
Tiborcz-Bátori Blanka 4.c 3. Kovács Gyöngyi
Vers-és prózamondó verseny
Vers kategória 1. évfolyam Varga Boldizsár 1.b 1. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Bereczki Áron 1.a 2. Nagy Lászlóné
Varga Vivien 1.c 3. Mestyán Rezsőné
Próza kategória 1. évfolyam Juhos Bálint 1.b 1. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Kiss Benedek 1.a 2. Nagy Lászlóné
Csikós Tímea 1.c 3. Mestyán Rezsőné
Vers kategória 2. évfolyam Láng Nikoletta 2.a 1. Jakabfi Emese
Bódi Tünde 2.b 2. Glaserné Rohonyi Mária
Orosz Léda 2.b 2. Glaserné Rohonyi Mária
Székely Boglárka 2.b 3. Glaserné Rohonyi Mária
Csikós Viktória 2.c 3. Gálné Répászky Gabriella
Próza kategória 2. évfolyam Spadoni Annalisa 2.a 2. Jakabfi Emese
Kállai Roland 2.c 3. Gálné Répászky Gabriella
Vers kategória 3. évfolyam Radnai Dániel 3.a 1. Jordánné Tóth Magdolna
Perjési Márk 3.c 2. Majákné Pálfi Adrienne
Petrov Szonja 3.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
Próza kategória 3. évfolyam Sass Nóra 3.c 1. Majákné Pálfi Adrienne
Belényesi Niké 3.c 2. Majákné Pálfi Adrienne
Pereczes Domonkos 3.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
Vers kategória 4. évfolyam Gergely Márk 4.a 1. Szendrei Marianna
Wang Anna 4.b 2. Császárné Póti Marianna
Meksz Vivien 4.b 2. Császárné Póti Marianna
Tiborcz-Bátori Blanka 4.c 3. Kovács Gyöngyi
Próza kategória 4. évfolyam Szigeti Bernadett 4.a 1. Szendrei Marianna
Kálóczy Borbála 4.a 2. Szendrei Marianna
Szédeli Nikolett 4.b 3. Császárné Póti Marianna
Próza kategória 5-6. évfolyam Gönczi Pénelopé Zaófia 5.a 1. Sinka Magdolna
Dujmó Petra 5.a 2. Sinka Magdolna
Becz Dániel 5.a 3. Sinka Magdolna
Vers kategória 7-8. évfolyam Fejes Bianka 8.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Szvétek-Müller András 7.a 1. Sinka Magdolna
Bánszky Balázs 8.a 2. Gyurákiné Bordács Éva
Kajati Bence 8.b 2. Molnár Judit
Rupnik Edina 8.b 3. Molnár Judit
Próza kategória 7-8. évfolyam Gyarmati Boglárka 8.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Bánszky Balázs 8.a 2. Gyurákiné Bordács Éva
Obermayer Éva 7.a 3. Sinka Magdolna
Angol verseny
5. évfolyam Lénárt Bettina 5.b 1. Krusperné Botlik Éva
Nagy Boglárka 5.a 2. Szíjártóné Huszti Erika
Wégerer Anna 5.b 3. Krusperné Botlik Éva
6. évfolyam Simorádi Bence 6.b 1. Krusperné Botlik Éva
Perjési Inez 6.b 2. Krusperné Botlik Éva
Brátán Benedek 6.a 3. Szíjártóné Huszti Erika
7. évfolyam Balog Eszter 7.b 1. Szász Adrienne
Valu András 7.b 2. Szász Adrienne
Telegdi-Kőbe Richárd 7.a 3. Szász Adrienne
8. évfolyam Bánszky Balázs 8.a 1. Horváth Andrea
Szabó Henriett 8.a 1. Horváth Andrea
Szénási Fanni 8.b 2. Krusperné Botlik Éva
Rajz
Nem tagozatos rajzverseny Hornyák Boglárka 1.c 1. Mestyán Rezsőné
Lepsényi Dorka 1.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Csikós Tímea 1.c 3. Mestyán Rezsőné
Kovácsics Panna 1.b 3. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Bódi Tünde 2.b 1. Czibulyás-Zörög Blanka
Kis Zsófia 2.c 2. Gálné Répászky Gabriella
Krausz Rebeka 2.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
Orosz Regő 2.c 3. Gálné Répászky Gabriella
Wolf Péter 3.a 1. Jordánné Tóth Magdolna
Kaufmann Zsigmond 3.b 2. Czibulyás-Zörög Blanka
Radnai Dániel 3.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
Tiborcz-Bátori Blanka 4.c 1. Kovács Gyöngyi
Princz Anna 4.b 2. Császárné Póti Marianna
Hudák Gréta 4.b 3. Császárné Póti Marianna
Csontos Dorka 5.a 1. Kékesi Attila
Szabó Áron 6.a 1. Kékesi Attila
Váradi Veronika 7.a 1. Kékesi Attila
Paulovics Dzsesszika 8.a 1. Nagyné Hlavács Beatrix
Tagozatos rajzverseny Majek Afusat Zsóka 1.b kerületire Fenyvesi Edit
Csanádi Lorina 1.b továbbjutók Fenyvesi Edit
Krajcsi Kornél 1.b Fenyvesi Edit
Németh Csenge 2.a Polyák Aida
Martonos Petra 2.b Polyák Aida
Csikós Viktória 2.c Polyák Aida
Csikós Anna Dorka 3.a Polyák Aida
Fodor Emese 3.b Polyák Aida
Sass Nóra 3.c Polyák Aida
Pákozdi Lóránt Péter 4.a Polyák Aida
Szabó Dorka 4.b Polyák Aida
Bitte Roland 5.a Polyák Aida
Horváth Dóra 5.b Polyák Aida
Mersics Alexa 5.b Polyák Aida
Pacurár Petra 6.b Polyák Aida
Visnyei Letícia 7.a Polyák Aida
Kerületi versenyek
Magyar
“Az olvasás öröm” műveltségi vetélkedő Bánszky Balázs 8.a 4. Gyurákiné Bordács Éva
Fejes Bianka 8.a
Szabó Henriett 8.a
Hegedűs Pál Ajtony 8.b 12. Molnár Judit
Horváth Fanni 8.b
Szénási Fanni 8.b
Szép magyar beszéd verseny Kovaci Fanni 4.b 13. Császárné Póti Marianna
Dani Alex 4.c 18. Kovács Gyöngyi
Vámosi Boglárka 8.a 5. Gyurákiné Bordács Éva
Németh Benedek 6.a 13. Molnár Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Bánszky Balázs 8.a 4. Gyurákiné Bordács Éva
Németh Benedek 6.a 11. Molnár Judit
Gjorgjevic Natália 5.a 12. Sinka Magdolna
Kovács Dániel 7.a 12. Sinka Magdolna
Magyar nyelvtan verseny alsó tagozat Kovács Marcell 3.b 12. Czibulyás-Zörög Blanka
Sass Nóra 3.c 12. Majákné Pálfi Adrienn
Juhos László 3.c 21. Majákné Pálfi Adrienn
Wang Anna 4.b 2. Császárné Póti Marianna
Princz Anna 4.b 13. Császárné Póti Marianna
Bölcs bagoly csapatverseny Botyánszki Gábor 4.b 16. Császárné Póti Marianna
Meksz Vivien
Szabó Dorka
Wang Anna
Vers- és prózamondó verseny Gönczi Pénelopé Zsófia 5.a 6. Sinka Magdolna
Fejes Bianka 8.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Gyarmati Boglárka 8.a 9. Gyurákiné Bordács Éva
Sass Nóra 3.c 1. Majákné Pálfi Adrienn
Radnai Dániel 3.a 11. Jordánné Tóth Magdolna
Szigeti Bernadett 4.a 8. Szendrei Marianna
Gergely Márk 4.a 8. Szendrei Marianna
Láng Nikolett 2.a 12. Jakabfi Emese
Varga Boldizsár 1.b 9. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Juhos Bálint 1.b 13. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Nagy László vers- és prózamondó verseny Bánszky Balázs 8.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Fejes Bianka 8.a 2. Gyurákiné Bordács Éva
Gyarmati Boglárka 8.a 3. Gyurákiné Bordács Éva
Csapó Sára 5.b 3. Molnár Judit
Hungaricum verseny Sass Nóra 3.c 6. Majákné Pálfi Adrienn
Perjési Márk 3.c
Szekeres Hunor 3.c
Wégerer Anna 5.b 1. Papp Nóra
Nagy Boglárka 6.b
Obermayer Éva 7.a
Hegedűs Pál 8.b
Matematika
Kerületi matematika verseny Juhos László 3.c 7. Majákné Pálfi Adrienn
Kevevári Keve 3.a 19. Jordánné Tóth Magdolna
Perjési Márk 3.c 19. Majákné Pálfi Adrienn
Wang Anna 4.b 16. Császárné Póti Marianna
Szigeti Bernadett 4.a 21. Szendrei Marianna
Princz Anna 4.b 22. Császárné Póti Marianna
Nagy Boglárka 6.b 22. Borsos Irén
Simorádi Bence 6.b 26. Borsos Irén
Bánszky Balázs 8.a 2. Borsos Irén
Fejes Bianka 8.a 22. Borsos Irén
Bitte Roland 5.a 4. Borsos Irén
Lengyel Balázs 5.a 21. Borsos Irén
Üveges Zsófia 7.b 20. Papp Nóra
Balog Eszter 7.b 33. Papp Nóra
Csillaghegy matematika verseny Juhos László 3.c 8. Majákné Pálfi Adrienn
Keresztély-Farkas Benedek 4.b 9. Császárné Póti Marianna
Lengyel Balázs 5.a 6. Borsos Irén
Simorádi Bence 6.b 9. Borsos Irén
Fekete Szabolcs 7.a 8. Borsos Irén
Szabó Henriett 8.a 10. Borsos Irén
Amfiteátrum kupa Lengyel Balázs 5.a 25. Borsos Irén
150 versenyzőből Simorádi Bence 6.b 40. Borsos Irén
Fizika Obermayer Éva 7.a 11. Borsos Irén
Szvétek-Müller András 7.a 15. Borsos Irén
Történelem
Szent László történelem verseny Németh Benedek 6.a 4. Kovacsics Irén, Gyurákiné Bordács Éva
Turcsányi Botond 6.a
Nagy Boglárka 6.b
“Az utolsó békeévek 1912-14” történelem verseny Bánszky Balázs 8.a 5. Pásztorné Márfi Katalin
Szabó Henriett 8.a
Fejes Bianka 8.a
“Aquincum” történelem verseny Lengyel Balázs 5.a 10. Gyurákiné Bordács Éva
5.a
5.a
Angol
Angol vers-és prózamondó Kiss Anna 3.a 5. Alison Wagner
Tycho Xavier Wagner 4.a 3. Steve Horvath
Szabó Dorka 14.b 17. Szász Adrienne
Becz Dániel 5.a 3. Szíjártóné Huszti Erika
Csapó Luca 5.b 7. Krusperné Botlik Éva
Bráán Benedek 6.a 9. Szíjártóné Huszti Erika
Nagy Boglárka 6.b 4. Krusperné Botlik Éva
Szvétek-Müller András 7.a 7. Szász Adrienne
Fejes Bianka 8.a 1. Horváth Andrea
Komplex angol nyelvi verseny Simorádi Bence 6.b 1. Krusperné Botlik Éva
Valu András 7.b 4. Szász Adrienne
Balog Eszter 7.b 5. Szász Adrienne
Angol nyelvű környezetvédelmi verseny Amland Bonnie 3.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
Miklósi Márk 3.a Alison Wagner
Györke Dániel 3.a
Kevevári Keve 3.a
Kémia
Hevesy György kémia verseny Molnár Márton 7.b 8. Sipos Emőke Villő
Valu András 7.b 21. Sipos Emőke Villő
Fábián Márk 8.a 18. Sipos Emőke Villő
Földrajz
Teleki Pál földrajz verseny Szabó Henriett 8.a 12. Sipos Emőke Villő
Fekete Szabolcs 7.a 18. Sipos Emőke Villő
Biológia
Hermann Ottó verseny Obermayer Éva 7.a 16. Sipos Emőke Villő
Balog Eszter 7.b 20. Sipos Emőke Villő
Bánszky Balázs 8.a 6. Sipos Emőke Villő
Informatika
Informatika alkalmazói Molnár Márton 7.b 2. Petri Csilla
Németh Gréta 5.a 3. Petri Csilla
Dujmó Petra 5.a 4. Petri Csilla
Comenius logo verseny Wang Anna 4.b 1. Petri Csilla
Szabó Dorka 4.b 2. Petri Csilla
Tiborcz-Bátori Blanka 4.c 7. Petri Csilla
Kóka Evelin 4.c 8. Petri Csilla
Lengyel Balázs 5.a 4. Petri Csilla
“Paint”digitális alkalmazói rajzverseny Wang Anna 4.b 1. Papp Nóra
Pákozdi Lóránt 4.a 5. Petri Csilla
Rajz
Aelia Sabina művészeti verseny Csanádi Lorina 1.b 3. Fenyvesi Edit
Majek Afusat Zsóka 1.b 5. Fenyvesi Edit
Krajcsi Kornél 1.b 10. Fenyvesi Edit
Martonos Petra 2.b 2. Polyák Aida
Csikós Viktória 2.c 4. Polyák Aida
Németh Csenge 2.a 10. Polyák Aida
Csikós Anna Dorka 3.a 1. Polyák Aida
Fodor Emese 3.b 4. Polyák Aida
Sass Nóra 3.c 7. Polyák Aida
Szabó Dorka Zsuzsanna 4.b 6. Polyák Aida
Pákozdi Lóránt 4.a 8. Polyák Aida
Bitte Roland 5.a 3. Polyák Aida
Mersics Alexa 5.b 4. Polyák Aida
Horváth Dóra 5.b 7. Polyák Aida
Pacurár Petra 6.b 6. Polyák Aida
Kerületi nem tagozatos rajz verseny Hornyák Boglárka 1.c 9. Mestyán Rezsőné
Bódi Tünde 2.b 9. Czibulyás-Zörög Blanka
Wolf Péter 3.a 10. Jordánné Tóth Magdolna
Tiborcz-Bátori Blanka 4.c 11. Kovács gyöngyi
Szabó Áron 6.a 14. Kékesi Attila
Paulovics Dzsesszika 8.a 11. Nagyné Hlavács beatrix
Nagy László képzőművészeti pályázat Csanádi Lorina 1.b 1. Fenyvesi Edit
Majek Afusat Zsóka 1.b 2. Fenyvesi Edit
Theresa Kamilla Kelly 1.a 3. Fenyvesi Edit
Urbán Szonja 2.a 1. Polyák Aida
Molnár Benedek 2.a 2. Polyák Aida
Németh csenge 2.a 3. Polyák Aida
Kiss Anna 3.a 1. Polyák Aida
Badari-Békési Alex 3.c 2. Polyák Aida
Fodor Emese 3.b 3. Polyák Aida
Balázs Bence 4.a 1. Polyák Aida
Wang Szonja 4.b 2. Polyák Aida
Kálóczy Borbála 4.a 3. Polyák Aida
Szekeres Panna 5.a 1. Polyák Aida
Nagy Boglárka 6.b 2. Polyák Aida
Mersics Alexa 5.b 3. Polyák Aida
Mikulinecz Réka 7.b 1. Polyák Aida
Visnyei Letícia 7.a 2. Polyák Aida
Pazinczár Renáta 8.b 3. Fenyvesi Edit
Kiss Tamara 1.a különdíj Fenyvesi Edit
Urbán Emma 1.a különdíj Fenyvesi Edit
Klein Maja 1.b különdíj Fenyvesi Edit
Martonos Petra 2.b különdíj Polyák Aida
Szekeres Hunor 3.c különdíj Polyák Aida
Pákozdi Lóránt 4.a különdíj Polyák Aida
Szabó Dorka 4.b különdíj Polyák Aida
Meksz Vivien 4.b különdíj Polyák Aida
Bitte Roland 5.a különdíj Polyák Aida
Kerecsendy Adrienn 7.a különdíj Polyák Aida
Balog Eszter 7.b különdíj Polyák Aida
Életvitel verseny Bencsics Vanessza 7.a 9. Faragóné Bogdán Ágnes
Obermayer Éva 7.a
Sebestyén Fruzsina 7.a
Technika verseny Bánszky Balázs 8.a 12. Kövesdy Csaba
Fábián Márk 8.a
Gaál Tamás 8.a
ÖKO verseny Csapó Luca 5.b 3. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Csapó Sára 5.b
Szász András 5.b
Nagy Boglárka 5.a
Gjorgjevic Natália 5.a
Dujmó Petra 5.a
Aranyossy Balázs 1.a 4. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Nagy Zselyke 1.b
Csikós Tímea 1.c
Barcza Kata 2.a
Telkes Ágota 2.b
Orosz Regő 2.c
Nagy László 3.c 4. Czibulyás-Zörög Blanka
Fodor Emese 3.b
Princz Anna 4.b
Kóka Evelin 4.c
Tiborcz-Bátori Blanka 4.c
Sport
Atlétika ősz
II. korcsoport lány Szigeti Bernadett 4.a 4. Fazekasné Ambrus Nóra
Molnár Alexandra 4.c
Amland Bonnie 3.a
Kiss Anna 3.a
Wang Anna 4.b
Szabó Dorka 4.b
Kálóczy Borbála 4.a
II. korcsoport fiú 6. Fazekasné Ambus Nóra
I. korcsoport lány 4. Fazekasné Ambrus nóra
I. korcsoport fiú 8. Fazekasné Ambrus Nóra
II. korcsoport lány 8. Klotzné Egry Katalin
III. korcsoport fiú 10. Klotzné Egry Katalin
IV. korcsoport lány 8. Klotzné Egry Katalin
IV. korcsoport fiú 12. Klotzné Egry Katalin
Atlétika egyéni Oroszki Krisztina 6.b 2. Klotzné Egry Katalin
Szigeti Bernadett 4.a 5. Fazekasné Ambrus Nóra
Kiss Benedek 2.a 5. Fazekasné Ambrus Nóra
Ergonométer verseny Oroszki Krisztina 6.b 1. Klotzné Egry Katalin
Pakróczy Balázs 8.b 8. Klotzné Egry Katalin
Bognár Attila 8.b 15. Klotzné Egry Katalin
Úszás Novák Izsák 1.a 8.
Kosztadinov Péter 2.a 12.
Sakk
egyéni Kiss Tamara 1.a 10. Lőrincz Eszter
Varga Boldizsár 1.b 11.
Kiss Benedek 2.a 1.
Szabados Benjámin 2.a 2.
Barcza Kata 2.a 1.
Szőke-González Mateo 2.a 18.
Aranyossy Mátyás 3.a 1.
Wolf Péter 3.a 3.
Bedi Zsófia 3.b 3.
Zorigt Anujin 3.b 7.
Kaufmann Zsigmond 3.b 9.
Csonka Raul 3.b 13.
csapat Barcza Kata 2.a 1. Lőrincz Eszter
Kiss Benedek 2.a
Szabados Benjámin 2.a
Aranyossy Mátyás 3.a
Wolf Péter 3.a
Kiss Tamara 1.a 3. Lőrincz Eszter
Zorigt Anujin 3.b
Bedi Zsófia 3.b
Zsinórlabda dikolimpia Molnár Alexandra 4.c 3. Fazekasné Ambrus Nóra
Mittermayer Dávid 4.c Lánginé Gál Csilla
Dani Alex 4.c
Ferenczi Patrik 4.c
Horváth Napsugár 4.b
Kálóczy Borbála 4.a
Futik Zsófia 4.a
Turkovits Petra 4.a
Gergely Márk 4.a
Aradszky Zsolt 4.a
Ángyási Ferenc 6.b 2. Klotzné Egry Katalin
Balogh Ádám 6.b
Lengyel Balázs 5.a
Balogh Marcell 6.b
Horváth Dóra 5.b
Czimmer Olimpia 6.b
Dányi Letícia 6.a
Kovács Dorka 6.a
Nagy Bogárka 6.b
Scheiber Viktória 6.b
Úti Raul 6.b
Apágyi Péter 6.a
Aranyossy Mátyás 3.a 4. Fazekasné Ambrus Nóra
Saracco Alessandro 3.a
Hofmann Máté 3.a
Wolf Péter 3.a
Csikesz Kornél 3.a
Botyánszky Gábor 4.b
Iriczfalvi Gábor 3.a
Tolnai Sándor 3.a
Radnai Dánil 3.a
Szivacs kézilabda Molnár Alexandra 4.c 3. Fazekasné Ambrus Nóra
Horváth Napsugár 4.b
Nagy Celina 2.b
Csikós Anna 3.a
Ollé Réka 3.a
Kiss Anna 3.a
Orosz Léda 2.b
Perczel Jázmin 2.a
Mikulinecz Emma 2.b
Aranyossy Mátyás 3.a 4. Fazekasné Ambrus Nóra
Saracco Alessandro 3.a
Hofmann Máté 3.a
Wolf Péter 3.a
Csikesz Kornél 3.a
Iriczfalvi Gábor 3.a
Tolnai Sándor 3.a
Radnai Dániel 3.a
Hoffmann Ferenc 4.c
Botyánszky Gábor 4.b
Röplabda Tiborcz Noémi 7.a 1. Lánginé Gál Csilla
Obermayer Éva 7.a
Bencsics Vanessza 7.a
Katona Viktória 7.a
Nagy Boglárka 6.b
Tiborcz Noémi 7.a 4. Lánginé Gál Csilla
Obermayer Éva 7.a
Bencsics Vanessza 7.a
Katona Viktória 7.a
Sebestyén Fruzsina 7.a
Troppert Viktória 7.b
Németh Zita 7.b
Mester Dorottya 8.a
Ángyási Ferenc 6.b 5. Klotzné Egry Katalin
Nagy Dominik 7.a
Telegdi-Kőbe Richárd 7.a
Birinyi Gergely 7.a
Apa Zoltán 7.a
Obermayer Éva 7.a
Sebestyén Fruzsina 7.a
Floorball Telegdi-Kőbe Richárd 7.a 3. Klotzné Egry Katalin
Apa Zoltán 7.a
Ludmann Armand 7.a
Kajati Dániel 8.b
Szakáts Szilárd 8.b
Bábel Dorián 8.b
Atlétika tavasz
I. korcsoport lány 4. Fazekasné Ambrus Nóra
I. korcsoport fiú 5. Fazekasné Ambrus Nóra
II. korcsoport lány 4. Fazekasné Ambrua Nóra
II. korcsoport fiú 8. Fazekasné Ambrus Nóra
Atlétika egyéni Hoffman Máté 3.a 6. Fazekasné Ambrus Nóra
Mezei futóverseny
egyéni Urbán Szonja 2.a 1. Fazekasné Ambrus Nóra
Hoffman Máté 3.a 2. Fazekasné Ambrus Nóra
csapat Urbán Szonja 2.a 4. Fazekasné Ambrus Nóra
Mikulinecz Emma 2.b
Németh Csenge 2.a
Orosz Léda 2.b
Orosz Regő 2.c 5. Fazekasné Ambrus Nóra
Szorokin Bence 2.c
Podhorányi Donát 2.a
Szabados Benjámin 2.a
Szirovatka Liza 3.a 3. Fazekasné Ambrus Nóra
Szirovatka Petra 3.a
Déri Bettina 3.c
Csupó Dóra 4.c
Hoffman Máté 3.a 3. Fazekasné Ambrus Nóra
Iriczfalvi Gábor 3.a
Wagner Tyco 4.a
Szőke Balázs 3.a
Saracco Alex 3.a
Napközis rajzpályázat 1.c 5. Magyar Attiláné
2.c 6. Hornyákné Szőnyi Judit
3.a 4. Fazekasné Ambrus Nóra
Fővárosi versenyek
Vers-és prózamondó verseny Fejes Bianka 8.a 6. Gyurákiné Bordács Éva
Komplex rajzverseny Csikós Anna 3.a 10. Polyák Aida
Martonos Petra 2.b 8. Polyák Aida
Parkröplabda bajnokság mini kategória Tiborcz Noémi 7.a 2. Lánginé Gál Csilla
Bencsics Vanessza 7.a
Sebestyén Fruzsina 7.a
Obermayer Éva 7.a 1. Lánginé Gál Csilla
Bencsics Vanessza 7.a
Tiborcz Noémi 7.a
Katona Viktória 7.a
Horváth Napsugár 4.b 1. Lánginé Gál csilla
Szédeli Nikolett 4.b
Wang Anna 4.b
Tiborcz-Bátori Blanka 4.b
Sakk Kiss Benedek 2.a 12. Lőrincz Eszter
Szabados Benjámin 2.a
Barcza Kata 2.a
Aranyossy Mátyás 3.a
Megyei versenyek
Bolyai matematika verseny
65 nevezett csapatból Badari-Békési Alex 3.c 13. Majákné Pálfi Adrienn
Perjési Márk 3.c
Péter Zsombor 3.c
Juhos László 3.c
Aranyossy Mátyás 3.a 18. Jordánné Tóth Magdolna
Miklósi Márk 3.a
Kevevári Keve 3.a
Györke Dániel 3.a
Kaufmann Zsigmond 3.b 31. Czibulyás-Zörög Blanka
Kovács Marcell 3.b
Teleki Tamás 3.b
Csonka Raul 3.b
69 nevezett csapatból Balázs Bence 4.a 39. Szendrei Marianna
Gergely Márk 4.a
Saracco Lucio 4.a
Szigeti Bernadett 4.a
Strausz viktória 4.a 63. Szendrei Marianna
Szabó Dorka 4.b
Turkovics Petra 4.a
Wang Anna 4.b
62 nevezett csapatból Betz Dániel 5.a 16. Borsos Irén
Lengyel Balázs
Módosi András
Orosz Apor
Áy Nóra 5.b 49. Papp Nóra
Horváth Dóra 5.b
Kis Fanni 5.b
Marosvölgyi Péter 5.b
50 nevezett csapatból Nagy Boglárka 6.b 28. Borsos Irén
Perjési Inez 6.b
Scheiber Viktória 6.b
Simorádi Bence 6.b
Szabó Áron 6.a 37. Faragóné Bogdán Ágnes
Turcsányi Botond 6.a
Váradi Balázs 6.a
23 nevezett csapatból Fekete Szabolcs 7.a 5. Borsos Irén
Ludman Armand 7.a
Kovács Dániel 7.a
Kozma Hunor 7.a
Apa Zoltán 7.a 8. Borsos Irén
Pásztor Márton 7.a
Szvétek-Müller András 7.a
Telegdi-Kőbe Richárd 7.a
Balog Eszter 7.b 11. Papp Nóra
May Orsolya 7.b
Üveges Zsófia 7.b
Valu András 7.b
31 nevezett csapatból Bánszky Balázs 8.a 1. Borsos Irén
Fejes Bianka 8.a
Jordán Flóra 8.a
Szabó Henriett 8.a
Horváth Norbert 8.b 19. Faragóné Bogdán Ágnes
Kiss Adrienn 8.b
Perjési Kitty 8.b
Szénási Fanni 8.b
Bolyai magyar verseny
78 nevezett csapatból Kovács Marcell 3.b 20. Majákné Pálfi Adienn
Sass Nóra 3.c
Szekeres Hunor 3.c
Teleki Tamás 3.b
Szirovatka Petra 3.a 38. Jordánné Tóth Magdolna
Szirovatka Liza 3.a
Amland Bonnie 3.a
Kiss Anna 3.a
Aranyossy Mátyás 3.a 60. Jordánné Tóth Magdolna
Kevevári Keve 3.a
Ollé Réka 3.a
Miklósi Márk 3.a
Györke Dániel 3.a 78. Jordánné Tóth Magdolna
Saracco Alessandro 3.a
Wolf Péter 3.a
Szőke Balázs 3.a
109 nevezett csapatból Kovaci Fanni 4.b 41. Császárné Póti Marianna
Princz Anna 4.b
Riegler Dóra 4.b
Szabó Dorka 4.b
Suki Barbara 4.b 59. Császárné Póti Marianna
Keresztély-Farkas Benedek 4.b
Meksz Vivien 4.b
Wang Anna 4.b
Aradszky Zsolt 4.a 104. Szendrei Marianna
Fuzik Zsófia 4.a
Kálóczy Borbála 4.a
Pákozdi Lóránt 4.a
47 nevezett csapatból Kovács Dániel 7.a 19. Sinka Magdolna
Apa Zoltán 7.a
Obermayer Éva 7.a
Szvétek-Müller András 7.a
50 nevezett csapatból Bánszky Balázs 8.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Fejes Bianka 8.a
Szabó Henriett 8.a
Szénási Fanni 8.b
Országos versenyek
Bolyai matematika verseny Bánszky Balázs 8.a 10. Borsos Irén
33 csapatból Fejes Bianka 8.a
Szabó Henriett 8.a
Jordán Flóra 8.a
Bolyai magyar verseny Bánszky Balázs 8.a 12. Gyurákiné Bordács Éva
Fejes Bianka 8.a
Szabó Henriett 8.a
Szénási Fanni 8.b
Mozaik Országos Tanulmányi Verseny
Irodalom kategória Juhos Bálint 1.b 2. Kubinszkyné Szegedi Henrietta