2012-13

Versenyeredmények 2012-2013
Iskolai versenyek Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Matematika
1. évfolyam Kovács Zoé 1.b 1. Glaserné Rohonyi Mária
Bódi Tünde 1.b 2. Glaserné Rohonyi Mária
Telkes Ágota 1.b 3. Glaserné Rohonyi Mária
2. évfolyam Juhos László 2.c 1. Majákné Pálfi Adrienn
Wolf Péter 2.a 2. Jordánné Tóth Magdolna
Aranyossy Mátyás 2.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
3. évfolyam Keresztély-Farkas Benedek 3.b 1. Császárné Póti Marianna
Szigeti Berbadett 3.a 2. Szendrei Marianna
Wang Anna 3.b 2. Császárné Póti Marianna
Saracco Lucio 3.a 3. Szendrei Marianna
4. évfolyam Dávid András 4.a 1. Nagy Lászlóné
Módosi András 4.a 2. Nagy Lászlóné
Wégerer Anna 4.b 3. dr. Mestyán Rezsőné
5. évfolyam Nagy Boglárka 5.b 1. Borsos Irén
Perjési Inez 5.b 2. Borsos Irén
Scheiber Viktória 5.b 3. Borsos Irén
6. évfolyam Riegler Máté 6.a 1. Borsos Irén
Balog Eszter 6.b 2. Papp Nóra
Telegdi-Kőbe Richárd 6.a 3. Borsos Irén
Valu András 6.b 3. Papp Nóra
7. évfolyam Bánszky Balázs 7.a 1. Borsos Irén
Szabó Henriett 7.a 2. Borsos Irén
Szénási Fanni 7.b 3. Faragóné Bogdán Ágnes
8. évfolyam Gyürky Máté 8.a 1. Papp Nóra
Szalontay Csaba 8.a 2. Papp Nóra
Legéndi Ádám 8.a 3. Papp Nóra
Magyar
Szép magyar beszéd verseny
5. évfolyam Fórizs Fanni 5.b 1. Molnár Judit
Simorádi Bence 5.b 2. Molnár Judit
Nagy Levente 5.a 3. Molnár Judit
6. évfolyam Kovács Dániel 6.a 1. Sinka Magdolna
Telegdi- Kőbe Richárd 6.a 2. Sinka Magdolna
Obermayer Éva 6.a 3. Sinka Magdolna
7. évfolyam Fejes Bianka 7.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Szabó Henriett 7.a 2. Gyurákiné Bordács Éva
Perjési Kitty 7.b 3. Molnár Judit
8. évfolyam Török Dániel 8.a Molnár Judit
Kovács Nikolett 8.b Gyurákiné Bordács Éva
Németh Soma 8.a Molnár Judit
Legéndi Ádám 8.a Molnár Judit
Nyelvtan és helyesírás verseny Wang Anna 3.b 1. Császárné Póti Marianna
Szabó Dorka 3.b 2. Császárné Póti Marianna
Princz Anna 3.b 3. Császárné Póti Marianna
Wégerer Anna 4.b 1. Mestyán Rezsőné
Módosi András 4.a 1. Nagy Lászlóné
Kis Fanni 4.b 2. Mestyán Rezsőné
Gjorgjevic Natália 4.a 3. Nagy Lászlóné
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
5. évfolyam Németh Benedek 5.a 1. Molnár Judit
Nagy Levente 5.a 2. Molnár Judit
Perjési Inez 5.b 3. Molnár Judit
Turcsányi Botond 5.a 3. Molnár Judit
Fedorov Angéla 5.a 3. Molnár Judit
6. évfolyam Apa Zoltán 6.a 1. Sinka Magdolna
Riegler Máté 6.a 2. Sinka Magdolna
Obermayer Éva 6.a 3. Sinka Magdolna
7. évfolyam Bánszky Balázs 7.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Szénási Fanni 7.b 2. Molnár Judit
Szabó Henriett 7.a 3. Gyurákiné Bordács Éva
Kajati Bence 7.b 3. Molnár Judit
8. évfolyam Legéndi Ádám 8.a 1. Molnár Judit
Kovács Nikolett 8.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Czimmer Vivien 8.a 3. Molnár Judit
Olvasó verseny
1. évfolyam Novák Dániel 1.c 1. Gálné Répászky Gabriella
Halász Ákos 1.c 2. Gálné Répászky Gabriella
Nagy Celina 1.b 3. Glaserné Rohonyi Mária
Orosz Léda 1.b 3. Glaserné Rohonyi Mária
2. évfolyam Sass Nóra 2.c 1. Majákné Pálfi Adrienn
Kovács Marcell 2.b 2. Czibulyás-Zörög Blanka
Nagy László 2.c 3. Majákné Pálfi Adrienn
3. évfolyam Wang Anna 3.b 1. Császárné Póti Marianna
Meksz Vivien 3.b 2. Császárné Póti Marianna
Aradszky Zsolt 3.a 3. Szendrei Marianna
4. évfolyam Becz Dániel 4.a 1. Nagy Lászlóné
Gellén Alexandra 4.b 2. Mestyán Rezsőné
Gjorgjevic Natália 4.a 3. Nagy Lászlóné
Vers-és prózamondó verseny
Vers kategória 1. évfolyam Orosz Léda 1.b 1. Glaserné Rohonyi Mária
Telkes Ágota 1.b 2. Glaserné Rohonyi Mária
Kis Zsófia 1.c 3. Gálné Répászky Gabriella
Láng Nikolett 1.a 3. Jakabfi Emese
Próza kategória 1. évfolyam Óvári Eszter 1.b 1. Glaserné Rohonyi Mária
Kállai Roland 1.c 2. Gálné Répászky Gabriella
Mikulinecz Emma 1.b 3. Glaserné Rohonyi Mária
Vers kategória 2. évfolyam Sass Nóra 2.c 1. Majákné Pálfi Adrienn
Radnai Dániel 2.a 2. Jordánné Tóth Magdolna
Petrov Szonja 2.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
Próza kategória 2. évfolyam Pereczes Domonkos 2.b 1. Czibulyás-Zörög Blanka
Szinnay Kristóf 2.a 2. Jordánné Tóth Magdolna
Péter Zsombor 2.c 2. Majákné Pálfi Adrienn
Szirovatka Liza 2.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
Vers kategória 3. évfolyam Fuzik Zsófia 3.a 1. Szendrei Marianna
Molnár Alexandra 3.c 1. Kovács Gyöngyi
Meksz Vivien 3.b 2. Császárné Póti Marianna
Wang Anna 3.b 3. Császárné Póti Marianna
Gergely Márk 3.a 3. Szendrei Marianna
Próza kategória 3. évfolyam Kálóczy Borbála 3.a 1. Szendrei Marianna
Szigeti Bernadett 3.a 2. Szendrei Marianna
Szédeli Nikolett 3.b 3. Császárné Póti Marianna
Vers kategória 4. évfolyam Kis Fanni 4.b 1. dr. Mestyán Rezsőné
Csapó Luca 4.b 2. dr. Mestyán Rezsőné
Csapó Sára 4.b 3. dr. Mestyán Rezsőné
Próza kategória 4. évfolyam Gönczi Zsófia 4.a 1. Nagy Lászlóné
Becz Dániel 4.a 2. Nagy Lászlóné
Orosz Apor 4.a 3. Nagy Lászlóné
Vers kategória 5-6. évfolyam Szvétek-Müller András 6.a 1. Sinka Magdolna
Telegdi-Kőbe Richárd 6.a 2. Sinka Magdolna
Turcsányi Botond 5.a 3. Molnár Judit
Vers kategória 7-8. évfolyam Kovács Nikolett 8.b 1. Gyurákiné Bordács Éva
Fejes Bianka 7.a 2. Gyurákiné Bordács Éva
Koczó Dzsenifer 8.a 3. Sinka Magdolna
Rupnik Edina 7.b 3. Molnár Judit
Próza kategória 7-8. évfolyam Diamant Milán 7.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Tóth Viviána 7.a 2. Gyurákiné Bordács Éva
Vámosi Boglárka 7.a 2. Gyurákiné Bordács Éva
Angol verseny
5. évfolyam Simorádi Bence 5.b 1. Krusperné Botlik Éva
Perjési Inez 5.b 2. Krusperné Botlik Éva
Váradi Balázs 5.a 3. Szíjártóné Huszti Erika
6. évfolyam Balog Eszter 6.b 1. Szász Adrienne
Valu András 6.b 2. Szász Adrienne
Molnár Márton 6.b 2. Szász Adrienne
Riegler Máté 6.a 2. Szász Adrienne
Üveges Zsófia 6.b 3. Szász Adrienne
7. évfolyam Bánszky Balázs 7.a 1. Horváth Andrea
Szabó Henriett 7.a 2. Horváth Andrea
Fejes Bianka 7.a 3. Horváth Andrea
Rajz
Nem tagozatos rajzverseny Telkes Ágota 1.b 1. Járay Katalin
Dujmó Petra 1.c 2. Gálné Répászky Gabriella
Krausz Rebeka 1.c 3. Gálné Répászky Gabriella
Kuczora Laura 2.c 1. Majákné Pálfi Adrienn
Kiss Fanni 2.c 2. Majákné Pálfi Adrienn
Magyar Amanda 2.c 3. Majákné Pálfi Adrienn
Katona Dániel 2.c 3. Majákné Pálfi Adrienn
Princz Anna Laura 3.b 1. Császárné Póti Marianna
Kovács Elek 3.c 2. Kovács Gyöngyi
Tiborcz-Bátori Blanka 3.c 3. Kovács Gyöngyi
Bitte Roland 4.a 1. Nagy Lászlóné
Kelemen Brigitta 4.b 2. Mestyán Rezsőné
Kiss Fanni 4.b 3. Mestyán Rezsőné
Kerületi versenyek
Magyar
Bod Péter Könyvtárhasználati verseny Wang Anna 3.b 2. Tatárné Csalódi Zsuzsanna
“Az olvasás öröm” műveltségi vetélkedő Bánszky Balázs 7.a 3. Gyurákiné Bordács Éva
Szabó Henriett 7.a
Fejes Bianka 7.a
Németh Soma 8.a 5. Pásztorné Márfi Katalin
Legéndi Ádám 8.a
Szalontay Csaba 8.a
Szép magyar beszéd verseny Gjorgjevic Natália 4.a 20. Nagy Lászlóné
Kocsi Laura 4.b 21. dr. Mestyán Rezsőné
Kovács Dániel 6.a 13. Sinka Magdolna
Török Dániel 8.a 12. Molnár Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Németh Benedek 5.a 14. Molnár Judit
Apa Zoltán 6.a 17. Sinka Magdolna
Bánszky Balázs 7.a 9. Gyurákiné Bordács Éva
Legéndi Ádám 8.a 15. Molnár Judit
Magyar nyelvtan verseny alsó tagozat Wang Anna 3.b 15. Császárné Póti Marianna
Szabó Dorka 3.b 17. Császárné Póti Marianna
Wégerer Anna 4.b 25. Mestyán Rezsőné
Kis Fanni 4.b 26. Mestyán Rezsőné
Bolyai anyanyelvi csapatverseny Bánszky Balázs 7.a 4. Gyurákiné Bordács Éva
Fejes Bianka 7.a
Szabó Henriett 7.a
Tóth Viviána 7.a
Vers- és prózamondó verseny Kovács Nikolett 8.b 1. Gyurákiné Bordács Éva
Szvétek-Müller András 6.a 5. Sinka Magdolna
Diamant Milán 7.a 8. Gyurákiné Bordács Éva
Kálóczy Borbála 3.a 6. Szendrei Marianna
Fuzik Zsófia 3.a 10. Szendrei Marianna
Kis Fanni 4.b 8. Mestyán Rezsőné
Sass Nóra 2.c 1. Majákné Pálfi Adrienn
Óvári Eszter 1.b 2. Glaserné Rohonyi Mária
Pereczes Domokos 2.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
Orosz Léda 1.b 8. Glaserné Rohonyi Mária
Nyelv és varázs verseny Botyánszky Gábor 3.b 3. Eszenyiné Gombos Csilla
Hornett Dániel 4.a 2. Bereczkiné Maczkó Magdolna
Nyelvünk titkai Katona Viktória 6.a 25. Eszenyiné Gombos Csilla
Bodnár Viktória 6.a 28. Eszenyiné Gombos Csilla
Szépíró verseny Katona Dániel 2.c 2. Eszenyiné Gombos Csilla
Adli Assad Gaballa Petra 2.b 8. Eszenyiné Gombos Csilla
Szédeli Nikolett 3.b 10. Eszenyiné Gombos Csilla
Kocsi Laura 4.b 13. Eszenyiné Gombos Csilla
Erdélyi Henriett 4.a 14. Eszenyiné Gombos Csilla
Bodnár Viktória 6.a 7. Eszenyiné Gombos Csilla
Praxner Viktória 8.a 9. Eszenyiné Gombos Csilla
Bölcs bagoly verseny Gellén Alexandra 4.b 18. dr. Mestyán Rezsőné
Kis Fanni 4.b
Lénárt Bettina 4.b
Wégerer Anna 4.b
Betz Dániel 4.a 20. Nagy Lászlóné
Nagy Boglárka 4.a
Orosz Apor 4.a
Módosi András 4.a
Unicum verseny Meksz Vivien 3.b 4. Császárné Póti Marianna
Riegler Dóra Katona Gabriella
Wang Anna
Pais kerületi vers-és prózamondó verseny Szvétek-Müller András 6.a 2. Sinka Magdolna
Telegdi-Kőbe Richárd 6.a 4. Sinka Magdolna
Tóth Viviána 7.a 4. Gyurákiné Bordács Éva
Matematika
Kerületi matematika verseny Riegler Máté 6.a 2. Borsos Irén
Balog Eszter 6.b 25. Papp Nóra
Szalontay Csaba 8.a 14. Papp Nóra
Gyürky Máté 8.a 27. Papp Nóra
Wang Anna 3.b 12. Császárné Póti Mariann
Keresztély-Farkas Benedek 3.a 15. Császárné Póti Mariann
Módosi András 4.a 9. Nagy Lászlóné
Dávid András 4.a 17. Nagy Lászlóné
Perjési Inez 5.b 21. Borsos Irén
Nagy Boglárka 5.b 27. Borsos Irén
Bánszky Balázs 7.a 7. Borsos Irén
Szabó Henriett 7.a 16. Borsos Irén
Csillaghegy matematika verseny Szigeti Bernadett 3.a 6. Szendrei Marianna
Dávid András 4.a 3. Nagy Lászlóné
Simorády Bence 5.b 8. Borsos Irén
Riegler Máté 6.a 4. Borsos Irén
Bánszky Balázs 7.a 6. Borsos Irén
Fizika Bánszky Balázs 7.a 5. Borsos Irén
Szabó Henriett 7.a 8. Borsos Irén
Történelem
Szent László történelem verseny Obermayer Éva 6.a 1. Pásztorné Márfi Katalin
Kovács Dániel 6.a
Fekete Szabolcs 6.a
“1848-49 győztes csatái” történelem verseny Szabó Henriett 7.a 1. Pásztorné Márfi Katalin
Fejes Bianka 7.a
Bánszky Balázs 7.a
“Az ókor háborúi” történelem verseny Nagy Boglárka 5.b 6. Gyurákiné Bordács Éva
Turcsányi Botond 5.a
Németh Benedek 5.a
Angol
Angol vers-és prózamondó Fejes Bianka 7.a 2. Horváth Andrea
Fórizs Fanni 5.b 19. Krusperné Botlik Éva
Nagy Levente 5.a 10. Szíjártóné Huszti Erika
Jánosi Laura 8.a 5. Krusperné Botlik Éva
Bábel Dorián 7.b 8. Krusperné Botlik Éva
Csanálosi Bence 3.c 16. Szász Adrienne
Horváth Dóra 4.b 10. Krusperné Botlik Éva
Hornett Dániel 4.a 4. Szíjártóné Huszti Erika
Kálóczy Borbála 3.a 7. Amy Madeley
Komplex angol nyelvi verseny (írásbeli) Simorádi Bence 5.b 1. Krusperné Botlik Éva
Perjési Inez 5.b 13. Krusperné Botlik Éva
Valu András 6.b 9. Szász Adrienne
Balog Eszter 6.b 13. Szász Adrienne
Szabó Henriett 7.a 9. Horváth Andrea
Bánszky Balázs 7.a 12. Horváth Andrea
Komplex angol nyelvi verseny (szóbeli) Simorádi Bence 5.b 5. Krusperné Botlik Éva
Valu András 6.b 9. Szász Adrienne
Kémia
Hevesy György kémia verseny Solti Orsolya 8.b 16. Sipos Emőke Villő
Czimmer Vivien 8.a 23. Sipos Emőke Villő
Földrajz
Teleki Pál földrajz verseny Szabó Henriett 7.a 20. Sipos Emőke Villő
Diamant Milán 7.a 28. Sipos Emőke Villő
Szalontay Csaba 8.a 7. Sipos Emőke Villő
Kaán Károly természettudományi verseny Riegler Máté 6.a 16. Sipos Emőke Villő
Obermayer Éva 6.a 29. Sipos Emőke Villő
Biológia
Hermann Ottó verseny Bánszky Balázs 7.a 7. Sipos Emőke Villő
Bonácz Zsófia 8.a 14. Sipos Emőke Villő
Szénási Fanni 7.b 19. Bartha László
Informatika
Informatika alkalmazói grafika (FIAT) Váradi Balázs 5.a 2. Petri Csilla
Informatika alkalmazói komplex (FIAT) Molnár Márton 6.b 2. Petri Csilla
Comenius logo verseny Gönczi Zsófia 4.a 2. Petri Csilla
Dujmó Petra 4.a 3. Petri Csilla
Nagy Boglárka 4.a 4. Petri Csilla
Németh Gréta 4.a 5. Petri Csilla
Ludman Armand 6.a 2. Petri Csilla
Valu András 6.b 3. Petri Csilla
Üveges Zsófia 6.b 9. Petri Csilla
Sebestyén Fruzsina 6.a 12. Petri Csilla
“Paint”digitális alkalmazói rajzverseny Mersics Alexa Evelin 4.b 5. Schuminé Kósa Helga
Wégerer Anna 4.b 17. Schuminé Kósa Helga
Rajz
Aelia Sabina művészeti verseny Gadányi Boldizsár 1. Győrődyné Ónodi Katalin
Csikós Anna 2.a 2. Polyák Aida
Fodor Emese 2.b 3. Polyák Aida
Mersics Alexa 4.b 1. Polyák Aida
Wang Anna 3.b 2. Polyák Aida
Katona Viktória 6.a 1. Polyák Aida
Jordán Lili 8.a 2. Polyák Aida
Perjési Kitty 7.b 5. Győrődyné Ónodi Katalin
Kerületi nem tagozatos rajz verseny Telkes Ágota 1.b 4. Győrődyné Ónodi Katalin
Bitte Roland 4.a 2. Győrődyné Ónodi Katalin
Szabó Henriett 7.a 6. Győrődyné Ónodi Katalin
Életvitel verseny Tóth Viviána 7.a 3. Faragóné Bogdán Ágnes
Jordán Lili 8.a
Czimmer Vivien 8.a
Technika verseny Szalontay Csaba 8.a 5. Kövesdy Csaba
Németh Soma 8.a
Kohlhoffer Adrián 8.a
Sport
Atlétika
3. korcsoport lány (5-6. évfolyam) 9. Klotzné Egry Katalin
4. korcsoport fiú (7-8. évfolyam) 11. Klotzné Egry Katalin
2. korcsoport fiú (3-4. évfolyam) 11. Klotzné Egry Katalin
1. korcsoport fiú (1-2- évfolyam) 7. Klotzné Egry Katalin
Ergonométer verseny Dávid András 4.a 1. Klotzné Egry Katalin
Oroszki Krisztina 5.b 4. Klotzné Egry Katalin
Kiss Fanni 4.a 7. Klotzné Egry Katalin
Marosits Marcell 4.b 9. Klotzné Egry Katalin
Lukács Laura 5.a 8. Klotzné Egry Katalin
Obermayer Éva 6.a 11. Klotzné Egry Katalin
Turcsányi Botond 5.a 8. Klotzné Egry Katalin
Juhász Viktor 5.a 9. Klotzné Egry Katalin
Kovács Lilla 6.b 7. Klotzné Egry Katalin
Szvétek-Müller András 6.a 10. Klotzné Egry Katalin
Rumy Áron 8.b 9. Klotzné Egry Katalin
Tóth Alexander 8.b 10. Klotzné Egry Katalin
Kerekes Dávid 8.b 16. Klotzné Egry Katalin
Röplabda dikolimpia Tiborcz Noémi 6.a 2. Lánginé Gál Csilla
Obermayer Éva 6.a
Sebestyén Fruzsina 6.a
Bencsics Vanessza 6.a
Mikulinecz Réka 6.b
Sebestyén Andrea 6.b 4. Lánginé Gál Csilla
Balog Eszter 6.b
Botyánszky Kata 6.b
Németh Zita 6.b
Katona Viktória 6.a
Floorball Szvétek Müller András 6.a 2. Klotzné Egry Katalin
Telegdi.Kőbe Richárd 6.a
Ludman Armand 6.a
Riegler Máté 6.a
Bánszky Szabolcs 5.b 3. Klotzné Egry Katalin
Uti Raul 5.b
Szilágyi Barnabás 6.a
Nagy Levente 5.a
Oroszki Krisztina 5.b 3. Klotzné Egry Katalin
Scheiber Viktória 5.b
Perjési Inez 5.b
Lukács Laura 5.a
Fővárosi versenyek
“Hazafias költészet” versmondó verseny Kovács Nikolett 8.a 4. Gyurákiné Bordács Éva
Szent László történelem verseny Obermayer Éva 6.a Pásztorné Márfi Kataliin
Kovács Dániel 6.a
Fekete Szabolcs 6.a
Vers-és prózamondó verseny Kovács Nikolett 8.a 2. Gyurákiné Bordács Éva
Komplex rajzverseny Gadányi Boldizsár 1. 2. Győrődyné Ónod Katalin
Csikós Anna Dorka 2.a 3. Polyák Aida
Fodor Emese 2.b 14. Polyák Aida
Bitte Roland 4.a 3. Győrődyné Ónod Katalin
Mersics Alexandra 4.b 8. Polyák Aida
Wang Anna 3.b 10. Polyák Aida
Katona Viktória 6.a 8. Polyák Aida
Röpsuli mini kategória Balog Eszter 6.b 2. Klotzné Egry Katalin
Németh Zita 6.b
Troppert Viktória 6.b
Lukács Laura 5.a
Röpsuli Mikulás kupa Obermayer Éva 6.a 2. Lánginé Gál Csilla
Tiborcz Noémi 6.a
Sebestyén Fruzsina 6.a
Mikulinecz Réka 6.b
Németh Zita 6.b
Váradi Veronika 6.a 5. Lánginé Gál Csilla
Balog Eszter 6.b
Sebestyén Andrea 6.b
Troppert Viktória 6.b
Botyánszky Kata 6.b
Megyei versenyek
Bolyai matematika verseny
63 nevezett csapatból Gergely Márk 3.a 20. Szendrei Marianna
Szigeti Bernadett 3.a
Saracco Lucio 3.a
Bancsók Vivien 3.c
Riegler Dóra 3.b 33. Császárné Póti Marianna
Wang Anna 3.b
Keresztély-Farkas Benedek 3.b
Szabó Bence 3.b
59 nevezett csapatból Zdroba Mirkó 4.a 41. Nagy Lászlóné
Dávid András 4.a
Orosz Apor 4.a
Wégerer Anna 4.b
49 nevezett csapatból Juhász Viktor 5.a 36. Faragóné Bogdán Ágnes
Turcsányi Botond 5.a
Szabó Áron 5.a
Váradi Balázs 5.a
Scheiber Viktória 5.b 35. Borsos Irén
Perjési Inez 5.b
Pintér Gábor 5.b
Simorádi Bence 5.b
61 nevezett csapatból Balog Eszter 6.b 14. Papp Nóra
Mikulinecz Réka 6.b
Üveges Zsófia 6.b
Valu András 6.b
Riegler Máté 6.a 15. Borsos Irén
Telegdi-Kőbe Richárd 6.a
Apa Zoltán 6.a
Szvétek-Müller András 6.a
Kovács Dániel 6.a 25. Borsos Irén
Obermayer Éva 6.a
Pál Noémi 6.a
Major Cintia 6.a
Kozma Hunor 6.a 51. Borsos Irén
Ludman Armand 6.a
Pásztor Márton 6.a
Fekete Szabolcs 6.a
23 nevezett csapatból Bánszky Balázs 7.a 6. Borsos Irén
Fejes Bianka 7.a
Szabó Henriett 7.a
Tóth Viviána 7.a
Perjési Kitty 7.b 23. Faragóné Bogdán Ágnes
Szénási Fanni 7.b
Horváth Norbert 7.b
Kajati Dániel 7.b
18 nevezett csapatból Bonácz Zsófia 8.a 7. Papp Nóra
Gyürky Máté 8.a
Jordán Lili 8.a
Legéndi Ádám 8.a
Németh Soma 8.a 10. Papp Nóra
Szalontay Csaba 8.a
Török Dániel 8.a
Kovács János 8.a
Országos versenyek
Világharmónia futás rajz pályázata Urbán Szonja 1.a 2. Győrődyné Ónodi Katalin
Molnár Benedek 1.a 3. Győrődyné Ónodi Katalin
Pazinczár Renáta 7.b 2. Győrődyné Ónodi Katalin
Szabó Henrietta 7.a 3. Győrődyné Ónodi Katalin
Perczel Jázmin 1.a emléklap
Kovács Zoé 1.b emléklap
Gadányi Balázs 1.a emléklap
Németh Csenge 1.a emléklap
Martonos Petra 1.b emléklap
Csikós Viktória 1.c emléklap
Nagy Boglárka 5.b emléklap
Bánszky Balázs 7.a emléklap
Perjési Kitty 7.b emléklap
Bábel Dorián 7.b emléklap
Szénási Fanni 7.b emléklap
Szabó Nikolett 7.a emléklap
Jordán Flóra 7.a emléklap
Regdánszki Luca 7.a emléklap
Nagy László versmondó verseny (Iszkáz) Kovács Nikolett 8.b 1.+ különdíj Gyurákiné Bordács Éva
“Nálatok laknak-e állatok?” Szász András 4.b 1. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Komplex tanulmányi verseny Wégerer Anna 4.b Császárné Póti Maraianna
Nagy Boglárka 4.a
Suki Barbara 3.b
Keresztély-Farkas Benedek 3.b
Princz Anna 3.b