2011-12

Versenyeredmények 2011-2012
Iskolai versenyek Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Matematika
1. évfolyam Szirovatka Petra 1.a 1. Jordánné Tóth Magdolna, Mike Fülöp
Kovács Marcell 1.b 1. Czibulyás-Zörög Blanka
Kiss Anna 1.a 2. Jordánné Tóth Magdolna, Mike Fülöp
Váradi Bence 1.c 3. Majákné Pálfi Adrienn
2. évfolyam Wang Anna 2.b 1. Császárné Póti Mariann
Riegler Dóra 2.b 1. Császárné Póti Mariann
Szigeti Bernadett 2.a 2. Szendrei Marianna
Szabó Dorka 2.b 2. Császárné Póti Mariann
Lucio Saracco 2.a Szendrei Marianna
3. évfolyam Dávid András 3.a 1. Nagy Lászlóné
Módosi András 3.a 2. Nagy Lászlóné
Szekeres Panna 3.a 3. Nagy Lászlóné
4. évfolyam Tóth Nikolett 4.b 1. Gálné Répászky Gabriella
Simorádi Bence 4.b 1. Gálné Répászky Gabriella
Nagy Boglárka 4.b 2. Gálné Répászky Gabriella
Apágyi Péter 4.a 3. Glaserné Rohonyi Mária
5. évfolyam Riegler Máté 5.a 1. Borsos Irén
Valu András 5.b 2. Papp Nóra
Telegdi-Kőbe Richárd 5.a 3. Borsos Irén
6. évfolyam Salamon Dóra 6.a 1. Borsos Irén
Bánszky Balázs 6.a 2. Borsos Irén
Szabó Henriett 6.a 3. Borsos Irén
7. évfolyam Török Dániel 7.a 1. Papp Nóra
Szalontay Csaba 7.a 2. Papp Nóra
Jeles Sándor 7.a 3. Papp Nóra
8. évfolyam Módosi Rebeka 8.b 1. Borsos Irén
Pásztor Barna 8.b 2. Borsos Irén
Tupek Benedek 8.b 3. Borsos Irén
Magyar
Kazinczy próza-olvasó verseny
5-6. évfolyam Fejes Bianka 6.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Perjési Kitty 6.b 2. Molnár Judit
Bánszky Balázs 6.a 3. Gyurákiné Bordács Éva
7-8. évfolyam Gáll Márton 8.b 1. Molnár Judit
Török Dániel 7.a 2. Molnár Judit
Parádi Kitti 8.a 3. Molnár Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
5. évfolyam Riegler Máté 5.a 1. Sinka Magdolna
Kerecsendy Adrienn 5.a 2. Sinka Magdolna
Fekete Szabolcs 5.a 3. Sinka Magdolna
Váradi Veronika 5.a 3. Sinka Magdolna
6. évfolyam Bánszky Balázs 6.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Kottra Korinna 6.b 2. Molnár Judit
Fejes Bianka 6.a 3. Gyurákiné Bordács Éva
7. évfolyam Jordán Lili 7.a 1. Molnár Judit
Török Dániel 7.a 2. Molnár Judit
Kerekes Dániel 7.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
8. évfolyam Módosi Rebeka 8.b 1. Molnár Judit
Szendy Patrik 8.a 2. Molnár Judit
Parádi Kitti 8.a 3. Molnár Judit
Anyanyelvi verseny
2. évfolyam Szabó Dorka 2.b 1. Császárné Póti Marianna
Szigeti Bernadett 2.a 2. Szendrei Marianna
Princz Anna 2.b 3. Császárné Póti Marianna
Wang Anna 2.b 3. Császárné Póti Marianna
3. évfolyam Szekeres Panna 3.a 1. Nagy Lászlóné
Wégerer Anna 3.b 2. dr. Mestyán Rezsőné
Módosi András 3.a 3. Nagy Lászlóné
4. évfolyam Tóth Nikolett 4.b 1. Gálné Répászky Gabriella
Váradi Balázs 4.a 2. Glaserné Rohonyi Mária
Simorádi Bence 4.b 3. Gálné Répászky Gabriella
Vers-és prózamondó verseny
Vers kategória 1. évfolyam Radnai Dániel 1.a 1. Jordánné Tóth Magdolna
Perjési Márk 1.c 2. Majákné Pálfi Adrienn
Krajcsi János 1.b 3. Czibulyás-Zörög Blanka
Próza kategória 1. évfolyam Szinnay Kristóf 1.a 1. Jordánné Tóth Magdolna
Saracco Alex 1.a 2. Jordánné Tóth Magdolna
Sass Nóra 1.c 3. Majákné Pálfi Adrienn
Vers kategória 2. évfolyam Szenes Márton 2.c 1. Molnár Gáborné
Aradszky Zsolt 2.a 2. Szendrei Marianna
Pena Sebastian 2.a 3. Szendrei Marianna
Próza kategória 2. évfolyam Szigeti Betti 2.a 1. Szendrei Marianna
Kálóczy Borbála 2.a 2. Szendrei Marianna
Wang Anna 2.b 3. Császárné Póti Marianna
Vers kategória 3. évfolyam Lénárt Bettina 3.b 1. Mestyán Rezsőné
Nagy Boglárka 3.a 2. Nagy Lászlóné
Kiss Fanni 3.b 2. Mestyán Rezsőné
Horvth Dóra 3.b 3. Mestyán Rezsőné
Próza kategória 3. évfolyam Becz Dániel 3.a 1. Nagy Lászlóné
Wégerer Anna 3.b 2. Mestyán Rezsőné
Gönczi Zsófia 3.a 3. Nagy Lászlóné
Zdroba Mirkó 3.a 3. Nagy Lászlóné
Vers kategória 4. évfolyam Turcsányi Botond 4.a 1. Glaserné Rohonyi Mária
Czimmer Olimpia 4.b 2. Gálné Répászky Gabriella
Pacurar Petra 4.b 2. Gálné Répászky Gabriella
Perjési Inez 4.b 3. Gálné Répászky Gabriella
Próza kategória 4. évfolyam Tóth Nikolett 4.b 1. Gálné Répászky Gabriella
Brátán Benedek 4.a 2. Glaserné Rohonyi Mária
Vers kategória 5-6. évfolyam Valu András 5.b 1. Gyurkiné Bordács Éva
Szvétek-Müller András 5.a 2. Sinka Magdolna
Fejes Bianka 6.a 3. Gyurkiné Bordács Éva
Vers kategória 7-8. évfolyam Kovács Nikolett 6.b 1. Molnár Judit
Somogyi Vitéz 7.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Jánosi Laura 7.a 3. Molnár Judit
Próza kategória 5-6. évfolyam Üveges Zsófia 5.b 1. Gyurákiné Bordács Éva
Bánszky Balázs 6.a 2. Gyurákiné Bordács Éva
Tiborcz Noémi 5.a 3. Sinka Magdolna
Kerületi versenyek
Magyar
Bod Péter Könyvtárhasználati verseny Nagy Boglárka 3.a 6. Tatárné Csalódi Zsuzsanna
Gráner Kevin 3.a 7. Tatárné Csalódi Zsuzsanna
“Az olvasás öröm” műveltségi vetélkedő Módosi Rebeka 8.b 5. Molnár Judit
Ficsór Kristóf 8.b
Király Patrik 8.a
Szép magyar beszéd verseny Tóth Nikolett 4.b 1. Gálné Répászky Gabriella
Perjési Inez 4.b 12. Gálné Répászky Gabriella
Fejes Bianka 6.a 9. Gyurákiné Bordács Éva
Gáll Márton 8.b 13. Molnár Judit
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Riegler Máté 5.a 5. Sinka Magdolna
Bánszky Balázs 6.a 5. Gyurákiné Bordács Éva
Magyar nyelv verseny alsó tagozat Wégerer Anna 3.b 15. dr. Mestyán Rezsőné
Szekeres Panna 3.a 20. Nagy Lászlóné
Tóth Nikolett 4.b 12. Gálné Répászky Gabriella
Váradi Balázs 4.a 14. Glaserné Rohonyi Mária
Vers- és prózamondó verseny Valu András 5.b 7. Gyurákiné Bordács Éva
Kovács Nikolett 7.b 4. Gyurákiné Bordács Éva
Üveges Zsófia 5.b 10. Gyurákiné Bordács Éva
Radnai Dániel 1.a 9. Jordánné Tóth Magdolna
Szinnay Kristóf 1.a 12. Jordánné Tóth Magdolna
Szigeti Bettina 2.a 13. Szendrei Marianna
Szenes Márton 2.c 11. Molnár Gáborné
Wégerer Anna 3.b 12. dr. Mestyán Rezsőné
Lénárt Bettina 3.b 10. dr. Mestyán Rezsőné
Tóth Nikolett 4.b 3. Gálné Répászky Gabriella
Turcsányi Botond 4.a 13. Glaserné Rohonyi Mária
Matematika
Amfiteátrum kupa
136 versenyzőből Riegler Máté 5.a 9. Borsos Irén
168 versenyzőből Bánszky Balázs 6.a 50. Borsos Irén
168 versenyzőből Barta Z. Kevin 6.a 65. Borsos Irén
Kerületi matematika verseny Módosi Rebeka 8.b 4. Borsos Irén
Pásztor Barna 8.b 17. Borsos Irén
Bánszky Balázs 6.a 5. Borsos Irén
Salamon Dóra 6.a 7. Borsos Irén
Dávid András 3.a 16. Nagy Lászlóné
Módosi András 3.a 16. Nagy Lászlóné
Simorádi Bence 4.b 17. Gálné Répászky Gabriella
Tóth Nikolett 4.b 19. Gálné Répászky Gabriella
Riegler Máté 5.a 2. Borsos Irén
Valu András 5.b 17. Papp Nóra
Török Dániel 7.a 15. Papp Nóra
Csillaghegy matematika verseny Riegler Máté 5.a 2. Borsos Irén
Salamon Dóra 6.a 5. Borsos Irén
Szalontay Csaba 7.a 10. Papp Nóra
Módosi Rebeka 8.a 5. Borsos Irén
Fizika Szalontay Csaba 7.a 11. Borsos Irén
Gyürky Máté 7.a 15. Borsos Irén
Történelem
Szent László verseny Bánszky Balázs 6.a 4. Pásztorné Márfi Katalin
Salamon Dóra 6.a
Szabó Henriett 6.a
Barta Z. Kevin 6.a 6. Pásztorné Márfi Katalin
Vámosi Boglárka 6.a
Diamant Milán 6.a
“Lengyel-magyar barátság” történelem verseny Jordán Lili 7.a 6. Pásztorné Márfi Katalin
Bonácz Zsófia 7.a
Czimmer Vivien 7.a
Jánosi Laura 7.a
Praxner Viktória 7.a
Szalontay Csaba 7.a 5. Pásztorné Márfi Katalin
Petrőczi Soma 7.a
Legéndi Ádám 7.a
gyürky Máté 7.a
Török Dániel 7.a
Hellász történelem verseny Obermayer Éva 5.a 8. Pásztorné Márfi Katalin
Telegdi-Kőbe Richárd 5.a
Kozma Hunor 5.a
Molnár Márton 5.b 9. Gyurákiné Bordács Éva
Valu András 5.b
Jóni Balázs 5.b
Angol
Angol vers-és prózamondó Horváth Dóra 3.b 9. Krusperné Botlik Éva
Gellén Aleandra 3.b 11. Krusperné Botlik Éva
Perjési Inez 4.b 7. Krusperné Botlik Éva
Szvétek-Müller András 5.a 4. Jakabfi Emese
Valu András 5.b 13. Szász Adrienne
Fejes Bianka 6.a 3. Jakabfi Emese
Bábel Dorián 6.b 9. Krusperné Botlik Éva
Jánosi Laura 7.a 5. Krusperné Botlik Éva
Kovács Nikoletta 7.b 14. Krusperné Botlik Éva
Komplex angol nyelvi verseny (szóbeli) Riegler Máté 5.a 10. Jakabfi Emese
Balog Eszter 5.b 13. Szász Adrienne
Fejes Bianka 6.a 8. Jakabfi Emese
Barta Z. Kevin 6.a 9. Jakabfi Emese
Solti Orsolya 7.b 7. Krusperné Botlik Éva
Módosi Rebeka 8.b 4. Szász Adrienne
Komplex angol nyelvi verseny (írásbeli) Módosi Rebeka 8.b 5. Szász Adrienne
Fejes Bianka 6.a 10. Jakabfi Emese
Kémia
Hevesy György kémia verseny Jeles Sándor 7.a 21. Sipos Emőke Villő
Török Dániel 7.a 25. Sipos Emőke Villő
Módosi Rebeka 8.b 9. Sipos Emőke Villő
Tupek Benedek 8.b 17. Sipos Emőke Villő
Biológia
Hermann Ottó verseny Tupek Benedek 8.b 20. Sipos Emőke Villő
Informatika
Informatika alkalmazói grafika (FIAT) Telegdy-Kőbe Richárd 5.a 4. Petri Csilla
Szabó Henriett 6.a 9. Schuminé Kósa Helga
Gaál Viktória 5.b 11. Petri Csilla
Veiczi Gyula 5.b 13. Petri Csilla
Informatika alkalmazói komplex (FIAT) Salamon Dóra 6.a 2. Schuminé Kósa Helga
Prezentáció Jordán Sára 8.b 4. Petri Csilla
Pásztor Barna 8.b 7. Petri Csilla
Ficsór Kristóf 8.b 8. Petri Csilla
Comenius logo verseny Simorádi Bence 4.b 3. Bodnár József
Perjési Inez 4.b 9. Bodnár József
Horváth Norbert 6.b 2. Schuminé Kósa Helga
Diamant Milán 6.a 14. Schuminé Kósa Helga
Bölcs Bagoly verseny Nagy Boglárka 4.b 12. Gálné Répászky Gabriella
33 csapatból Perjési Inez 4.b
Scheiber Viktória 4.b
Fórizs Fanni 4.b
Németh Benedek 4.a 19. Glaserné Rohonyi Mária
Váradi Balázs 4.a
Kollega-Tarsoly Attila 4.a
Németi Balázs 4.a
Rajz
Aelia Sabina művészeti verseny Wang Anna 2.b 1. Polyák Aida, Győrődyné Ónodi Katalin
Jordán Lili 7.a 1. Polyák Aida, Győrődyné Ónodi Katalin
Szvétek-Müller Lilla 1.a 7. Polyák Aida, Győrődyné Ónodi Katalin
Gaál Viktória 5.b 7. Polyák Aida, Győrődyné Ónodi Katalin
Kálóczy Borbála 2.a 8. Polyák Aida, Győrődyné Ónodi Katalin
Oroszki Krisztina 4.b 8. Polyák Aida, Győrődyné Ónodi Katalin
Szabó Nikolett 6.a 8. Polyák Aida, Győrődyné Ónodi Katalin
Szekeres Hunor 1.c 9. Polyák Aida, Győrődyné Ónodi Katalin
Kottra Korinna 6.b 9. Polyák Aida, Győrődyné Ónodi Katalin
Nagy Boglárka 3.a 10. Polyák Aida, Győrődyné Ónodi Katalin
Szekeres Panna 3.a 11. Polyák Aida, Győrődyné Ónodi Katalin
Erdélyi Henriett 3.a 12. Polyák Aida, Győrődyné Ónodi Katalin
Kerületi nem tagozatos rajz verseny Tóth Nikolett 4.b 1. Győrődyné Ónodi Katalin
Princz Anna 2.b 3. Győrődyné Ónodi Katalin
Szabó Henriett 6.a 5. Győrődyné Ónodi Katalin
Életvitel verseny Jordán Lili 7.a 5. Faragóné Bogdán Ágnes
Bonácz Zsófia 7.a
Radics Evelin 7.b
Technika verseny Tupek Benedek 8.b 4. Kövesdy Csaba
Király Patrik 8.a
Pauler Bálint 8.a
ÖKO hét Kis Fanni 3.b 1. Kubinszkyné Szegedi Henrietta
Nagy Boglárka 3.a
Simorádi Bence 4.b
Czimmer Olimpia 4.b
Váradi Balázs 4.a
Obermayer Éva 5.a 5. Lánginé Gál Csilla
Tiborcz Noémi 5.a
Szvétek-Müller András 5.a
Telegdi-Kőbe Richárd 5.a
Mikulinecz Réka 5.b
Balog Eszter 5.b
Napközis kézműves verseny – “Túl az Üveghegyen” 1.b bronz fokozat Lőincz Eszter
2.a bronz fokozat Szendrei Marianna
2.c bronz fokozat Hornyákné Szőnyi Judit
2.b különdíj Schuminé Kósa Helga
1.a oklevél Varjas Réka
3.b oklevél Kubinszkyné Szegedi Henrietta
4.b oklevél Járay Katalin
Sport
Atlétika (ősz)
Egyéni Oroszki Krisztina 4.b 1. Klotzné Egry Katalin
Tóth Nikolett 4.b 3. Klotzné Egry Katalin
Csapat Kocsi Laura 3.b 7. Klotzné Egry Katalin
Horváth Dóra 3.b
Kis Fanni 4.a
Moller Alexandra 4.a
Oroszki Krisztina 4.b
Tóth Nikolett 4.b
Úszás Valu András 5.b 3.
Sakk Saracco Alessandro 1.a 18. Botár Elek
Bánszky Szabolcs 4.b 30. Botár Elek
Riegler Máté 5.a 10. Botár Elek
Csapó Ábel 7.a 12. Botár Elek
Floorball Becz Dániel 3.a 2. Karácsony Attila
Kocsis Dániel 3.a
Nagy V. Sámuel 3.a
Dávid András 3.a
Szabó Géza 3.b
Kurucz Kristóf 3.b
Turcsányi Botond 4.a
Balogh Marcell 4.b
Telegdy-Kőbe Richád 5.a 4. Klotzné Egry Katalin
Fekete Szabolcs 5.a
Ludmann Armand 5.a
Szvétek-Müller András 5.a
Apa Zoltán 5.a
Veiczi Áron 5.a
Joó Péter 6.a
Flamm Olivér 6.a
Török Dániel 7.a 5. Klotzné Egry Katalin
Rumy Áron 7.b
Kalocsa Zsombor 8.a
Kocsis Attila 8.a
Király Patrik 8.a
Szabó Gergő 8.b
Tupek Benedek 8.b
Pásztor Barna 8.b
Gátfutás Pém Dominik 7.a 3. Klotzné Egry Katalin
Török Dániel 7.a
Rumy Áron 7.b
Király Patrik 8.a
Fővárosi versenyek
Szép olvasási verseny Tóth Nikoletta 4.b 3. Gálné Répászky Gabriella
Komplex rajzverseny Wang Anna 2.b 5. Győrődyné Ónodi Katalin, Polyák Aida
Tóth Nikolett 4.b 10. Győrődyné Ónodi Katalin
Jordán Lili 7.a 6. Polyák Aida
Európa 2000 Középiskola természettud. versenye Ivék Balázs 8.a 8. Sipos Emőke Villő
Kalocsa Zsombor 8.a
Király Patrik 8.a
Pauler Bálint 8.a
Tömör Vivien 8.a 11. Sipos Emőke Villő
Kocsis Attila 8.a
Ketila Márk 8.a
Szendy Patrik 8.a
Megyei versenyek
Bolyai matematika verseny
22 nevezett csapatból Jordán Sára 8.b 4. Borsos Irén
Módosi Rebeka 8.b
Tupek Benedek 8.b
Pásztor Barna 8.b
21 nevezett csapatból Bonácz Zsófia 7.a 9. Papp Nóra
Gyürky Máté 7.a
Jordán Lili 7.a
Legéndi Ádám 7.a
22 nevezett csapatból Ivék Balázs 8.a 9. Faragóné Bogdán Ágnes
Szendy Patrik 8.a
Szilágyi Szilárd 8.a
21 nevezett csapatból Kovács János 7.a 10. Papp Nóra
Németh Soma 7.a
Szalontay Csaba 7.a
Török Dániel 7.a
61 nevezett csapatból Ludman Armand 5.a 11. Borsos Irén
Obermayer Éva 5.a
Riegler Máté 5.a
Telegdi-Kőbe Richárd 5.a
22 nevezett csapatból Kalocsa Zsombor 8.a 13. Faragóné Bogdán Ágnes
Kocsis Attila 8.a
Király Patrik 8.a
Pauler Bálint 8.a
59 nevezett csapatból Bánszky Balázs 6.a 18. Borsos Irén
Salamon Dóra 6.a
Szabó Henriett 6.a
Barta Z. Kevin 6.a
48 nevezett csapatból Apágyi Péter 4.a 21. Glaserné Rohonyi Mária
Pintér Gábor 4.a
Tóth Nikolett 4.a
Váradi Balázs 4.a
61 nevezett csapatból Balog Eszter 5.b 25. Papp Nóra
Mikulinecz Réka 5.b
Üveges Zsófia 5.b
Valu András 5.b
61 nevezett csapatból Fekete Szabolcs 5.a 39. Borsos Irén
Kozma Hunor 5.a
Nagy Dominik 5.a
Pásztor Márton 5.a
46 nevezett csapatból Dujmó Petra 3.a 39. Nagy Lászlóné
Kocsis Dániel 3.a
Módosi András 3.a
Zdroba Mirkó 3.a
46 nevezett csapatból Mersics Alexa 3.b 43. dr. Mestyán Rezsőné
Kis Fanni 3.b
Szabó Géza 3.b
Wégerer Anna 3.b
Országos versenyek
Kresz verseny Simorádi Bence 4.b 5. Kövesdy Csaba
Vigyázz! Kész! Pénz! Banki verseny Obermayer Éva 5.a 5. Borsos Irén
539 csapatból 35 köpépdöntős Fekete Szabolcs 5.a
5 budapesti középdöntősből 2 csapat Váradis Riegler Máté 5.a
Tiborcz Noémi 5.a
Ludmann Armand 5.a
Módosi Rebeka 8.b 5. Borsos Irén
Máté Anita 8.b
Nagy Vivien 8.b
Jordán Sára 8.b
Vang Kim Zsófia 8.b
Zrínyi Ilona matematika verseny Riegler Máté 5.a 10. Borsos Irén
kb. 400 versenyzőből
Országos fazekas inasverseny Szabó Henriett 6.a 4. Győrődyné Ónodi Katalin
Kajati Dániel 6.b 6. Győrődyné Ónodi Katalin
Perjési Kitty 6.b 10. Győrődyné Ónodi Katalin
Szabó Nikoletta 6.a 12. Győrődyné Ónodi Katalin