2010-11

Versenyeredmények 2010-2011
Iskolai versenyek
Matematika Név Osztály Helyezés Felkészítő tanár
1. évfolyam Kálóczy Borbála 1.a 1. Szendrei Marianna
Wang Anna 1.b 2. Császárné Póti Marianna
Fuzik Zsófia 1.a 2. Szendrei Marianna
Kresztény F. Benedek 1.b 3. Császárné Póti Marianna
2. évfolyam Zdroba Mirko 2.a 1. Nagy Lászlóné
Gráner Kevin 2.a 2. Nagy Lászlóné
Kocsis Dániel 2.a 2. Nagy Lászlóné
Wégerer Anna 2.b 2. dr. Mestyán Rezsőné
Dávid András 2.a 3. Nagy Lászlóné
Dujmó Petra 2.a 3. Nagy Lászlóné
Rauscher Levente 2.a 3. Nagy Lászlóné
Richter Márton 2.a 3. Nagy Lászlóné
Szekeres Panna 2.a 3. Nagy Lászlóné
3. évfolyam Perjési Inez 3.b 1. Barta István
Tóth Nikolett 3.b 2. Barta István
Scheiber Viktória 3.b 3. Barta István
Turcsányi Botond 3.a 3. Glaserné Rohonyi Mária
Váradi Balázs 3.a 3. Glaserné Rohonyi Mária
4. évfolyam Riegler Máté 4.a 1. Jordánné Tóth Magdolna
Telegdi-Kőbe Richárd 4.a 2. Jordánné Tóth Magdolna
Obermayer Éva 4.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
Krajnyák Klaudia 4.a 3. Jordánné Tóth Magdolna
5. évfolyam Bartha Z. Kevin 5.a 1. Borsos Irén
Salamon Dóra 5.a 2. Borsos Irén
Szabó Henriett 5.a 3. Borsos Irén
6. évfolyam Makovszky Bendegúz 6.b 1. Faragóné Bogdán Ágnes
Gyürky Máté 6.a 2. Borsos Irén
Török Dániel 6.a 2. Borsos Irén
Jeles Sándor 6.a 3. Borsos Irén
7. évfolyam Pásztor Barna 7.b 1. Borsos Irén
Módosi Rebeka 7.b 2. Borsos Irén
Pauler Bálint 7.a 3. Faragóné Bogdán Ágnes
8. évfolyam Vizi Zsolt 8.b 1. Petri Csilla
Schneller Máté 8.b 2. Petri Csilla
Csonka Szabina 8.a 3. Borsos Irén
Fizika
8. évfolyam Vizi Zsolt 1. 8.b Borsos Irén
Wang Qi Viktor 2. 8.b Borsos Irén
Kovács Réka 3. 8.b Borsos Irén
Magyar
5-6. évfolyam Török Dániel 6.a 1. Molnár Judit
Szabó Henriett 5.a 2. Gyurákiné Bordács Éva
Perjési Kitty 5.b 2. Molnár Judit
Bánszky Balázs 5.a 3. Gyurákiné Bordács Éva
Szakáts Szilárd 5.b 3. Molnár Judit
7-8. évfolyam Pikáts Gábor 7.b 1. Molnár Judit
Parádi Kitty 7.a 2. Molnár Judit
Pauler Bálint 7.a 3. Molnár Judit
Király Patrik 7.a 3. Molnár Judit
Pál utcai fiúk vetélkedő
Közlegények csapata Jánosi Laura 6.a 1. Szász Adrienne
Czimmer Vivien 6.a Tatárné csalódi Zsuzsanna
Kovács János 6.a
Pém Dominik 6.a
Torma Márkó 6.a
Pecsétőrök csapata Salamon Dóra 5.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Bánszky Balázs 5.a Tatárné Csalódi Zsuzsanna
Szabó Henriett 5.a
Szabó Nikolett 5.a
Karácsony Roland 5.a
Üveggolyózók csapata Szénási Fanni 5.b 2. Szíjártóné Huszti Erika
Pazinczár Renáta 5.b TatárnéCsalódi Zsuzsanna
Kis Martin 5.b
Hegedűs Pál 5.b
Lámpagyújtogatók csapata Jordán Flóra 5.a 3. Gyurákiné Bordács Éva
Regdánszky Luca 5.a Tatárné Csalódi Zsuzsanna
Barta Z. Kevin 5.a
Fábián Márk 5.a
Szabó Richárd 5.a
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
5. évfolyam Bánszky Balázs 5.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Szénási Fanni 5.b 2. Molnár Judit
Salamon Dóra 5.a 3. Gyurákiné Bordács Éva
6. évfolyam Jordán Lili 6.a 1. Molnár Judit
Kovács Nikolett 6.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Fórizs Dániel 6.a 3. Molnár Judit
7. évfolyam Módosi Rebeka 7.b 1. Molnár Judit
Szabó Áron 7.b 2. Molnár Judit
Ketila Márk 7.a 3. Molnár Judit
8. évfolyam Vizi Zsolt 8.b 1. Gyurákiné Bordács Éva
Schneller Máté 8.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Kovács Réka 8.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
Vers-és prózamondó verseny
5. évfolyam Vámosi Boglárka 5.a 1. Gyurákiné Bordács Éva
Rupnik Edina 5.b 2. Molnár Judit
Perjési Kitty 5.b 2. Molnár Judit
Bánszky Balázs 5.a 3. Gyurákiné Bordács Éva
6. évfolyam Csiszér Tamás 6.b 1. Gyurákiné Bordács Éva
Praxner Viktória 6.a 2. Molnár Judit
Lakatos Noémi 6.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
Somogyi Vitéz 6.b 3. Gyurákiné Bordács Éva
8. évfolyam Sármány Péter 8.b 1. Gyurákiné Bordács Éva
Kovács Réka 8.b 2. Gyurákiné Bordács Éva
Varga Gergely 8.a 3. Molnár Judit
Kerületi versenyek
Magyar
Nyelvünk titkai Lakatos Noémi 6.b 18. Gyurákiné Bordács Éva
Somogyi Vitéz 6.b 20. Gyurákiné Bordács Éva
Bod Péter Könyvtárhasználati verseny Zsembery Luca 4.a 7. Tatárné Csalódi Zsuzsanna
Óbermayer Éva 4.a 13. Tatárné Csalódi Zsuzsanna
“Az olvasás öröm” műveltségi vetélkedő Sármány Péter 8.b 5. Gyurákiné Bordács Éva
Vizi Zsolt 8.b
Kovács Réka 8.b
Wang Qi Viktor 8.b 14. Gyurákiné Bordács Éva
Stenczel Tímea 8.b
Eszenyi Barbara 8.b
Szép magyar beszéd Török Dániel 6.a 14. Molnár Judit
Parási Kitti 7.a 14. Molnár Judit
Sörös Petra 4.b 14. Gellén Istvánné
Telegdi-Kőbe Richárd 4.a 16. Jordánné Tóth Magdolna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Bánszky Balázs 5.a 8. Gyurákiné Bordács Éva
Jordán Lili 6.a 15. Molnár Judit
Módosi Rebeka 7.b 5. Molnár Judit
Vizi Zsolt 8.b 8. Gyurákiné Bordács Éva
Magyar nyelv verseny alsó tagozat Simorádi Bence 3.b 5. Barta István
Brátán Benedek 3.a 26. Glaserné Rohonyi Mária
Riegler Máté 4.a 12. Jordánné Tóth Magdolna
Krajnyák Klaudia 4.a 28. Jordánné Tóth Magdolna
Vers- és prózamondó verseny Csiszér Tamás 6.b 5. Gyurákiné Bordács Éva
Sármány Péter 8.b 10. Gyurákiné Bordács Éva
Kálóczy Borbála 1.a 17. Szendrei Marianna
Szenes Márton 1.c 9. Molnár Gáborné
Becz Dániel 2.a 6. Nagy Lászlóné
Lénárt Bettina 2.b 7. dr. Mestyán Rezsőné
Tóth Nikolett 3.b 2. Barta István
Jóni Balázs 4.b 9. Gellén Istvánné
Valu András 4.b 10. Gellén Istvánné
Matematika Makovszky Bendegúz 6.b 14. Faragóné Bogdán Ágnes
Török Dániel 6.a 19. Borsos Irén
Schneller Máté 8.b 13. Petri Csilla
Vizi Zsolt 8.b 20. Petri Csilla
Tóth Nikolett 3.b 9. Barta István
Váradi Balázs 3.b 13. Barta István
Riegler Máté 4.a 1. Jordánné Tóth Magdolna
Krajnyák Klaudia 4.a 17. Jordánné Tóth Magdolna
Fizika Módosi Rebeka 7.b 1. Borsos Irén
Történelem
Szent László verseny Szalontay Csaba 6.a 7. Pásztorné Márfi Katalin
Németh Soma 6.a
Török Dániel 6.a
Jánosi Laura 6.a 13. Pásztorné Márfi Katalin
Gyürky Máté 6.a
Legéndi Ádám 6.a
I. világháború verseny Sármány Péter 8.b 5. Pásztorné Márfi Katalin
Vizi Zsolt 8.b
Schneller Máté 8.b
Róma történelem verseny Szabó Henriett 5.a 17. Pásztorné Márfi Katalin
Salamon Dóra 5.a
Bánszky Balázs 5.a
Jordán Flóra 5.a 14. Pásztorné Márfi Katalin
Diamant Milán 5.a
Barta Z. Kevin 5.a
Angol
Herkules angol nyelvi verseny írásbeli Szénási Fanni 5.b 8. Krusperné Botlik Éva
Salamon Dóra 5.a 12. Jánosi Adrienn
Magony Ádám 6.b 8. Krusperné Botlik Éva
Makovszky Bendegúz 6.b 9. Krusperné Botlik Éva
Módosi Rebeka 7.b 3. Jánosi Adrienn
Vizi Zsolt 8.b 6. Szász Adrienne
Stenczel Tímea 8.b 15. Szász Adrienne
Herkules angol nyelvi verseny szóbeli Szénási Fanni 5.b 10. Krusperné Botlik Éva
Magony Ádám 6.b 8. Krusperné Botlik Éva
Makovszky Bendegúz 6.b 9. Krusperné Botlik Éva
Módosi Rebeka 7.b 2. Jánosi Adrienn
Vizi Zsolt 8.b 7. Szász Adrienne
Angol vers-és prózamondó Molnár Márton 4.b 15. Szász Adrienne
Straub Zsófia 4.a 19. Jánosi Adrienne
Perjési Inez 3.b 2. Krusperné Botlik Éva
Jánosi Laura 6.a 7. Krusperné Botlik Éva
Vámosi Boglárka 5.a 12. Jánosi Adrienne
Kovács Nikolett 6.b 6. Krusperné Botlik Éva
Kajati Bence 5.b 10. Krusperné Botlik Éva
Sármány Péter 8.b 8. Szász Adrienne
Wonderful World Eco-Competition verseny Mikulinecz Réka 4.b 9. Szász Adrienne
Rozinay Mira 4.b
Molnár Márton 4.b
Sörös Petra 4.b
Zsembery Luca 4.b 10. Szász Adrienne
Valu András 4.b
Üveges Zsófia 4.b
Balog Eszter 4.b
Obermayer Éva 4.a 11. Szász Adrienne
Krajnyák Klaudia 4.a
Riegler Máté 4.a
Ludman Armand 4.a
Földrajz
Teleki Pál földrajz verseny Pauler Bálint 7.a 23. Sipos Emőke Villő
Ivék Balázs 7.a 25. Sipos Emőke Villő
Kémia
Hevesy György kémia verseny Wang Qi Viktor 8.b 3. Sipos Emőke Villő
Eszenyi Barbara 8.b 15. Sipos Emőke Villő
Pauler Bálint 7.a 16. Sipos Emőke Villő
Ketila Márk 7.a 17. Sipos Emőke Villő
Informatika
Grafika kategória Szabó Henriett 5.a 2. Petri Csilla
Perjési Kitty 5.b 3. Petri Csilla
Horváth Fanni 5.b 10. Petri Csilla
Rupnik Edina 5.b 11. Petri Csilla
Komplex kategória Jordán Lili 6.a 1. Petri Csilla
Salamon Dóra 5.a 2. Petri Csilla
Prezentáció Wang Qi Viktor 8.b 2. Petri Csilla
Comenius logo verseny Bencsics Vanessza 4.a 2. Bodnár József
Riegler Máté 4.a 4. Bodnár József
Zsemberi Luca 4.b 7. Bodnár József
Csiszér Tamás 6.b 1. Petri Csilla
Szalontay Csaba 6.a 2. Petri Csilla
Török Dániel 6.a 11. Petri Csilla
Komplex
Bölcs Bagoly verseny
33 csapatból Krajnyák Klaudia 4.a 8. Jordánné Tóth Magdolna
Obermayer Éva 4.a
Riegler Máté 4.a
Telegdi-Kőbe Richárd 4.a
Zsembery Luca 4.b 10. Gellén Istvánné
Jóni Balázs 4.b
Gyulai Zoltán 4.b
Valu András 4.b
Rajz Princz Anna Laura 1.b 1. Gellén Istvánné
Szabó Henriett 5.a 3. Győrődyné Ónodi Katalin
Tóth Nikolett 3.b 4. Győrődyné Ónodi Katalin
Életvitel verseny Módosi Rebeka 7.b 7. Faragóné Bogdán Ágnes
Jordán Sára 7.b
Eszenyi Barbara 8.b
Napközis kézműves verseny – fonalgrafika Riegler Dóra 1.b arany fokozat Őrsiné Oláh Erika
Meksz Vivien 1.b arany fokozat Őrsiné Oláh Erika
Wang Anna 1.b arany fokozat Őrsiné Oláh Erika
Csanálosi Bence 1.c arany fokozat Hornyákné Szőnyi Judit
Papp Evelin 3.b bronz fokozat Járay Katalin
Balogh Ádám 3.b bronz fokozat Szendrei Marianna
Palotay Erik 4.b bronz fokozat Vellai Anna
Mikulinecz Réka 4.b bronz fokozat Vellai Anna
Balog Eszter 4.b bronz fokozat Vellai Anna
Sport
Atlétika (ősz)
Csapat 2. Szabó Krisztofer 2.a 3. Klotzné Egry Katalin
Szabó Géza 2.b
Marosics András 2.b
Marosics Marcell 2.b
Kocsis Dániel 2.a
Dávid András 2.a
Kurucz Kristóf 2.b
Egyéni Szabó Krisztofer 2.a 6. Klotzné Egry Katalin
Marosics András 2.b 6. Klotzné Egry Katalin
Csapat 6. Torma Márkó 6.a 8. Petri Csilla
Németh Soma 6.a
Török Dániel 6.a
Szalontay Csaba 6.a
Gyürki Máté 6.a
Csapat 7-8. Ivék Balázs 7.a 5. Klotzné Egry Katalin
Király Patrik 7.a
Kalocsa Zsombor 7.a
Szabó Dávid 7.a
Máté Milán 8.a
Sármány Péter 8.b
Fehér Sándor 8.a
Váltófutás ősz
6. évfolyam Németh Soma 6.a 9. Klotzné Egry Katalin
Török Dániel 6.a
Csiszér Tamás 6.b
Rumy Áron 6.b
8. évfolyam Sármány Péter 8.b 8. Klotzné Egry Katalin
Fehér Sándor 8.a
Máté Milán 8.a
Schneller Máté 8.b
Atlétika (tavasz) Tóth Nikolett 3.b 3. Klotzné Egry Katalin
Szédeli Vivien 4.a
Oroszki Krisztina 3.b
Botyánszky Kata 4.b
Kovács Lilla 4.b
Mikulinecz Réka 4.b
Tóth Nikolett 3.b 6. Klotzné Egry Katalin
Valu András 4.b 6. Klotzné Egry Katalin
Szvétek András 4.a
Jóni Balázs 4.b
Balogh Marcell 3.b
Molnár Márton 4.b
Turcsány Botond 3.a
Albel Éva 2.b 5. Klotzné Egry Katalin
Kocsi Laura 2.b
Kiss Fanni 2.b
Horváth Dóra 2.b
Gellén Alexandra 2.b
Mersics Alexa 2.b
Szabó Krisztofer 2.a 2. Klotzné Egry Katalin
Szabó Géza 2.b
Marosics András 2.b
Marosics Marcell 2.b
Dávid András 2.a
Kocsis Dániel 2.a
Szabó Krisztofer 2.a 3. Klotzné Egry Katalin
Fővárosi versenyek
Matematika
Amfiteátrum kupa
121 versenyzőből Salamon Dóra 5.a 32. Borsos Irén
Szabó Henriett 5.a 102. Borsos Irén
137 versenyzőből Szalontay Csaba 6.a 112. Borsos Irén
Török Dánel 6.a 122. Borsos Irén
Komplex rajzverseny Jordán Lili 6.a 5. Polyák Aida
Stenczel Tímea 8.b 10. Győrődyné Ónodi Katalin
Princz Anna Laura 1.b 9. Gellén Istvánné
Erdélyi Henrietta 2.a 13. Polyák Aida
Labdarúgás női Pál Noémi 4.a 2. Nemes Károly
Szabó Fanni 4.a
Tömör Vivien 7.a
Úszás
100 m gyors Molnár Ádám 8.b 1. Klotzné Egry Katalin
100 m pillangó Molnár Ádám 8.b 1.
Megyei versenyek
Bolyai matematika verseny
126 nevezett csapatból Krajnyák Klaudia 4.a díjátadóra Jordánné Tóth Magdolna
Kozma Hunor 4.a behívottak
Ludman Armand 4.a
Riegler Máté 4.a
53 nevezett csapatból Sármány Péter 8.b 9. Borsos Irén
(kerületi 2. hely) Schneller Máté 8.b 9.
Vizi Zsolt 8.b 9.
Wang Qi Viktor 8.b 9.
48 nevezett csapatból Jordán Sára 7.b 10. Borsos Irén
(kerületi 3. hely) Módosi Rebeka 7.b
Pásztor Barna 7.b
Tupek Benedek 7.b
112 nevezett csapatból Apágyi Péter 3.a 38. Jordánné Tóth Magdolna
Perjési Inez 3.b
Simorádi Bence 3.b
Váradi Balázs 3.a
126 nevezett csapatból Fekete Szabolcs 4.a 66. Jordánné Tóth Magdolna
Gyulai Zoltán 4.b
Telegdi-Kőbe Richárd 4.a
Valu András 4.b
101 nevezett csapatból Kovács János 6.a 63. Borsos Irén
Németh Soma 6.a
Szalontay csaba 6.a
Török Dániel 6.a
107 nevezett csapatból Barta Z. Kevin 5.a 92. Borsos Irén
Bánszky Balázs 5.a
Jordán Flóra 5.a
Salamon Dóra 5.a
48 nevezett csapatból Ivék Balázs 7.a 40. Borsos Irén
Kalocsa Zsombor 7.a
Király Patrik 7.a
Pauler Bálint 7.a
Kressz verseny Riegler Máté 4.a 6. Kövesdy Csaba
Országos versenyek
Kresz verseny Simorádi Bence 3.b 2. Kövesdy Csaba
Lengyel-magyar rajz pályázat Hegedűs Pál 5.b különdíj Győrődyné Ónodi Katalin
Országos fazekas inasverseny Nagy Cintia 8.b 2. Győrődyné Ónodi Katalin
Kovács Réka 8.b 3. Győrődyné Ónodi Katalin
Nemzetközi pályázatok, versenyek
Rajz
Zánkai nemzetközi pályázat Perjési Kitty 5.b 3. Győrődyné Ónodi Katalin
Matematika Bendegúz Akadémia Riegler Máté 4.a 1. Jordánné Tóth Magdolna